Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem felejtsd el! Többen megszívták már vele,különösen elől.Inkább Metzeler vagy Pirelli. Nem túl rossz,de néha elég kiszámíthatatlan a visekedése.
Sziasztok!Használt már valaki Conti Sportattack 2 első gumit!Valakinek utcai tapasztalat? Köszönöm
gsxr1000 k5-k6 pályaidom olcsón eladó.
Elkelt!
Üdv Srácok!

Valakit érdekelne ilyen SJ 4000 sisakkamera, ami nem csak sisakra rögzíthető?
Elég sok tartozékkal tudom adni.

25.000 Ft-ra gondoltam.

Ha valakit érdekel, írjon e-mailben, vagy hívjon telón.

Tel.: 70 326 6773
E-mail: kismotoros46@freemail.hu
Hello!

Eladó egy pályanapot használt brembo SC első fékbetétszett. Új tárcsával mentem vele pár karikán. Igazából csak a festék kopott le róla.
14.000Ft-ért odaadom Új ára 22.200 legolcsóbb helyen.
amihez jó:
GSX-R 600,750,1000 2004-2010
Hayabusa 2008-2012
ZX10R 2008-2012
Pályanapokra társulnék egy motorral és magammal valakik/valakik mellé (Hring/Ering/kakucs). Helyileg Hatvanban vagyok, ha netán lenne jelentkező vagy valakinek útba esik a környék jelezzen és természetesen az út rám eső részét állom
Eladó köridőmérő: (kérhetném ne smsbe érdeklődjetek)
http://www.kepesmotor.hu/elekt...

Igen meg van még! Azért hirdetem! Amielőtt jönnénk smsben a kérdések.
Sziasztok!
Van egy eladó PP Tuning váltófordító szettem 2004-6os R1-re. Újszerű állapotban, 20e ft.
95% os Conti Race Attack Soft 190/55-17 eladó

Kakucson ment pár kört ennyi az egész
Beszéltem vele nincs a talált tárgyak között sajnos,igen jól összerakott darab volt. Majd figyelem esetleg meglátom valahol. Köszi a tippet!
Én már kétszer otthagytam, meg lett mind a kétszer .
Hívd fel Picit, (aki a jegyet árulja) sztem ott lesz a ringen, multkor is felrakott a face-re vagy 3 db-ot hogy otthagyták, hát ha felismerik. Ott lesz a tiéd is biztos...
Valaki gondolom véletlenül elvitte a köridőmérőmet a célegyenesből Hungaroring! Ha van benne becsület keressen meg ha nincs legyen neki csak ennyi több se soha! Remélem azért nem jutunk el odáig,hogy nem hagyhatunk kint pl a parkolóba semmit! Kicsit csúnya lenne a motorosokra nézve!
A gyors szerviz a rendelkezesre allo 20 percben nem oldotta meg, szoval majd a heten szetszedem es osszerakom rendesebben.
Mivel nekem nem ment, pedig a II. menésbe` ott lett volna a PB. de a sikánnál felakadtam emberkéken(dehát ilyen a pályamotorolás), ha elkezdem erőltetni, abból úgy is fikkanás(veszély) lett volna... +Hát ugye siettem nézni a nagyokat hogy mennek a hegyen völgyön...
Volt olyan furcsa gond a géppel, hogy az első menés végén olyan 10% erőveszteséget észleltem, és kicsit füstölt is üres 15 ös fordulaton...
II. menés végén ez már megszűnt... 12 őt tudtam így csak futni...
Nálad a gyorsváltó gondok ?
Volt valami gond tegnap a motorral, vagy csak a meleg elol leptel le inkabb ilyen hamar?
A kódot ugyan beolvasták 08hkor - lehet volt benne 1 kis gizdáskodás is - de én 11 kor tiplizem az olvadás elől, xó xint a kutya nem volt kinn (tisztelet a kivételnek :P) , lehet mások eleve emiatt ki se jöttek...
Most lehetett volna menni, és a II. menésembe` kezdtem ráérezni,
de sikán után mozgó falakba ütköztem, az oda is baxott a PéBémnek...
Lényeg: a mai nap nem derült ki az új regelés előnye (hátránya)...
Én most akarok venni angliából race-tech -et.
Újonnan 1 év garival 44e Ft kb. Viszont a posta húzós 11e Ft körül van.
De ha neked is kellene akkor celezhetnénk a postát és egyből megállna 50e alatt cakk-pakk az egész.

És ez angol gyártmány, nem pedig kínai gagyi.
Nem egy Capit Sport, de akinek ilyen van elégedett vele.
Kód ide vagy oda, ha nem ellenőrzik akkor felesleges. Múltkor is elég lett volna egy kicseszett névsort nyomtatni a regisztráltakról és megnézni h regelt az illető vagy nem. És tényleg max 30perccel a menet előtt adják el ha addig nem jelentkezett aki regisztrált. Nem bonyolult ez.
Hát szerintem KÚER kódot nem olyan 1xű kreálni, itt valóban azt kéne, hogy aki a menése előtt 30 perccel nem mondja vissza, az kap 1 "sárga lapot", és legközelebb jobban oda figyelnek rá... másrészt 50 embernek adtak teret onlájn, azért - szerintem emiatt -vannak még betöltetlen helyek.. Nem mondhatod, hogy nem történt változás, az, hogy a helyszínen majd ezt ismét senki nem ellenőrzi, arról meg ismét nem mi tehetünk.. Holnap szerintem én korán tiplizek, szóval nem hinném, hogy ismét bexophatom, mint múlt szombaton...
Milyen új regelés? Ugyan azt látom, ami régen volt. Ugyan úgy eladhatják a regisztrált helyeket is a helyszínen lévő nem regisztráltaknak, mint legutóbb, ha megint olyan szervezetlenek lesznek és lesz hozzá képük.
Hivj 209383982