Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz kepest egesz jol elvolt ott a bukta utan. Tud valamit az adrenalin....Jobbulast.
Saját magam keresve akadtam rá a Gsx-r klub oldal pályanapos fotógalériájában!
Nagyon jó kép!
Ki készítette!?
Boka törés sípcsont repedés és lábúj törés!Mind ez egy lábon!
semmi baja, pokróc mint eddig, csak még hisztis is hozzá...
Valami hír róla?
Ezt a Zemáról találtam!
Zema...
A csütörtöki nyíltnapon fotózott valaki?
Velem meccseltel a partoloiban... de mivel meg csak masodszor voltam a palyan, es raadasul betegen, ezert nem voltam csucsformaban
Etto fuggetlen gratulalok, jot mentel!
Az a "laza drift" nekem is tetszett, plane, hogy nem estem el!
Aha, slick Egyenlőre maradok ennél, kiprobálom majd igazán, hogy mmilyen ha melegebb van és ha beválik akkor ez a tipus marad! Ha jó vele a moci meg a stílusodhoz is fekszik akkor szerintem ne válts, bár érdemes próbálkozni hátha....
bridgeston slickel mész? én is azt használtam jónak tűnk a gumi. amit nem tudok megszokni rajta azok a csúnya számok:D fura mérettel dolgozik a bridgestone. jövőre kell vennem uj garnitúrát, de nem tudom milyen márkát vegyek(eddig csak a bridgestone-nal mentem) valami ötlet?
Háát jól, mondhatom azt! Javultak valamit bár az utóbbi időben nem feküdt a 209 se nekem se a motoromnak ezért most váltottam bridgestone-ra, ez már jobban működik rajta sokkal! Verseny majd jövőre, bepróbálkozok a DT-be, azt mondják a nagyok, hogy ott tudok a legtöbbet fejlődni.Kipróbálom Valami majd lesz. A motor nagyon jó, finom gép de még nagyon messze vagyok a határaitól, erre gyúrok rá jövőre
:) nincs mit szivesen! hogy telt az éved amúgy? idők javultak? esetleg valami verseny?
Aham, veszek másikat mert jobb lenne az összkép ha el lenne takarva ott alul
Köszi az infót!
na szép a gép, grat! még nem is láttam... matricázod is majd?
októberre kész lesz az enyém is majd küldk képet ha szeretnéd
Dúzs Petit?
ez az oldala http://www.polidom.com/polidom...
ez pedig a száma:) (bár fenn van az oldalon is:)) : 06 20/ 942-72-40
kell uj idom?vagyis fenéklemez?
Értem, már csak egy kérdés Hol érem el a készítőt?
engem sem izgat annyira hogy nem passzol ugy mint a gyári...
Dúzs Peti féle, teljesen OK az idom, egy baja van hogy elég vékony az egész(a többi gyártóét néztem azok vastagabb anyagból voltak) nekem a lámpa meletti rész okozott fejfájást. ki kellett pótolnom egy kis üvegszál "fület" készíteni, hogy feltudjam csavarozni.. most tökéletesen fexik mindenhol, egyedül az a hézag van mint amit láttál. De szerintem most zsír, pont időbe írtál még.. délután szedem szét
Sziasztok!
Most írok ide először, de máris azzal kezdem, hogy egy "kis" segítséget kérnék:
Pénteken du. sikeresen összecsuktam a gépemet (Honda CBR600RR 2006) a Mátrában és ennek következtében szükségem lenne egy pár alkatrészre hozzá, amiket persze minél jutányosabban szeretnék megkapni!
-generátor fedél
-lábtartó (ez lehetne akár valami sport lábtrató is...)
-kuplung kar
-váltó kar
A segítségeteket előre is köszönöm!
ui.: Azoknak akik akkor segítettek nekem pedig ez úton is köszönöm! Nagy Pipi, Pamacs!
Köszi! Esztétika annyira nem lényeg. Milyen gyártmány? Enyém nem akar felülni rendesen
Szia!
gyorsan csináltam képet..
Igy elnézve a képen elég csúnyának tűnik, de élőbe nem vészes ám
meg legtöbbször meg is van pucolva..
Szia Baluu!

Lenne egy kérdésem, neked hátul a fenéklemez takaró tökéletesen felül a segédvázra?
Köszi szépen, felveszlek a Partnerlistámba, és majd dumálunk! 17.-én a MERSZ rendezvényen én estem elsőnek az 1. gyors futam 4. körében....
msn kapetz@hotmail.com
van kedved Misanohoz? vagy gumi kell? keress nyugodtan
Félsvéd