Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A comp k nem kopik, de nem is tapad.
Egy utcai keverék kb minta nélkül és hegyes profillal.
Szia,
Én is Pirelli Supercorsa SC2-t vagy a Metzeler-t ajánlok. Ez a kettő amúgy ugyanaz. Kezdésként nem zárnám ki a Continental Race Attack-ot sem. Sokan félnek tőle, de Chrobak Jani 1.54.603-at ment vele a Hungaroringen. Gyorsan melegszik, nem annyira érzékeny aszfalt minőségre és hőmérsékletre sem. Dunlop-ot és is elvetném első gumiként.
És abból van a legtöbb keverék amivel bemehetsz az erdőbe. Mert a Dunlop elég érzékeny az aszfalt hőmérsékletre.
3 percnél persze nem számít de ha begyorsul szarrá tépheti egy nap (vagy két menet) alatt.
Én valami "egyszerű" Pirelli Supercorsa SC2-őt ajánlok előre hátra. Vagy a Metzeler ugyan ilyen gumiját.
Ar/ertek aranyban - ha jol tudom -, akkor pont a Dunlop a leheto legdragabb. Ebben a tekintetben lehet nem ez a legjobb valasztas.
Köszönöm a tippet.

Azért kérdeztem, hogy mit ajánlotok egy kezdő számára, mert hiába veszek 120-ért egy szett gumit, ha a 10%-át sem tudom kihasználni, illetve az én tempómmal még üzemmelegen sem tudom tartani.

Az ár/érték arány is elég fontos...

A Metzeler Racetech CompK-ról van valakinek tapasztalat?
Slick-et.

De komolyan, ha totál kezdő vagy mindegy melyik márka.
A legtöbben a Dunlop KR106/108 párost szeretik.
Sziasztok!

Ti milyen gumit javasolnátok egy kezdő pályázó számára egy 600rr-re?(gumimelegítő nélkül)
Szia MadAndrew,
Mit tudni a gumimelegitőről? Milyen márka, milyen idős? Milyen állapotú?
Köszi.
K. I.
Van egy eladó gumimelegítőm, ha valakit érdekel szombaton hringen átvehető.
25 000 huf
33mm-re van a a furatos tömb amin átmegy a tengely a lengővilla végétől.
Ha a láncod nincs nagyon kinyúlva akkor nem , ha kb. közép állásban van akkor még jó lesz...
Nem kerül igy nagyon hátra a hátsó tengely?
-2+0
Sziasztok!

200/60-ra váltás miatt kevésbé virgonc a motorom mint korábban.
Szeretném leáttételezni, előre mindenképp egyel kisebbet, hátra pedig 1v.2foggal nagyobbat.

Szabadon lehet játszani a fogszámokkal vagy valamire figyelni kell?
H. Ringre van valkinek bevállt áttétel ami utcán is jó még?
K5 1000-ről lenne szó.
Joci-Joci, nem jó hegesztőhöz vitte!
Estem,nekem nem tört le a lengővilláról az emelőszem felfogatás,de az egyik barátomnak igen.És sajnos kicsit ferdén áll azóta is a hátsó emelőn ,mert nem sikerült jól visszaheggeszteni.
sziasztok. Srácok nincs véletlenül vkinek egy 19x18 as brembo főfékhengere? jó árasítva..
Köszi, de béndzsa vagyok lehet, mert az enyémre az istennek se találok...
+ Elvileg 7főn lehet Misi mégis vissza tudja hegeszteni, de az is átmeneti megoldás csak... Te estél már a tiéddel, és mi törik le ilyenkor róla ?
Eladó köridőmérő:
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
http://www.ebay.com/itm/Ketten...
Én ilyet használok,egy esésnél nem kell aggódni a lengővilla sérülése miatt.
1 600-ast semmi sem szárnyalhat felül ez kösz-tudott :)
Holnap hozom el a gépet, megint rá lesz locsolva 1 halom péz, hát kibaxott kivi leszek, LIKVI MOLLI 10W-50 jó árasítva, hogy mit mutat majd...
Molnár Mihály-on kívül tud-e vki OLYAN aluheggesztést(még Ő se bisztos), ahol 1 hátsó emelőszem miatt nem kell ripityára szétszedni a motort,főleg nem a vázat! hanem odatolom, és nagyon max vmiféle felbakolás után hátsó kerék kiszed... (nem értek hozzá, de vmivel azt is le lehetne védeni, vagy nem ?)
Szóval... vegyes érzelmekkel zárult a nap.
Úgy indultam ki, hogy elsőre az ezredessel 4 mp-el jobbat fogok menni mint a hatossal...
Nem így lett 2 mp-el több lett... 06-ok ha tiszta köröm volt.
Bebizonyosodott az is hogy a hátsó futómű rendben van, de az első már nem igazán, felütött, így vihetem vissza a szakihoz. Remélem most már jó lesz, egyeztettünk és a hiba elvileg meg van...
A motor egyébként kárpótol minden negatívumot. Olyat megy hogy beszarás... A fék is pazar az erigggy nyergekkel és a 19x20-as felső Bremboval.
Sajna az első két etapban csak a fokozatokat kerestem, hogy melyik kanyar melyik fokozatban adja ki jól, illetve a fékpontokat sem igazán találtam még meg. A harmadik etapban már nem volt olyan rossz, és az utolsóban már kezdtem élvezni is a motorozást...
Röviden ennyi, de még lenne mit írni...
Mingyááá összeszedem a gondolataimat... vagy majd Tibi ír...
Szerintem igen, de tavaly (gondolom most se) a kutya se kérted rajtad számon...
Apropó senki - semmi beszámolás a tegnapi napról ?
Sziasztok!

Motoros nyílt napra a hungaroringre szükség van 2015-ben erre a minimum vizsgára?!
http://grape.hu/mamsminvizsga/
Az oldalon nem jelenik meg a vizsga, ha el akarom indítani.

Köszöntem előre is az infót!