Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Chili is 636-al versenyzett. 750 kategoriaban kellett mennie a DT-ben. A kobcenti szabalyt eleg egyszeru betartatni, nem kell hozza szejjel bontogatni a blokkot hogy milyen tuning van benne, stb. SZoval nem fognak engedni 600ban menni vele. Legalabbis DT-n. Elvileg DT-n szigoru szabalyok vannak, bar a sok reszelt gyanus gepet nem nagyon lattam meg bontogatni ugy mint AA-n :)
Tul sok helyet foglal: Visszakapom az emeloim?
Most hetvegen el vagyok utazva, igy nem tudok menni sajnos!
A fiam meg azon gondolkozik, hogy bridge vagy dslr gepet vegyen!
Pedig a bridge az ordog muve!
Szia Baluu,
utcán mentem R6R-el, pályán még soha. Engem nem zavart az utcai magatartása, többet kell rugdosni a váltót, hogy fent legyen a fordulat, ennyi. Fasza fordulékony, keskeny, kerekezni is jól kerekezik... Mesélték... szóval összességében tetszett, meg hát a yamaha az yamaha.
Én csak ritkán vagyok sártúró, de többen láttak már backflipet ugrani a motoroddal...
Háj Dzsíííí!
hallottam a fiadtól, h megjött a gép...!
Át kellene jönnöd hétvégén hozzám, ha ráérsz, több okból is - de a lényeg h a szülinapi ajándékod túl sok helyet foglal...
Zema akkor te ilyen gyorsasagis meg sarturo is vagy?
hhhmmm.... rommá tuningolni nem szabad? no ezért megnézném a DT első felét hogy mennyire szériák bár nekem aztán édes mind1.. ha tök ugyanoolyan a motoron ülnék sem tudnám őket megverni.. szóval reszeljék csak nyugodtan.. És hogy a 636 mennyivel erősebb mint a mai 600-asok? Szinte semmivel.. annyi hogy picit jobban húz középtartományban.. De ha adva van egy jó pilóta aki jól gyorsít ki a kanyarból, akkor azt nem fogom erőből megfogni a 636-ossal.. Ja.. és szerintem nyugodtan el lehet vele indulni 600-ban, nem hiszem hogy bárki is szóvá tenné.. max ha nyersz vele engem meg az a veszély nem fenyeget.. ja, az enyém amúgy is 600RR

LX
Zema:
Vegre megjottel! Gyogyulast! Nekem megjott az uj fotogepem, jovore nagyon durva fotok lesznek rolad! Mar varom!
köszi én is:) próbálkozom.. a motor az nagyon jó, nagyon kezes. nem tudom próbáltad már?
A 750 a nyerő! Azt vegyél.
http://www.youtube.com/watch?v...
értem
Erosebb valamivel ez biztos. Emiatt nem mehet vele csak 750ben. A 750hez meg gyenge.
Jo motor nincs azzal gond csak ha versenyezni akar (akar!) akkor pont szopas. Romma kell tuningolni hogy birja a 750ben. No meg elvileg romma tuningolni sem szabad (attol fugg hol megy). De pl phoenixeknel aszem 650ig tart a 600... szoval ez valtozo.
annyival jobb az a 636os kawa a többi 600nál? vagy csak...
Nehéz ügy...
Hm utana szamoltam inkabb 20. De akkor is sok volt. anyagilag is
Ja kint leszek szommbaton nezelodni. Iden nem megyek tobbet palyara, eddig birta az idei koltsegvetes : MIndegy voltam vagy 25 palyanapon szal romma motoroztam magam igen :)
636al az lesz a gond nem mehetsz vele majd 600ban. balagee2000@msn.com
Baluu.
köszi! Faszák a képeid, én is hasonló gépben gondolkodom pályára.
Minden csak a lotto ötöstől függ...!
Szia Balázs!
Bazzeg, küldd már el az msn címedet, arra a mail címre amit adtam! vagy írd le ide!
pályamotor mindenképp lesz, nem (csak) azért mert összetörtem az utcai motort és félteni fogom majd az újat, hanem eddig is szerettem volna. Meg akarok "tanulni" motorozni vele normálisan, meg azért azt csak nem félteném annyira. Több gép is sanszos, mindenképp családban maradnék (r6r), vagy visszamennék a régi családomba. (600rr) De aztán ha gsxr lesz, vagy 636 akkor se fogok bánkódni. főleg mivel szemeztem egy ideig egy 750-es gsxr-rel. Meg a másik ok, hogy jövőre versenyezni szeretnék, ahhoz kell mindenképp pályagép. De "utcai" motornak csak ezres. Így is fura lesz, majd megint 600-assal kavirnyálni a ringen.
Szombaton kint leszel?
Nekem is jobban tetszik a kék, ha megjönnek a motoros szezon előtt, akkor az lesz. Ha nem jön meg, vagy nem lesz elég lovetta, esetleg a yamaha megint túlpozícionálja az árat, akkor "marad" az idei piros-fehér. Azért duzzogva az is jó lesz...!
egyértelmű! KÉKet válaszd:) örülök hogy jobban vagy!
Zema mi lesza 600 palyageppel? Ha megegyszer fel mersz jonni a palyara egy ilyen szepseggel en rugdoslak le rola meg a boxutcaban :)
Szebb a kék, de nem az igazi. Viszont a 2007-es piros-fehéret sokkal olcsóbban megkapnád!
na akkor mentem feladni a cd-d
Örülök hogy hallak vazze van egy kis csinkve csente mille román lei igaz már lejárt de sok rajta a nulla szivesen átutalom