Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GSX-R 1000 k7-k8-hoz keresek gyors záras tanksapkát!
Keresek gumimelegitőt és köridő mérőt!
Nem lelakott állapotban.
email címem: f.feri69@gmail.com
Szia, ma hívlak!
Pont ilyenem van nekem is csak egy régebbi darab. Jó lett volna egy tartalék szett, de már tárgytalan ezek szerint.
Szia, elkelt. B.
Figyeljetek má, más fórumokon (áhh, nem kawa :) 10-e került szóba nyíltnapra, de honlapon 11-ére lehet regelni ?! Oda meg ugye szabi se kell :)
Ne értetlenkeggyek, oszt 11-e a tutter ? Vkinek haverja esetleg Niki Kédzs, az időjós, vagy vki újhullámos az M1ről :) ?
Szia!
Rég láttalak! Ha tudok kiugrok de csak kocsival mert az ezredes csak pályagép. Majd Láncit felhívom és elkérem a számodat.
Gyere el Maglódra!
Enyém még gyári.
Lemásolhatod.
Attila
A melegítőért valami csere is érdekel esetleg, vagy csak KP?
Holnap delelott mindenkeppen hivlak a reszletek miatt. Udv: Gabor
szia, nekem van

udv
GSX-R 1000 K7-K8-hoz keresek jobb-bal ram air beömlőket.
0620 9362284
Dobj nekem egy szamot es felhivlak, aztan lebeszeljuk.
Székesfehérvár. Kedden megyek Bp.re. Hol találkozzunk? B.
Budapesti vagy? Ha 18e-be nalam van, akkor barmikor at is vennem.
A gumimelegítőmet is eladnám. 30e.
Köridőmérő + gumimelegítő = 40.e. B.
20e. Ft. B.
Mondasz egy arat? Csak vevoben gondolkodtam, mivel az altalam hasznalni kivant palyakon van ado.
Kecsón nincs, de aszem 500 Ft a traspander és a végén megkapod kinyomtatva. Mondjuk sztem kecskemét egy tyar... robival + 125-el jó lehet de 6-ossal pfffffffffffffffff... De ez csak az én véleményem...
Szia, nekem van egy eladó Szayer köridőmérőm. Vadi új, akksi, csomagolás, hibátlan. B.
Ez nagyon kiraly :-) Esetleg Kecsoringrol is van ilyen infod? :-)
Igen, Kakucson így működik , de E-ringen kérd meg őket hogy kapcsolják be, majd húzzák a szájukat és kb 3. kérésre nagy kegyesen bekapcsolják...
Zsiir, koszi. Gondolom az, hogy 220rol mukodik az annyit tesz, hogy odasetalok es bekapcsolom, aztan scannelem es kesz.