Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húú, értem. Hát sajnálom. Ez tényleg szerencsétlen dolog volt
Így van, gyógyuljon meg hamar!
Jaa, arról nem tudtam.Bocs!
Nem ez szombaton volt a licences edzésen. Azt mondják én sem láttam, hogy az előtte lévő motorból folyt az olaj. Ő éppen, hogy kiment a pályára. Hideg volt a gumi + az aszfalt ezért félrehúzódott a hármas kanyar után balra, hogy a gyorsabbak elmehessenek. Majd megcsúszott az olajon, elesett és a mögötte jövő nem tudta kikerülni az aszfalton elcsapta. Valahogyan így volt, de én úgy vagyok vele, hogy a történtek szempontjából számomra lényegtelen, egy a lényeg, hogy gyógyuljon meg.
Most hétvégén volt.
annak a kis ringyó hjc 29nek: itt a gumi köcsög
Jobbulást a párodnak! Azt megkérdezhetem, hogy mi volt a baleset oka? Most a MERSZ délutáni bukásról van szó, ugye? Ha jól emlékszem a 12-es kanyar után és a 13-as kanyar előtt történt!? Már bocs, hogy ennyit kérdezek de furcsa volt nekem ott azaz eset és ezért érdekelne....
Ha jól láttam akkor nem, de majd ha megjavul a tár.hu akkor feltöltöm a képeket és nézd át te is!
Köszönöm!
Tudom, hogy az utcán esély sem lett volna, ezért választottam én annak idején azt, hogy ha már motorozás, akkor csak pálya. Tényleg köszönet az ellátásnak szakszerű és gyors volt. Az is jó volt, hogy nem rázatták végig a közúton mentőben, hanem helikopterrel 10 perc alatt már ott volt a kórházban megfigyelésen.
Jön a tél, most lesz idő gondolkodni, hogy hogyan tovább....
Azért jó hír, hogy úgy tűnik visszaállt a tüdeje és beindult, ez ma délutáni fejlemény. Még nem akarok elkiabálni semmit, még kell egy kis idő, hogy elteljen, hogy ki lehessen mondani, több szövődmény nem lép fel.
Mindenesetre talán egy kicsit megkönnyebbültem.
igen.. abban mentünk.. jövőre maj" kerül 600-as blokk a mociba

LX
a fejedre is rámenne...

LX
jobbulast innen is!

Lx jol lattam hogy 750ben mentel? :)
jobbulást neki
LX barátomnak, ha gps védelem kellene pályára :o)) esős versenyre jól jön
fogunk találkozni! :o))
Eszter,

jobbulást a párodnak! Remélem gyorsan felépül! Ha megengedsz egy kommentet : ha mindez az utcán történik, nagy valószínűséggel már nem él.. Persze vannak veszélyek a pályán is, de közel sem olyan "mennyiségben" mint az utcán. Persze nem meggyőzni akarlak! De ezért remélem találkozunk még a ringen ;)

LX
Jobbulást a Férjednek és azért remélem, hogy találkozunk még a pályán!
Sziasztok!

Szóval Eszter lennék a Férjemmel történt az eset a pályán. Sokat írtatok róla, a helikopteres kép is nagyon jól sikerült (bár ne kellett volna, no mindegy, azért sokáig nem nézegettem).
A lényeg: sorozatos bordatörések, kulcscsont törés, jobb tüdeje sérült, amit éppen becsöveztek. Remélem a mérleg itt megáll, nem lesznek további szövődmények.
A lényeg ezt nem kívánom senkinek. Szóval egy kicsit átértékeltem a pályamotorozás fogalmát, mint hobbyt és mint érzést. Szép volt, jó volt, köszönjük ennyi volt.....
Zetex,ebbena kanyarban véletlen nem kaptál lencsevégre engem is?mee nagyon megnézném,ha esetleg van,köcce:)
Amúgy te nem szoktad feltennia képeid netre,vagy nem tervezed?
Üdv mindenkinek!

Szeretném megkérni azt az illetőt (csak látásból ismerem), aki a tegnepi DT-n "VÉLETLENÜL" elvitt a kuka és transzformátorház mellől (hárman pakoltunk oda, hogy ne kelljen a szemetet messzire vinni, tehát körbe pakoltuk, úgyhogy tisztán látszott, hogy nem szemét!Ja, és a motorom is ott állt, még jó, hogy azt nem nézte hulladéknak) 2 db 10 körös Dunlop D209GP első és 1 db Supercorsa SC1-es kissé viseltes első gumimat, hogy szolgáltassa vissza számomra,mert igényt tartok még rájuk!Ha ez segít: Fehér Fiat Ducato, HJC logóval az oldalán, a motorom pedig GSX-R600 K6 fekete, szintén HJC-s matricával, 29-es rajtszámmal.

Köszönöm!
Peti
20/379-7065
jah mindig száguldottam a fehér tanyabájkal
Én nemtudom hogy a Petinek milyen licensze van de ugye nálunk csak C-licenszesek indulhatnak,és azzal nemzetköziben nem mehetnek,így azt gondolom ő nem is C licenszes,tehát eleve nem lehetett volna ssp400-ban induló.másrészt a szabálzat írja hogy 126ccm-től 250ccm-ig terjedő 2ütemű motor indulhat ssp400ban,ebbe sem fér bele.
Mondjuk nem mintha sok vizet zavart volna a Peti,én spec örültem hogy láthattam motorozni
az kár,meg kár hogy nincs más hasonló de stabilabb jobb oldal.amugy egyszer ha minden igaz láttalak bringával sündörögni a boxutcába csak mire köszöntem vúna má odébbvoltál:)
55Le?

Jó volna!

Azért volt ott nem piskóta 250es, és 400as is.
Nem is ez a gond. Hanem a tálalás. Ugyanis azt mondták induljon, nevezzen be, értékelik!
Majd a rajtrácson közölték, mivel nagyon gyors a többiekhez képest ezért nem értékelik.
Azért kapott egy kopott kupát, amiről gyorsan lekaparták a feliratot.
Mondom nem gond, csak szolhatak volna előre.
tar.hu-ra jóvóna már de még nem lehet feltölteni
"karbantartás "
Balu,felteszed valahova a képeid amugy,ahogy szoktad?