Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Én 1-2 éve motorozgatok pályán. Nagyon élvezem annak ellenére ,h esetenként szakad rólam a víz............
Most Dunlop D211 gumim van. Segítene vki, hogy mekkora nyomás is kellene bele hideg állapotába előre és hátra. Még kezdő vagyok s elsősorban kecskemétre járok borítani....... előre is köszönöm
Érdekelne a Brembo nyereg. Tudnál adni elérhetőséget?
Bridgestone Battlax Racing 180/640 R17
Dunlop Racing Kr 133 125/55 R17

Teljesen új,használva nem volt.
Áron alul 60.000Ft a szett.
Brembo monoblock fékrendszer eladó! Kifogástalan még motoron van, kipróbálható. Esetleg a főfékhenger külön is eladó.
Elvileg tény, hogy gyorsabban körbeért Lowes és Laverty a P-ringen, mint eddig bárki más, de ez nem tekinthető hivatalosan és hitelesen pályacsúcsnak, mivel azt hivatalos versenyen (Circuit Record Lap) és annak időmérő edzésén (Best Lap) futhatják. Ettől függetlenül brutális teljesítmény
Úgy tudom a múlt héten döntötte meg Alex Lowes 1:52:2 míg a csapattársa Laverty 1:52.4-et ment egy lengyel szervezésű napon, ahol vendégként voltak jelen.
Volt sokáig.

Jelenleg 1:53.2 Jan Halbich
Sziasztok!
Elindult a jelentkezés 09.04 pályanapra,viszont kivették a kezdő csoportot! Ügyes Hring!
Nekem van egy, a hirdetéseim között megtalálod.
Ezt nem is akarom elhinni, hogy a tegnapi nap lement eső nélkül a ringen, annak ellenére, hogy a jelentés teljesen másról szólt előző nap este... Big Respect az égieknek
Nagyon kevesen voltunk, ha komolyabban kisütött volna a nap, és abbamarad a szél, akkor a kezdő (küzdő :) be is mentem volna zavartalanul, de fáradt lettem volna hozzá... Tehát inkább mégse :)
Nagyon fújt a szél a cél1be' nagyon fogta a kis 6kilóst, korán is fékeztem általában...(illetve ott ahol xoktam) 2-es kanyart + a híd alatti fékezéssel állandóan a túlsó fehér vonalig sodródtam...
Próbáltam több nyomással is, végén 1.9 elől 1.55 hátul, ami elől 2.15 hátul meg 1.9-re ment föl, tenyeremet a gumimra tettem, amikor előzgetve mindenkit a piros zászló alatt (ejnye - bejnye ) { mint aki akkor akarja megfutni a PéBé-t, és átgázolva az uccsó sárga zászlós emberkén (hogy húzzá innen, kibaxott gyorskörön vagyok , még 1 körre elmentem volna :) } hogy ugye valósnak mondható(bb) adatokat kapjak visszaméréskor...
Mégiscsak igaza lesz ennek az oldalnak, hogy hidegen így kell beállítani
F 1,8 R 1,65..
Hőmérséklet közvetlen mikor lejöttem (de így is nagyon gyorsan hűlt vissza a gumi) kissé tenyérégetős volt 5 mp után... Talán akkor 60 és nagyon max 70 fokos lehetett amikor köröztem... Kaptam kőccsönbe köridőmérőt is, ami csak 1x működött a 2ből, mert utána elvitték a "gazdatestet" :), de 13.48 -al zártam, ami azért ahhoz képest nagyon kevés, amit célul tűztem ki magamnak (10 alá jutás)
Összességében elégedett (és fáradt) voltam a nap végén, hogy sikerült megfelelő mennyiségű készpészt szenvedélyem enyhítése érdekében "elszórni" és a kívántnál is több adrenalint elégetni
"Crazyjoe" -nak van egy zx10, ha jó az infóm!
Szia!
Ha küldesz egy mail címet tolom a képet és leírást.

