Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:)) Jó kép! Köszönöm! :)
de ha az a Peti (már pedig sz"tem az..) akkor nem har, mert úgy került ki mintha ott sem lennék :))

LX
A nagy harc!
Meg a díjazóknak sem ártana megjelenni...
Sziasztok,

PHOENIX DÍJKIOSZTÓ! OKTÓBER 27! BUDAPEST! LÁSD LINK!

Phoenix díjkiosztó

GYERTEK, FŐLEG A DÍJAZOTTAK!

LX
Így értem már .
OK, majd elkérem Attilától..

LX
LX
Az edzésen készült videot is feltehetnéd :)
Szia Pohi,

nem erre a kommentedre válaszolok, hanem arra amit a vidora írtál.. Attila a Dunlop Trophy-n indult, Dezső pedig az MKK-n. Csak együtt ment a mezőny.. a DT-t Papp Tamás nyerte, Attila előtt.. ennyi a rövid magyarázat :)

LX
Köszi! :)

LX
rohadtúl nem
Fő a tájékozottság! :)
kössz szèpgyerök
hülye gyerek, szerinted Kecskemét meg Kakucs egy és ugyanazon település?... szép se vagy meg okos se
kecskemèti gokart-pàlya= Kakucs-ring?
A PTX-nél teljesen le kell szívni a folyadékot, nem maradhat bent semmi. Engem kétszer csöveztek meg, mert elsőre nem szívódott fel minden...10 napig voltam kórházban, akkor engedtek haza amikor 1 gégecsőre erősített 5 ujjas gumikesztyűt kipukkasztottam a tüdőmmel! Sokat edzettem rá, de már haza akartam menni...ezután otthon még 10x kellett szurit a pocakba adni. Már tökéletes a tüdőm. Tavaly októberben motorral elcsúsztam 1 kanyarban közúton, és kb. 3 méter magasról estem le, ennek következménye lett a PTX. Szerencsére full védelem volt rajtam ezért nem lett nagyobb baj...
Sziasztok,

nnaaa... akit érdekel, ismét töltöttem fel videot. Ezen a legutóbbi Dunlop Trophy és MKK van fent. Majd nézzétek meg! Jó verseny volt. Attila második lett. (rajta van a kamera..) Jó szórakozást.

Ciao, LX
Szia Eszty!
Orulok, hogy a parod jobban van. Nem riogatni akarlak, de arra nagyon figyeljetek, hogy hogyan forrnak ossze a bordak, mert apu baratnojet elutottek iden, es neki is eltort 6 bordaja, de sajnos cikk-cakkban forrt ossze es ezt nem igazan lehet utolag orvosolni.
Nezesetek meg gyakran, nehogy gond legyen!
Remelem nem tortenik vele semmi mar es szepen, gyorsan meggyogyul
Szia!

Úgy tűnik "csak PTX" volt. Péntek óta csőmentes, jók a leletei, azért még van folyadék mindkét tüdejénél, de az gondolom felszívódik, vagy ha nem már könnyebben leszívják. Majd kell menni kontrollokra, de szerintem már nem lesz újabb szövődmény. Igen neki is lyukas az oldala, de már befoltozták. Neked is motorbaleset volt? Mennyi idő után lettél jobban? Gondolom a bordatörések miatt még 4-6 hét hátra van, hogy jobb legyen, de azért még hónapokig érzi majd azt mondják. Itt a tél lehet pihenni. Aztán tavaszig átgondoljuk még ezt a pályázást, bár ez egy nagyon ritka baleset volt, hogy a mögötted lévő elüssön, de sajna benne van a pakliban ez is, nem is tudom, volt-e már ilyen a ringen. Olyan már volt, hogy saját motor esett rá az emberre, ilyet még nem hallottam.
Jó látni, hogy anoním emberkék nullás adatlappal és magas IQ-val emelik a Fórum szinvonalát, tartalmas kommentjeikkel....
Ez most az aminek látszik?Le van osztva mégis csak? Pedig el akartam hinni, hogy Gabinknak valós esélye van...mocskos dolog! Napilapok címoldalára kellene rakni! Nesze neked versenysport!
Ha "csak" PTX-e van, akkor 100% hogy teljesen felépül, mert le tudják szivatni a csövön keresztül, ami nem oda való! Sajnos tavaly októberben átéltem én is...már csak a cső helye emlékeztet az oldalamon, hogy mi is volt...
Szeptemberi Alpok-Adria képek rendelhetők!
http://kepshop.hol-mit.hu/
Csak Neked csak most csak ma!
De csak olyan kicsi, hogy nem látszik....lehet benne van a sisakban Egyébként lehet vannak külön képek csak vele is vagy egyszere mindkettőjükkel vagy nem és akkor az csúnya