Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A új "regelésnek" - köszönhetően szerintem & jelen állás xint - még ha aznap jössz ki regisztrálás nélkül is beférhetsz a keretbe... De biztos (nak tűnő!) helyed regisztrálással van (mos`má`) :)
Eddig azzal se vót :(
Miért? Hogy érted?
Valaki tudna segíteni gumimelegitőt szeretnék nem arany árban
Köszi
Szia
Megvan a gumimelegitő?
Eladó köridőmérő:
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Na látom, igencsak történtek - pozitívnak tűnő - törekvések... Tehát visszavontam...
Nem akarok belevauzni, rosszat nem akarok, de ha as 1 re megyeket 13h-ra érted, nem biztos, hogy lesz értelme kijönni, esetleg a 16:30, de abban sem lennék biztos...
Hi
Tata környékéről jön vki Hringre vasárnap? Én 1-re megyek és csatlakoznék.
Üdv
Pályaszűzként pénteken megyek kakucsra, nagyon valószínű, hogy egyedül, ezért örülnék egy kis társaságnak. Fog jönni valaki?
Aki korán kel, Pébét nyer, vagy kavicsot, abból is sokat, azzal meg nem is viccelnék...
A 8:35 azert picit korainak tunik.
Voltam itt is, ott is, 1:17,667 a hivatalos körrekordom az E-Ringen, nem csúszósabb. Szerintem.
Ha sátorral érkezem, beengednek előtte való nap este a betonplaccra ? :) 8:35 az igen kérem, lehet egyedül leszek a pályán, de lehet +kockáztatom :) Az idő babás lesz, úgy fest..
K6-K7 GSX-R 600hoz keresek komplett blokkot.Eddig a legjobb lehetőség egy 22000-et futott szervizkönyves 200000ft ért.Ha valaki tud ettől jobbat kérem ne tartsa magába.Köszönöm.
nem, még régebben olvastam valahol :)
Ezt gondolom mind olyan emberektol hallottad, akik 1:14-et mennek ott.
Kérdés, hogy még fennáll e, hogy az euroring "csúszósabb" mint a két nagy pálya? Szívem szerint a pannoniára mennék, csak elvileg minden nap van valami program.
Az Euroringen peldaul nem ennyire kotottek a napok, cserebe viszont nem olyan nagy palya, mint az emlitett ketto.
Üdv!

Segítséget szeretnék kérni! Külföldön dolgozom és július utolsó két hetében leszek otthon. Szeretnék pályára menni, viszont a pannonia ring nyílt napjáról pont le fogok csúszni. A meghirdetett nyílt napokon kívül lehet valahogy pályán motorozni? Vagy az az évi 6-8 nap az összes lehetőség? A hungaroringen meg gondolom a forma 1 miatt esélytelen a dolog.
Júniusban én már nem pályázom. Hó végén vizsga amin muszáj megjelennem mert ez az utolsó lehetőség. Nem kockáztathatok egy kórházi ellátást.
De utána lehet róla szó.
Fel szoktad tölteni a videókat valahová?
Na zsír. Akkor mit szólsz egy oda-vissza kamerázáshoz majd? Úgysincs magamról felvételem.:) Bár én most vasárnap nem fogok menni sztem, szal max utána majd.