Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LX,
köszönöm!
Hi BakondiG!
hívtalak este, de ki voltál kapcs, nem volt nálam a telcsim és csak az egyik számodat vágom fejből.
ez van, veszélyes ez a motorozás. Sose hittem volna h pályán esek ekkorát, főleg azután ahogy régebben az utcán nyomtuk... Nem vagyok túl jól, de még talán kevéssel megúsztam. A motor nem, az TK. És bosszant baromira, h nem én tehetek róla. Mert ha utcán kerekezésből elesek, akkor azt mondom jól van hülyegyerek, megérdemelted, de így...! pffff. A motorra nem lehet ráismerni...
Hi Ogre!
Köszi Neked is. A helyzet kialakulásában nem érzem h hibáztam volna, akik látták (pályabíró, mögöttem jövő srác) szintén ezt mondjak. A csatt előtt nem tudom h helyesen döntöttem-e, hogy az amúgy is porosabb, csúszósabb kölső ívről a rázókövön koppra húztam a gázt. A gyereket nem akartam telibevágni, ott-akkor úgy éreztem ez jó mgoldás lesz. Ha belefékezek az biztos nem lett volna jó, talá annyiban jobb lett volna h lassabban esek el és lehet h úgy a motor megússza, meg én is jobban. Igazából az xjr-es gyereket se tudom okolni, pipa a szervezőkre vagyok, akik 75 motort felengednek és leszarják a csoportbeosztást.

Amúgy voltam kórházban, agyrázkódásom van, két oldalról eltört a bal bokám és azon a lábamon két ujjam. úgyhogy focizni mostanában nem fogok, meg talpraállni se... a többi apróság. zúzódások, meg mindenem fáj.
jobbulást... minden téren..

LX
hi apriliaaf1em!
köszi, ez van.
jövőre mindenképp lesz új vas, majd meglátjuk mi. lehet h mad-max xjr, úgy láttam a kanyarban nagyon stabil...!
A garázsba nincs erőm kimenni és világosban megnézni mi van a motorral, mert kurva szarul néz ki.
Zema:
Most latom csak mi tortent! Jobbulast neked! Fo, hogy nincs nagy bajod! Remelem azert a PS3 iranyitojat tudod nyomkodni!
Hajra Zema!
/BakondiG
Jó a BT002, de sajnos ha jól tudom ezek a gumik 2004-es gyártásúak
Végre jól működött a motorom
Én is élveztem, hogy hasonló kaliberű emberrer meccseltem, de mint utólag kiderült az idők nem voltak olyan kedvezőek (legalábbis nekem)
itt a bt002 98 euro/db áron: bt002
a conti meg 60 eft /garn (120/180)
Háát, nem tom de én ma mentem először bridgestone-nal battlax racing tipusval (slick), szerintem nagyon jó gumi.Eddig d209-et használtam és mindig széttépte hátul és pumpált is a gép kigyorsításkor, ezzel meg sem mozdult és a gumi is olyan maradt mint a tükör hátul, se egy ránc vagy gyűrődés! Ezt fogom használni ezután, elől mondjuk d209 van ott semmi bajom vele, de sok embernek láttam már, hogy gyűrődik a 209. 1 próbát megér, szerintem nem fox csalódni benne!
Allitolag nagyon jo a 002. Egyre tobben ezzel mennek. Meg nem probaltam. Valaki adhatna 1 parat :)
Meglepetes de azt hallom mindehonnan hogy a 2007es conti race attack nagyon nagyon jo szinten.
Es ez elegge olcso gumi! Jovore lehet ezt kipobalom.
Olyannal még nem mentem.
És a Bt002-őt nem ismered?
... hogy ki tudd használni a dunlopot.
Legideálisabb a supercorsa, vagy racetec lenne. D290GP az etalon, csak fel kell nőni hozzá. sztem
Ezek szerint nem hibáztad el Te sem . Jobbulást Neked is. Igazából majd holnaptól fog fájni mindened (nyak, hát, popó, meg ami leért), agyrázkódással benn is foghatnak
Asszem márkaváltás lesz...Pirelli supercorsa (új) vagy D209 GP, bár az ebayen láttam Bridgestone BT002-őt 299 euróért adnak 2xelsőt + 1 hátsót, az jó nem? Milyen a guma tudja vki tapasztalatból?
A michelin az ilyen, nem köszön. Nekem is egy pillanat alatt keresztbe állt a power race.
Együttérzésem, és gyógyulj meg mielőbb...remélem semmi komoly bajod nincs, ha ide írsz mindjárt, akkor tuti!
Hála az égnek...már megijedtem...bár tudom jó cuccokban mocizik...
Nemá...!
Köszi szépen a jókívánságokat! Sajna nem értem egészen mi volt a gáz (nem vagyok egyedül - pl. ugye Dannyboy?), mert nem volt semmi jele a tapadás hiányának...egy haver szerint a 3.-ik körben még nem volt elég meleg a gumim a tempóhoz amivel mentem...tény hogy a hátsóm nem igazán rongyolódott, inkább csak ráncosodott, mint a bőr...
Echt?
Oké köszönöm!
Jó éjt mindenkinek és jobbulást az R1-eseknek!
(reptéri illetéket?)