Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És Talma már nem tartozik a csapatba ?
a csapat nyerte a vb-t !
A kurva anyjukat azt mindnek.
Na maradjatok lazán,nem kell itt fenyegetőzni senkinek.
A gumit meg,hogy hagytátok lenyúlni az a ti hibátok öcsém, szerencsére semmi közöm hozzá,de a haverod látta,hogy ki volt,úgyhogy ne engem kóstolgassatok,mert...
Hát ez meg mi a szar ? http://www.aspar-media.com/200...
Baratom az teny inkorekt modon egy nyilt forumon a magan ugyeidet kiteregeted, illetve tevesen ringyozod azt aki nem az, a masik hogy ha annyira nem erdekel az ugymond "levetett dolog" akkor mit pofazol meg fikazol itt mindenkit, egyebbkent is ha annyira szertted, akkor nem kell igy viselkedni, tan ez volt az oka hogy eldobtak. Egyebbkent is ugysem a ferfi dont soha igy nem ertem mit okoskodsz haverommal. Azt tudom ha engem is majd fenyegetsz akkor en tuti jelentkezek olyan szervnel ahol kapsz egy elozetest tutiba, szoval nyugodj meg es utoljara nem itt kell ferfinak lenni hanem az agyban fiam es akkor nincsenek ilyenek. Es persze a ferfiasag az nem a fizikai utlegeles, fenyegetozes persze van aki ilyen szinten uzi mert maskep nem megy.
A gumi ugyben pedig majd en rendelkezem.
Szeva.
ssp400, meg 125sport első kör végéről itt egy videó. http://youtube.com/watch?v=ZJE...
Üdv Csabi! köszi a videót,bár ahogy mondtad is annó,sajnos poroszkálósak,de nekem tetszenek:)
én idén már nem megyek csapni,motor a garázsban,malacperselyt kell tömni télen,de ha te mész,akkor sok cseresznyét:),és mégeccer kösz a képet,videót
Mitogerinek!
Két rövid videót raktam fel rólad. Egy hosszabbat magamról. Ennyit tudtam összeszedni. Ha lesz még jó idő, talán még idén találkozunk, ha nem, majd jövőre.
megkaptam,csudálatosak:D köcce
Hali!
Rendszámos R1-emet szeretném elcserélni, pályamocira. Elsősorban forgalmi nélküli 600-as, 1000-es érdekelne. Üdv!
h mik vannak ezen a fórumon már megint
átküldtem őket
ottvan az adatlapomon,de a gilera@vipmail.hu -ra is jöhet,megköszönném,tükön ülökd:d:d:d:d:d
Már megbeszéltem vele tesó,de majd elmagyarázom neked is,h megy ez felénk.Na maradj nyugton te is csibém...Nézzétek meg a felvételt a Ringen az lenne a legegyszerübb te nagy számitógépes brutális srác,nem én használom MÁS levetett szarját,hanem a haverod:)
A masik haverom le ringyozod ? miert igy inkorrekt modon kostolgatod !
Tan lehet valamilyen nö ügy (ringyo) van a dologba akkor ne a haverom ringyozdle ! lehet puha votta ? !
legy ferfi es beszeld meg mi a gondod haverommal de ne egy forumon legy nagy arcu !
Udv.
He ne ilyen hevesen,
1.- azok a gumik az enyemek voltak igy ne viccelodj (60 + 10e Ft kart csinaltal)
2.- ha nalad vannak jelentkez add meg szamod
3.- ha nincs nalad mar mert eladtad akkor szamolunk
4.- ha vicceltel akkor rendben, de akkor ird le ide es kerj elnezest mert sulyos kart tettel nekem.

megjegyzem it sem mashol sem vagy inkognito mert megtalallak. informatika a szakmam, vagy valaki itt majd elarul. A masik biztos palyazol es ott is megtalalunk.
so hid el jobb ha egyenesbe rakod a dolgot.
csak nemtudom az email címed
Geri, átküldöm neked emailban amiket rólad fotóztam!
Ja, hogy Te vagy az!Tudod mit, tartsd meg!
keress,mert kereslek Én
Pest megye,Gyál...
Szia!

Nagyon örülök, hogy megtaláltad!Esetleg, ha megadod a telefonszámod felhívlak és megbeszélhetnénk egy találkozót.
okker,köszi széppen