Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honnan az izémből tudom meg, hogy fütőszálas, vagy kompozitszálas?
igen
De azt az egy garniturát használod 2011 óta?
Ja es akkor volt €160, most olyan € 180 korul van
A használt is jó lehet, csak fűtőszálas legyen, ne a kompozit szénszálas izé. A hagyományosat pár ezer pénzér megjavítják, Pesten tudok egy helyet.
Ha van zsé akkor Capit, ha nincs annyi akkor egyéb használt de ne kínai márkát. Csak végső esetben vegyél kínait. Nekem a GPT 2 éve van meg, de legalább 6 éves lehet. Nincs vele gond és 80-86 fokra fűti fel a gumit...
En 2011 ota hasznalom a Biketek melegitot gond nelkul es en is ugy vettem ,h mindenkinel azt lattam aztan utana kerdeztem azt mondtak ar ertek aranyban ez megeri.
Azért is mondtam, hogy nem vagyok egy nagy spíler. Valószínűleg igazad van. Legközelebb ha pályán járok, majd alaposabban megnézem a többiekét.
Kössz a választ
Az anyagi része érthető
De min. 3 éves használatot feltételezve a Capitnak semmi baja nem lesz, a márkátlanokból pedig már a 2. szettet veheted. Ráadásul sok melegítő nem is melegít olyan mértékben, mint ahogyan elvárható lenne.
Én nem hallottam erről a visszavásárlásról.
Sokaknál látok BIKETEK márkát, ami nem túl drága kategória, de nem tudom, hogy mennyire tartós.
Tudom, hogy a Capit az egyik legjobb,ha nem a legjobb, de és ott van a de.....Ft és melyik tipus szerinted ami még elfogadható? Olvastam valahol azt hiszem a Superbike ujságban, hogy a versenyzők levetett gumimelegitőjüket /Capit/ a cég vissza veszi-viszi és tőlük meglehet venni. Csak azt nem tudom, hogy hol lehetne utánna érdeklődni, hogy mennyi az annyi.
Amennyivel drágább és üzembiztosabb egy Capit (~95e Huf), annyival garantáltabb, hogy nem lesz baja min. 4-5 évig. Van még néhány márka, ami kétségtelen, hogy drágább a kínai vackoknál, de jobban, stabilabban melegítenek és rendeltetésszerű használat mellett nem szoktak elromlani.
Hát én sem vagyok tudós ebben a témában vannak itt nagy spilerek, de szerintem ha jobban megnézed a képet ott van a szélein amikkel össze lehet huzni
Na pont ezért először kérdezek aztán költöm a pénzt.
Nem vagyok egy nagy spiler a temaban, de nekem az altalad belinkelt gumimelegitovel csak egy bajom van: nem "gumis". Ugy ertem, hogy nincs az oldalaban gumi, ami osszehuzza.
Akiknel eddig lattam gumimelegitot, azoknak olyan volt, hogy amikor levettek a kerekrol, akkor "osszeugrott" a benne levo gumirozas miatt es valoszinuleg ez az, amitol a gumi teljes feluletere felfekszik a melegito.
Lehet, hogy kicsit kusza lett a magyarazat, de remelem hogy ertheto
Akkor én is szólok majd neked és te is szólsz a haveroknak, hogy hozzanak be KETTŐ db-ot karira és innen a szomszéd megyéből átugrok hozzád karikor és nekem is lessz a kari fa alatt
http://www.kepesmotor.hu/gumim...

Ezt itt hirdetik 60.000.-ért
Ha ez angliából jön be a hirdetőhöz,akkor Ő ugye ráteszi a hasznát amivel nincs is baj és így 60 rongy. Szóltam Angliában élő barátoknak nézzenek utána hátha odakint mondjuk kb 35ezer és hozzanak egyet karira
Volt itt valaki aki Angliából rendelte volna meg /jótállással/ valamilyen középkategóriásat ha jól emlékszem kb. 40.000 ft lett volna kb. irtam neki de nem válaszolt. De csak akkor lett volna ennyi, ha többen összeálltunk volna. Pedig igy kellene szervezkedni. Azt hiszem SBK volt a tipusa.
Több üzletben 55.000.-től 70.000.-ig látok újakat.
Pl.:
http://www.motorgumizala.hu/gumimelegiacutet337-rw01-120-125--180-190.html

http://www.tesztmotor.hu/akciok/irc_gumimelegito

Ezek után szerintem adja magát mennyit ér használtan,árat ne én mondjak szerintem. Láttam már ezen az oldalon 15.000.-ért nem tudom az milyen lehet már nincs fent a hirdetés.
Én csak attól félek,hogy az ország másik végéből veszek használtat amit postán elküldenek és mi van ha szar? Kocsikázzak több száz kilométert,hogy az eladó nyakára hajtsam ha esetleg rossz?
Persze azt is látom,hogy nagyon az alját nézegetem a kínálatnak mert sok helyen hirdetnek 100.000.Ft-ért vagy fölötte.
Mondhatod a tanácsodat
Nem-nem én nem adom el az enyémet.
Nekem GPT van egyébként.
Azért kérdeztem hogy tanácsot tudjak adni, már ha érdekel...
Ezek szerint neked van eladó. 120-180 méretre kellene nekem. Mennyi az annyi és tipus? Ja és a mennyit ér kérdésedre, hát..... esetleg posta ill. valami kis toldás De komolyan érdekel
Milyen árban gondolkodsz?
Sziasztok!
Gumimelegítő vásárlás előtt állok,soha életemben nem használtam még,mire kell odafigyelni vásárláskor mert árakban elég nagy szórás van. Használtban érdemes gondolkodni? Estleg tud valaki eladó szettet? 120/70-17 és 180/55-17 méretű gumihoz kellene
akkor hívj
70 9425199
Nekem kellene egy szett akkor. Ha lehet az új.