Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
GSXR 750 k3-ashoz keresek utángyártott és/vagy pályaidomokat. Ha esetleg van valakinek elfekvőben kérem írjon: ferenczattila90@freemail.hu
Ok! Csak számkijelzéssel hívj hogy ha nem veszem fel vissza tudjalak hívni.
Szia Darage,
köszönöm szépen, ha valóban befér a motyó és kihoznád hétfőn, akkor vasárnap természetesen örömmel átvinném. Csütörtökön megkereslek telefonon, hogy megbeszéljük a részleteket.
üdv, Balázs
Sziasztok!
Egy épített gépre szeretnék olyan ülés "szivacsot" venni amilyen a pályagépeken is van.Tudna valaki infót adni róla?
köszi
Vasárnap délelőttre lehet kinézek Kakucsra, egyenlőre 50-50%.
Huszonháromker amúgy, az M5-től 2 percre.
Mert egy állat vagyok , benéztem a dátumokat, szombat kájne BUBARU találkozó... 25 -én gyön vki KAKUCS-ra ? Annyit segítsetek már léccike, hogy ha véletlenül elférek a táskába, és nem fér be a hosszabbító + elosztó, akkor KAKUCS-on gondolom nem tudok annyira közel telepedni az emelővel, hogy a paplanok ultrarövid hálózsinórja direktbe legyen a 220 - ba ?! Ha eleve nem a "FÖLD" magasságába van, már bukta...
Most látom, hogy bontott (azon belül is bontott GO KART - MOTOR) KAKUCS van Szombaton, 13h-tól kibaxottul kell a BUBARU találka, a Vasárnapot + még nem látni...

Vhogy le kell tesztelnem a gépemet, hogy van-e bármi hibája, ami pályán nem előnyös ha van, de előre is köszi a lehetőséget...
Hány ker vagy amúgy ?
Ha elhozzák hozzám kiviszem a cuccokat...
vagy ööö... izé... lenyúlom....
11 körül érek ki...
Ahelyett hogy segítenék, csatlakoznék az előttem xólohoz :)
Bár most készülök venni 1 40lityis túrahátizsákot, amit szétvágok, hogy beleférjenek az emelők :) De lehet még így se fér bele 40 literbe, 2 emelő + paplanok + hosszabbító
Sziasztok,

hétfőn megy valaki Hungaroringre Budapestről, akinél volna még hely?
Igazából a motort ki tudnám vinni akár lábon is, leginkább az emelővel nem tudok mit kezdeni. 11-től mennék 4 menetet a K1es csoportban, de nyílván alkalmazkodnék. Ha valakihez beférne legalább az emelőm, az kérem esetleg jelezzen, email címem az adatlapomon.

Köszönöm szépen!
Hatha meg nem keso:
Megy-e valaki Szekesfehervar es kornyekerol a szerdai pheonix-es palyamotorozasra a P-ringre?
Amennyiben lehetseges csatlakoznek egy motorral. A koltsegekbe termeszetes beszallok.
Koszi az infot ,az nem jo jo lett volna tudni elore szervezes miatt :(
Mindig csak pár héttel előtte hozzák nyilvánosságra, nem úgy van, mint régen, hogy év elején kiírták a napokat.
Sziasztok , meg lehet vhol nézni a júniusi Hungaroring palyanapok időpontjait ? Facebookra mar írtam de nagy titok övezi , mert válasz az nem jött . Köszi előre is
Sziasztok. Pécs felől mennék szerdán a pannóniára. Van egy helyem az autóban egy motornak plusz motorosnak. Ha valakit érdekel.
Megy-e valaki Szekesfehervar es kornyekerol a szerdai pheonix-es palyamotorozasra a P-ringre?
Amennyiben lehetseges csatlakoznek egy motorral. A koltsegekbe termeszetes beszallok.
Ezt elfelejtettem
Sziasztok !

Eladnám Honda CBR 600 rr pályamotorom. Végh Jana építette, szervizelte. Minden van benne, rajta, ami kell, talán még több is :)
Megkímélt, nagyon keveset használt. Valóban, nem csak duma.
Ha érdekel valakit, hívjatok.

Köszi
Üdv!
Tud valaki esetleg egy jó futóműbeálítást BMW S1000 RR 2010 évjárathoz Hungaroring! Előre is köszönök minden értelmes segítséget!
Helló!
Igen vannak nyílt napok a ringen, és tavaly óta van egy minimum vizsga követelmény amit a mamsz.hu oldalán regisztrálva tudsz online kitölteni. Ha nem sikerül 2 nap múlva megint nekifuthatsz. Egyébként tőlem még a kutya nem kérte, de állítólag volt akitől kérték. A nyilt napokra a Hungaroring.hu lehet jelentkezni.
Szia!

Köszi a felvilágosítást. Igen a kezdőbe kértem magam biztos ami biztos. Akkor nem aggódom a helyen. Remélem addigra javul az idő
Időben érj azért ki,ne tíz perccel pl. az első felmeneteled előtt. Ebéd időben kb., mert utána indulnak a délutáni menetek :) Ott a helyszínen tudsz fizetni,szóval ne aggódj,a helyed meglesz,ha időben kiérsz :)) Ha még sosem pályáztál,ne a gyors csoportba kérd magad,hanem a kezdőbe,aztán ahogy gyorsulsz,úgy lehet menni feljebb a gyorsabb csoportokba...legalábbis így tanácsos