Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hehe, ez lemaradt..
Hali!
Nem ismeri valaki fel magát ezen a képen?(kawával) pannonián volt még aug.21-én. de csak most kaptam meg a képeket..
Mivel nem tudom hogy kell itt topicot nyitni igy csak ide beteszem:
Az utobbi évben több pályatraininget szerveztem külföldön, igy télen 16-an voltunk Cartagénában 4 napos pályázáson, versenyekkel, a német AGP-vel közösen szerveztem egy 3 napos és egy 2 napos Hungaroringes pályatraininget oktatással, 2 napos Rijekai pályázást és egy 2 napos Brnoi pályázást is nagy közönségsiker követte. Ezeken a többnapos rendezvényeken lényegesen több pályaidöt kapunk és több amatör versenyen is elindulhatunk melyeknek legtöbbször nevezési dija sincs.
A következö szezonzáro ilyen szervezödés a hires Misanoi pályán lesz, a 3 napos rendezvény November 1-3 ig lesz, ami egy 4 napos ünnep lesz itthon is.
A részvételi dij fiuknak 105.000 ft (10.000-et lealkudtam), pályázni kivánó lányoknak mindössze 60.000 ft.
Jelentkezni nálam: gaborbp@brikks.com
Félsvéd
Szia Félsvéd! Privátba felvehetnénk a kapcsolatot? Adhatnál 1 MSN vagy Skype címet, v. cserélhetünk tsz-ot is! Személyesen nem ismerjük 1mást, csak látásból, a Hringen találkoztunk már párszor (meg is előztél :-))! Ja és én nem tudom, hogyan lehet új topikot nyitni itt, bár most nézem, hogy itt a fórumban van 1 olyan rovat, hogy Szerkesztőség -- üzenet a moderátornak, ergo ide írd az óhajod sztem!
emberök!
kihez kellene fordulnom ha szeretnék egy topicot külföldi pályatrainingekröl?
Félsvéd
Na akkor kérnünk KELL Nekünk is!
yes
BR.Organisation ?
2007.03.27.

Év elején a rendező oldalán olvasható volt, hogy fotósok a rendezőtől kapott mellényben fotózhatnak a pályán. Valószínűleg egyeztetve a rendezővel és mellényben van lehetőség - a pályabírókkal természetesen lebeszélve - a pálya különböző VESZÉLYTELEN helyein fényképezni.
kukkantsd meg a videóimat (a DT és az A-A futamokról)!
Szoktál fényképezni a ringen?
jéééé tényleg, ez nekem fel se tűnt Biztos elterelték a pályabíró figyelmét
Mikor készült az első kép hogy be lehetett oda menni ahonan jészült?
Nekem nem ér le a fedél, a fix lábtartó szokott, de szerintem csak ha túlzottan elemeli a kereket akkor lehet esés. Én még ilyen miatt nem estem.
ha felül az idom akkor ilyenkor perec van? vagy nem annyira vészes a történet?
Nem - nem. Mindig így fordulok
Vald be, hogy esés közben készült!
Na ennyit az alább leírt térdelési technikáról....
Na Balagee ez sem piskóta
Le kell bizony
Most nézem, hogy neked csak 600-od van! Azt kell is dönteni mert másképp nem megy!
Nem a km-től, hanem a dőlésszögtől függ