Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Odáig elbicajozol? Azt megnézem! Mikor indulsz?
Ezt így fejben összevetettem egy-két motorral, csak ami messziről is látszik. Nagyon durva...
Szeva.
(8 ker. Tavaszmező utca...Bánki-gépész, Kandó-villany
Az ugyan az mint a Bánki Donát?
Itt a 2007es muszaki szabalyzat.

http://www.brorganisation.hu/d...

Sok sikert :)
Szevasz ddt500.
Bocsi az offért de nem szoktál a Kandó előtt parkolni a vassal?
Ha igy nem érted, akkor biztos nem a tied...
A papa én volnék? Nem tudom.
én megyek, bicajjal

papa te jössz e ?
Sziasztok Aprilia rs 125-ösömmel szeretnék indulni Dt-n és valaki tudna küldeni vagy valahol ahol meglehet nézni hogy mi a szabályzat hogy mit lehet változtatni a motoron?
Szombaton jön valaki? Nem biztos, hogy megyek csak kérdezem. Hideg lesz.
nem is vettem baszogatásnak csak arra akartam utalni, amit későbbiekben írtatok is...

"Az hogy leszarjak nem azert van mert amator a szint, hanem mert a DT javaresz arrol szol hogy 30 kor motorozasert befizess 30 rongyot :) Magyarul a tobbi kb le van sz*rva. Gepatvetelkor ha valami nagyon nem stimmel elzavarnak, gondolom kb ennyi...."

szerintem ha nem amatőr lenne, akkor nem sz"nák le, mert akkor már a - talán - a szövetség is odafigyel, meg hát jó szokás szerint a csapatok is árgus szemmel figyelik egymás motorját.. és ezzel nem az amatőr státuszt akarom fikázni..
egyébként pedig nem is bánom ha az amatőrben annyira nem cseszegetik az embereket... persze, nyílván akinek több pénze van, annak könnyebb ezen oknál fogva.. de én a feelingért versenyzem, és nem annyira a helyezésért.. az meg így is megvan..

LX
Jó hülyén jött le !
Szóvalazt akartam mondani, hogy DT=Dobdel Teis amtőr motorverseny
Hát én nem értem....
Jelentése: Dszövegobdelszövegeis amatőr motorverseny
Köszönöm!
Dunlop Trophy, Amatőr gyorsasági motoros bajnokság
Sziasztok!

Tutira én vagyok még full kezdő e téren, de elárulná valaki, hogy mi az a DT?
Igen eleg szep szammal vannak biztonsagi kovetelmenyek. (miket kell fel/le szerelni pluszba)
Lehet
Bár a legtöbb esélyem nekem van, hogy induljak, mert nekem a fémfékcsövön, a kipufogórendszeren, az idomgarnitúrán és kislánckeréken kívül minden gyári
Kevés esélyed van hogy a te gépeden nem lenne valami ami miatt a boxba maradnál
Én akkor is indulnék ((((valószínűleg egyedül))))
Efelol nem voltak ketsegeim :)
Csak suttogva jegyzem meg: Ha a DT-n reggel azt mondanák, hogy na most akkor csak az menet akinek a motorja a kiírás szerinti, akkor mindenki a boxba maradna. (kivétel nélkül)
Nem baszogataskent irtam ezt a 636 dolgot. Chili mondta tavaly hogy megbanta hogy 636 lett, mert tok szopas neki az 1000 kozott menni (750) gyakorlatilag egy 600assal. (lehet neki is matricazni kellett volna)

Mindenesetre olvasva a DT szabalyait pl en nem indulhatnek el a nem gyari bekotesu fem fekcsoveim miatt. Elvileg..... Attol meghogy amator verseny vannak szabalyai. Az hogy leszarjak nem azert van mert amator a szint, hanem mert a DT javaresz arrol szol hogy 30 kor motorozasert befizess 30 rongyot :) Magyarul a tobbi kb le van sz*rva. Gepatvetelkor ha valami nagyon nem stimmel elzavarnak, gondolom kb ennyi....
:))) ezt ugye nem komolyan írtad... :"SZoval nem fognak engedni 600ban menni vele. Legalabbis DT-n. Elvileg DT-n szigoru szabalyok vannak"
vagy legalábbis ezt nem hiszem hogy így is gondolod... (elárulom.. mentem 600-ban) ez egy amatőr verseny.. szóval azért annyira nem veszik "komolyan".. de most őszintén.. ha ráragasztok egy 600RR matricát, akkor ki fogja megnézni hogy ez most 6RR vagy 636R? Persze ha az elejében mennék akkor biztos lenne nagy morgás.. De mivel nem ott megyek, sőt a 750esekkel megyek.. ezért nincs.. Mellesleg véleményem szerint itt is 650-ig kellene engedni mint a Phoenix-en..

LX