Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos összemelegedtek
inkább kék fehér arany felni
Én anno a feleség helyett a motort választottam... Nem is vagyunk már együtt...
Mellesleg a jövő évi verdám ebből a kettőből kerül ki.
Vagy 08-as kék-fehér, arany felnikkel, vagy 07 fehér-piros. A 08-as fehér-piros nem tetszik. Igazából csak azon múlik, hogy a 08-asok mikor érkeznek be. ha áprilisig megjönnek akkor 08-as lesz, ha nem akkor 07-es.
hi,
de add, mert még nem biztos. attól függ h érzem magam.
Thx.
Hi!
Akkor nem adom fel a cd-t!
Én is kinnt leszek!
Ismerős szitu....csak a Mátra veszélyeire hívnám fel minden motorostársam figyelmét!
Majd utal a Biztosító! A boka elég szar sérülés szempontjából (csak azért, hogy bíztassalak, ha már élni sincs kedved!) nekem tavaly részleges külboka szalag szakadásom lett, máig nem jött rendbe teljesen! Azért focizni meg egyéb sportokat űzni (ringes mocizás, Jet-ski stb.) azért tudtam vele... Én sérülten eladtam a vasat, én is tavaszra tervezek moci vásárlást, bár a nejemnek erről kicsit más véleménye alakult ki...
Na ezeket a jó híreket örömmel hallom, azért a motorosok fajtáját mégis csak kemény fából faragták! Az én ülepemre is visszanőtt a saját bőröm, így már normálisan ülni is tudok, nem úgy mint egy buzi, akinek fáj a segge (luka)!
Rövid leszek: te kis kötsög!
Igaz úgy bicegsz, hogy 5 métert teszel meg 15 perc alatt, de nem hiszem hogy a lábad miatt - úgy láttam, mintha a seggedet fájlalnád közben...

Szombaton lehet hogy én is kimegyek a ringre, úgyhogy vigyázz magadra!
ilyen veszélyes ez az UTCAI motorozás, főleg LEPENCÉN, ahol az egyik kanyarban ismeretlen eredető folyadék miatt az árokban kötöttem ki. Vigyázzon meindenki ott!
biztosítónál mennyire örülnek neked?
Jah, és szombaton kint leszek a ringen. Vmi azt súgja, h csak nézőként...
Sziasztok!
Én is itt vagyok! Mostanában élni sincs kedvem, ezért nem irogattam annyira - de köszi az érdeklődést, meg az iwiwes leveleket, msn-t, meg ilyeneket.
Én 2,5 hét pihi után a héten kezdtem el melózni - járógipsszel, mankóval. Egész jól vagyok, főleg mivel egy átlagos kisnyugdíjas heti gyógyszeradagjának megfelelő fájdalomcsillapítót szedek be naponta... Igen, kétszer voltam bent Dannynál, csak ezt elfelejtette leírni ez az okostojás, hogy az 5 méterre parkoló autótól 15 perc volt mire beértem a boltba... (amúgy nem hazudott, vigyázzon mindenki, tényleg úgy fog kezet, mint egy meleg! De nem hiszem, hogy ez a baleset miatt lenne... )
Szóval, mint mondtam egész jól vagyok - a ruha, bukó tökéletesen megvédett, végül is a csizma is megtette a dolgát, nincs olyan csizma ami megvédett volna attól, hogy a fal és a 130-al becsapódó motor közé ékelődött lábam megússza. A ruhának semmi baja, kicsit a válla leköszörülődött, de ennyi, a bukó szintén csak fényezési sérült lett, a kesztyű kicsit furán áll, de azt leszarom, mert úgyis venni akartam másikat. A csizmán látható nyomok nincsenek, de az nagy ütést kapott, azt veszek újat. De a dokik szerint ez a lehető "legjobb" és leggyorsabban gyógyuló törés boka szinten. A sípcsontom repedése szépen gyógyul, kb. 1 hónap múlva már nem kell járógép és még onnan 1-1,5 hónap és I am ready to rumble...! Amúgy tegnap motoroztam egy 110 ccm-es Aerox-szal az udvaron, de a rohadék csak úgy jön kerékre, ha nagyon kiülök a végére, akkor meg imbolyog és le kellene tenni a lábam, amit most 10 orvosból 9 nem ajánl, az az egy is meg azért mert vak...
A motorról semmi jót nem tudok mondani, valszeg kuka - ami extra és menthető volt rajta, azt több órás szerelések útján már levettük róla és visszakerültek a gyári cuccok. Nem látszik rajta, hogy annyira gáz lenne, de csak pár infó: az első kerék tengelye elhajlott, a bal villa a két befogó között eltört, a jobb oldali meghajlott, akra szétszakadt, segédváz 3 helyen tört el, az egyik féktárcsa kiszakadt a rotorból, stb... De már folynak az egyeztető tárgyalások az új paripáról, így márciusban már vki bele fog nyúlni a kuplungba a Bajcsyn...
Szóval ez van velem. Ha feltüntetek számlaszámot utaltok pénzt?
Köszi az érdeklődést, én az egyik hülyéről biztosan tudok valamit...
A jobb kezem egész jól működik már, de a férfias kézfogásokat nem nagyon bírja még - marad a buzis.
A mellkasom is egyre kevésbé fáj reggelente (rádásul arra még kétszer "rásérültem"), de arra is meg a kezemre is egy hónapot mondott a doki, hogy addig tuti fájni fog.
A motor sajnos még mindig ugyanúgy áll, de remélem már nem sokáig.
Egyébként a Zema (is) szimulál, már kétszer volt bent nálam a boltban, nem is fáj annak semmije!
hurrá hurrááá... szombat vasárnap verseny! Ha az időjárás is úgy akarja... dejó dejó.. lehet húzni a gázt... aztán meg sokáig semmi...

LX
Bakondi-mad-G, kint leszel szombaton H.ringen
Zemát hívtam vasárnap Pannonia-ringre, de nem akart jönni... Én nem értem ezt az embert, mindig a kifogásokat keresi...

Egyébként gyógyulgat, kezd kicsivel jobb lenni a lába... (saját bevallása szerint)
Sem a Zemárol sem a Dannyboyról nem tudunk semmit....hol tartanak a gyógyulgatásban? Ha tud vki vmit róluk ideírhatná...akár az említett urak is nyilatkozhatnának a közvélemény tájékoztatása végett...
Ki az a Zema?
hová tűnt Zema?
talán Beni