Üdv: Atis
Mi délben méregettük, akkor csak hárman voltak fent a pályán (Meclau még) akkor a legjobb 54 közepe volt a Lavertynek (telefonnal mértük). Később már szerintem csak forgalomban tudtak menni a gyors csoporttal. Amikor mi eljöttünk még egy gyors volt,de akkor már vizes volt a pálya. De ha 52-őt ment, akkor az derék azért
Az nem semmi, mert:
Off. lap record: 1'53.9 (Andreas Meklau, AUT)
Délutáni edzés végére 1:52,3-akról szóltak a hírek.
Csak érdekességként. Tegnap kint voltunk a Pannónián motorozni. Vendégként ott van a Voltcom suzuki a superbike vb-ről. (Laverty és Lowes) Hát nem lassúak a srácok. Délben már a Laverty-nek 1:54 - 1:56-os köröket mértünk
Üdvözlet!

Érdeklődésképpen, Ha valaki tud, vagy ismerőse árulna felkészített pályamotort, 750/1000, dobjon egy linket, vagy képet, köszi. Egyenlőre márkafüggetlenül keresünk :)
A már mai időre tekintettel is 2 x 1,9-et lőttem rá... Hidd el rátenyerelnék én holnap nagyon szívesen, de ilyen sorrendben preferálnám a holnapi - idén 5jére +ismétlődő - szituációt :
1, Ne arra kelljek hogy szakad az a szájbabaxott xar az égből, mert már kibaxottul unom... 5jére bax oda a szabimnak, + az agyamnak...
2, Ha esik is nap közben, akkor essen 11től 12h-ig és utána a mainak megfelelő 20 foknál nem sokkal többes napsütéssel 14h száradjon is fel és utána már csak erősen estefelé essen...
3, Ja és a legfontosabb, hogy ne maradjon el !
Olyan sokat kérek ? Gumit valszeg tényleg nem fogom tudni a még az üzemi közelébe se tornászni, itt mostmár annak kell xurkolni, hogy a holnapból legalább legyen vmi ! Én xurkolok, és remélem nem hiába..
HELP! Változott a terv gumi téren. Szóval vennék valami jó állapotú 160-as slicket. Ha esetleg valakinek van egy a sufniban az értesítsen már róla.
Sziasztok,

van 2db domino gyorsgázom, amit eladnék féláron:
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Eladásra került a motor, mielőtt felszereltem volna(soha nem is voltak felszerelve)
Akit érdekel jelentkezzen bátran, és küldök nagyfelbontású képeket. a karok jó állapotban vannak.

Üdv.

András
Hőmérsékletre: tenyerelj rá amikor lejöttél. Ha égeti a kezed (kesztyű nélkül ), akkor jó. Ha simán rajta tartod akkor nem volt elég meleg körözgetés közben sem. Persze egy infrás/lézeres hőmérő pontosabb, de igazából semmire nem mész a leolvasott számmal.;)
Sajnos hallottam :) :( Az gyilok, bár nagyon kafa lenne erről 1 anbordot nézni...
Az nagyon-nagyon gyors..
Sziasztok!

Többen kérdezték már ilyen-olyan fórumokon, úgyhogy megosztanám itt (is).
Új hivatalos (tehát futam közben megfutott) pályacsúcsunk a Hungaroringen 1:49:980, futotta Jan Halbich (cseh) egy Kawasaki ZX-10R nyergében (SBK kategória) 2014. 08. 17-én. Érdekességképpen, a levegő hőmérséklete 24 fok volt, úgyhogy az aszfalt se volt éppen melegnek mondható.

Jan Halbichról: halbich.cz

Üdv,
Tamás
Valszeg 2 x 1,8 as nyomást fogok állítani, és majd meglátom... De kötve hiszem, hogy 1,8on maradna, elől legalább 2re, hátul meg legalább 2,1re fog kúszni, belekalkulálva, hogy pár fokot visszahűlik, ahhoz mérten, hogy mikor kapok pirosat az uccsó körben.. Van 1 tökjó OMRON hőmérőm, csak elég lassan lépdel föl, és szerintem "ki is akadna" :) szóval majd megpróbálok körbekérdezni hátha van valakinek ilyesmije és megméri nekem ingyé'