Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudjátok, okt. 4-én fotózott valaki?
ki volt kint tegnap Kakucsringen?láttam sokan fényképeztek,ha valaki feltette volna netre az légyszi jelezze,kiváncsi volnék rájuk
Lehet viccelt, nálam működik rendesen de majd ránézek....
mentés másként-tel meg jön.. :) viccel az extra? :)
Köszönet a vidikért!
Error404-et ír a linkre kattintva.
http://www.2002r1.extra.hu/vid... van fent videó a 2007.08.22. Honda napról és a 2007.08.26. Nagy vasárnap esti motorozásról.
November 1-3 Misano pályatraining bárkinek
Az idei szezonra átépitették a pályát, a pálya minösége világszinvonalú, nem véletlen hogy szerepel a Moto GP és a SBK VB naptárában is.
A Misanoi pálya közvetlen a tengerparton van, San Marino mellett, ezért érdemes az asszonyokat is becsomagolni, söt a bátrabb asszonyokat motoroztatni is érdemes mert a lányoknak nevetséges az ár! November elején még az idöjárás is kiválló, nincs már az a höség, de nincs hideg sem.
Csütörtöktöl szombatig tart a training, rengeteg motorozással és a szokásos amatör versennyel. Ráadásul ez a három nap ugy kezdödik hogy halottak napja mindenhol ünnep, a pénteket tuti mindenhol elöre ledolgoztatják, tehát igy ez egy 3 napos ünnep lesz. Pont ezért a németek is erösen töltik, higyétek el hogy sietni kell mert különben ugy járunk mint a Brnoval hogy nem tudtam több helyet kapni harmincnál mert dugig töltik a németek is.! Tengerparti 4 csillagos hotelt már lefoglaltam miután kiharcoltam egy baromi jó árat reggelivel 28 Euro naponta.
A pályázás 3 napra, transzponderes idöméréssel és versenyekkel együtt: fiuknak 105000 ft (10000-et alkudtam), lányoknak mindössze 60.000 ft. Akit édekel irjon gyorsan gaborbp@brikks.com

1 FélSvéd a teljes családdal és egy egész hétre
2 LajcsiR1
3 öfelsége + szilvi
4 csabaR-1 (DB eater)
5 árpi gsxr 1000
6 zsolti cbr 1000 rr
7.csabamoto
8 Berei András
9 Kurta Jani
10 FHAZOS
11 KisDezz Peti + 1 borda
12
13
14

Félsvéd
Ehh, a kép amit betettem pont válasz a hozzászólásodra is - pedig nem is volt szándékos..
Naidenézzetek!


Tegnap egész jót motoroztunk Kakucson. Úgy gondoltam beállítom a futóművet, mert nagyon pattogott az eleje és csütörtökön mennék a hringre. Ebből az állítgatásból egy egész élvezetes motorozás lett. Érdemes volt és tanulságos. Az R1-el 3-asban végig lehet menni a pályán, mert alulról is jól húz. A fékbetét se fogy-amennyit kell használni. Viszont jól lehetett gyakorolni a lassabb fiatalok kerülgetését.
Szia,

irtam levelet, hogy ne turjuk szet a topicot...
Szia!

De igen az enyémbe a "lap" kell és van is benne
Az öcsémnek van 98-as SRAD 750, miatta kérdeztem. Majd beszélek vele.
Szia,

Biztos hogy a tiedbe ez a fajta kell, es nem a "lap"?
a K&N oldalan nezegetve 96-99 750-be es 96-00 600-ba jo....

egyebkent az ara 8000Ft.

udv,
N.
Szia!

Mennyiért gondoltad?
Írhatod privátba is, ha ide nem akarod beírni.
vitezek@freemail.hu
Köszi, elég jók lettek
Jó hír, felkerültek a régen várt képek a MERSZ utolsó, 17-i pályadélutánjáról, mindenkinek jó keresgélés, van majdnem 600 kép!
Ernesto képei
Igen tegnap volt a verseny mi is kint voltunk,Zsombi ment mint állat.
Amúgy nem fényképezett valaki az eurornges versenyen?bár a mi versenyünkre már alig maradt valaki,de azért megkérdezem,hátha..

Amúgy Brian,köszi a fényképeket!
Azt én se..... .....biztos Suzusakival ment
Sziasztok,

GSX-R 750 / 600 SRAD-hoz van egy hasznalt K&N sportlegszurom elado, ha esetleg valakit erdekelne...

udv,
N.
Nincs mit szívesen! Van még 1 fehér rikizöld K6-7 gixxeres srácról is fotó....nem tudom ki lehet....
Nem ez a MERSZ napról van 2007.09.17.-éről.
akkor mégiscsak te voltál az pénteken?
Köszi!

Ballra nem megy annyira mint jobbra, de azért jól néz ki , mégegyszer köszönöm.
És még 1, látod mégis csak érdemes volt térdelned!
Szia! 1 haverom fotózott téged, csak nem voltam benne biztos! Itt a kép: