Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tényleg az lenne a legjobb, csak azt lehetetlen megoldani. bemondás alapján? vagy mindenkinek kellene futnia egy mért kört? vagy akinek már mértek annak tárolják és az alapján sorolják be? kivitelezhetetlen. A motortípus alapján se 100%-os, de kiszűri a KTM-es enduró gumist, a túradobozos Fazeres-t és hasonlókat. első szűrőként működhet(ne) én már ezzel is elégedett lennék. de a legjobb az lenne, hogy mondjuk 2:20 vagy 2:15 alatti meg feletti. és akkor még szőrősszívű sem voltam...
A köridők szerint történő szelektálás tényleg jó lenne, ha megvalósulhatna. A motortípus alapján azonban nem sokra mennénk: elég sokan járnak sportgépekkel is "kirándulni" a ringre...
LX,
véletlenül nem a Te ruhádat láttam ma Cölöpnél?
pedig egyesek szerint magam vagyok az ördög...!
ha vki 17.-én megy a Pringre és neadjisten" lenne még egy hely az utánfutóján szívesen csatlakoznék...!
Már megint 1et értünk...
Jól hangzik!

Köszönjük!
Igyekezni fogunk.
ha tudtok arra figyelni, hogy a gyors csoportba tényleg csak a gyorsak menjenek (első szűrőként nem lenne rossz ötlet ha motortípust is meg kellene adni a regisztrációhoz - így a gyors csoportba tényleg csak sportmotorok kerülhetnének. persze ez se garancia, csak az első szűrés már megtörténik), a lassúba meg a lassú pilóták, akkor grat és ezzel jelentősen nő-nőhet a mersz napok szintje. Sajnos sok motorost - köztük engem is - távoltartott az a káosz ami volt a pályán, pedig szívesen motoroztunk volna a mersz szervezése alatti napokon, kihasználva ezt a lehetőséget is. persze aki gyorsabb az előzze meg a lassút, de az se a gyorsnak nem öröm (nem tud tiszta köröket menni, mindig másra kell figyelnie, pl. h ne üssék ki a motort alóla ha vki besokall egy kanyarban, stb...), se a lassúnak nem élvezet (elveheti a kedvét a pályázástól ha kétszer olyan sebességgel mennek el mellette kanyarokban és folyamatosan csak a tükröt fogja nézni) így a motorozás. Szóval az ötlet jó, a 6X20p. szintén jó, csak a szervezésre kell figyelni, mert hiába van mindenféle csoport, ha azok nincsenek kontrollálva. Lsd BRO napok.
Pont azért van 2 csoport, hogy akik eddig a MERSZ estek lassúsága miatt kerültek minket, most azok is felmehessenek és ne kelljen túramotorokat kerülgetniük. Az biztos, hogy a MERSZ estek rendszeres látogatói közül csak a valóban gyorsak fognak a gyorscsoportba jelentkezni.

Vagyis én biztosan nem!
Ez mondjuk jól hangzik, 12 eft-ért 6x20p! A gyors mennyire gyors csoport? Úgy értem valóban csak gyorsak mennek ott? Mert pl. a Zema nem dicsérte túlzottan a Mersz programokat...
Jó hírrel szolgálhatok!

Rendkívüli MERSZ pályadélután a Hungaroringen, szeptember 17-én. Pályanyitás 14 órakor, jegyváltás (kizárólag előzetes regisztrálás után) már 13.15-től a parkolóban, a MERSZ molinó alatt.
Két csoport, lassú és gyors, az összeg ugyanannyi (tagoknak 8000, mindenki másnak 12ezer) marad, mindkét csoport 6x20 percet kap.

Jelentkezni a motorosok.hu -n lehet.
Én is ezt a lehetőséget szemeltem ki, mint legközelebbi lehetőséget...bár még sosem voltam a P.Ringen, de hát 1szer mindent el kell kezdeni!
Optimista mentalitású motorosként bíztam benne, hogy minden időjárás jóslat rossz, és jó idő lesz!
még nem tudok róla... de én biztos hogy hamarabb megyek.. de beszéljük meg telefonon..

LX
Fakk, és van már társad a futóra?
igen, tervezem.

LX
Apafej, mész jövőhét csütörtökön a Phoenix-re?
nnnaa.. most megy a www.palyamotorozas.hu..
Elméletileg lesz oktatás.. :
Oktatásaink:

2007. május 1. kedd 16.00-20.00
2007. július 5 csütörtök 16.00-20.00
2007. augusztus 1. szerda 16.00-20.00
2007. szeptember 12. szerda 16.00-20.00

(forrás : www.palyamotorozas.hu)

LX
úgy sem hiszem hogy motoroztál volna ilyen időben

LX
Brian, köszi az infót! Ha nem szólsz, és holnap reggel jó idő lett volna, elindultunk volna 250 km-ről! Csak két nyílt nap volt kiírva szeptemberben, most az 1-iknek az utolsó utáni pillanatban KO! Nem hiszem el... most várhatok 20.-ig vagy elmegyek életemben előszőr a Pannóniaringre 17.-én...
Elmarad a 6-ai nyíltnap!

Forrás: brorganisation.hu
Tarka,

meg van bocsátva (vagy bocsájtva.. ) ..
egyébként pedig nem leb*szni akartalak.. csak szólni hogy nem idevaló

LX
Sziasztok! Ha holnap nem fog esni, felmennék a Hringre, ilyenkor is ugyanolyan guminyomással szoktatok menni, mint amikor meleg van (2.1-1.9) ?