Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvastam, hogy scan funkcióval majdnem mindre be tud tanulni.
Szóval akkor elég lesz nekem csak egy vevő is.
Igen raknak ki egy pár db-ot...
Ez majd nem minden jeladóval kompatibilis...
Olvastam őket.

Az érdekelne, hogy konkrétan a hringen mire számithatok, szoktak-e adók kirakva lenni.
36905 hsz és előzményei
Gondolkozok egy General Mechatronic köridőmérő vásárlásán.
Elég lenne egy vevőt vennem vagy vegyek adót is?

A ringen szoktak mások adót kirakni? Mi a tapasztalat?
Akkor ha újra hívom, kapcsoltatom vmi ürüggyel a szervizt...
Köszönet, megnyugtattatok, nincs nagy baja a felninek szerintem, remélem a futómű nem ment el, de majd vmi csak lesz?
Összegre miben lehet számítani 10 rongyon belül mondjuk ?
Pedig szerintem az én első felnim is náluk gyógyult. Nem én vittem hanem a szerelőm de ők voltak. Tökéletes lett.
Szerintem anno én is ezzel a hölggyel kerültem kapcsolatba, amikor fizetnem kellett a motorfelni javítást, hát akkor sem volt toppon.... hívni kellett a szakit a műhely legtávolabbi zugából, hogy részletes tájékoztatást adjon az elvégzett feladatról Amúgy nekem görgőzést és festést is csináltak, az eredménnyel versenypályán sem volt bajom!
Köszi Brian, őket már pont javasolták autós felnijavítók...
Délelőtt már beszéltem velük és tudom, hogy nem egy hölggyel kellett volna beszélnem, de mihelyst meghallotta, hogy motorról van szól, azonnal mondta, hogy Ők olyat nem vállalnak..
Én itt (Bp) javíttattam már motor (GSXR600K4) kereket.
Felniklinika
Mint tapasztalt motoros 7ik szezonkezdetnél vigyázz a jobb kezedre, és ne engedd a kisördögöt nyerni sajnos nem jött be :( Ráraktam büntetőbe a gázt vizes flaszteron...
Na most felni 1 kis ponton kapott, emiatt azonnali első defekt, tud vki esetleg SPORTMOTOR-os felni javítást EL!vállaló céget nagyon PEST(en) közelében ? A gugli nem a haverom
Komplett alsó hasidom is kéne, de lehet pályaidomként kéne, abban tud-e esetleg vki segíteni, hogy kit érdemes felzörgetni komplett pályaidomszett ügyben...
De ugye nem te hívtál német számról?
Engem erdekel, delelott felhívlak
Üdv!

Eladók a képen látható holmik SC59-hez ! Pályázásra még jó lehet. Plexi nem törött csak meghajlott egy eldőlés során, ezért fehéres egy két helyen.
Remélem jó lesz...
Eladó radiál Brembo PR19
PR19x20
Most pont ez van folyamatban... A hátsó teló rendben van csak rugóelőfeszítést kell állítani. Az elsőt az alacsony olajszint miatt nem lehet beállítani ezért olajcserés, de lehetne utántölteni is csak nem tudni milyen olaj van benne, így inkább mondtam hogy szervizelje le... A beállítás ez után jön a kérdéseknek megfelelően.
Én azt gondoltam, hogy beállítjátok a súlyodhoz (stílusodhoz) képest Vagy Nem vagy még az a Kéjszy Sztóner ?
Vagy jövő héten lesz az állítgatás ?
Nnnyaaa... + volt a futómű mustra...
úgy néz ki nem vészes... valszeg kevés olaj van az első telóban...
a hátsón + csak rugóelfeszítésen kell állítani...
3 teló ki fél óra alatt kiaplikáltam... a héten viszem a szakihoz vissza csak a telókat
Szia
A gyárit lemásolhatod az enyémről.
Utána lehet bármit ehhez viszonyítani.
Üdv
Mentettem a számodat , majd hívlak, mondjuk nekem valami lágyabb pályabeállítás kellene nem a gyári , de max beszélgetünk egyet...
Szia
20 9 789 206
Üdv
Attila
GSX-R 1000 K7-K8-hoz tankot keresek, sérült is lehet mivel pálya motorra lesz.