Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a tippet, időközben beruháztam inkább egy szett gumimelegítőre.
Nem Capit, de remélem azért nem gyújtom fel vele a motort.
Ha valakit érdekel olcsó,de megbízható pályagép annak lenne egy gsx-r 600 Srad eladó költségmentes állapotban,pályára felkészítve.
Nekem pirelli diablo superbike PRO van fent és Brian-al konzultálva azt mondta, hogy hidegen mindig a magasabb nyomással (E.2,2 H:1.8) menjek mert hidegen elbaszok vele, és utánna mérjem meg melegen E:2.2-2.5 H:1.7-1.9. De nem tudom, hogy Rémiás Sanyit (Miskolc) ism
ered-e de azt mondta, hogy nyuggeresen menni elég ez a gumi is De csak egyszer érjen le a térdem de nem esésből mert abból már leért egy párszor közuton de mindig más miatt ezért is akarom abba hagyni az uton. Pálya valamivel biztonságosabb
Sziasztok!

Jövőhéten szeretnénk elmenni első pályázásunkra a kecskeméti gokart pályára. alapokat tanulni stb. használ itt valaki olyan programot amivel köridőt tudunk mérni és esetleg szerepel benne a kecsó ring? vagy ez túl aprócska pálya ehhez? nézelődtem már, pl a racechorno program ami ilyesmi, de mivel egyet sem ismerek ezért is írok ide. elég lenne vmi kis egyszerű, nem kell nekünk olyan túl bonyolított cucc, csak valami program ami fut android alapon és használható is. köszi előre is
Szia! Higany! Én vevő vagyok rá! Ad meg a tel.számod a többit megbeszéljük!
Szia! Higany! Én vevő vagyok rá ! Addmeg a tel.számod a többit megbeszéljük!:)
FIGYELEM!
Könnyen lehet, egyre inkább úgy néz ki, hogy nem fogom tudni 23-ig helyrepofozni a masinát a legutóbbi akció után, így augusztus 23-án szombaton, ha valaki szeretne menni Fiala Motorsport pályanapra a Hungaroringre, annak tudnék adni egy helyet. Egész napos motorozás, délután versennyel. Én már korábban befizettem, teljesen bebukni nem akarom, meg hátha vki szeretne menni.
Legyen 75euro.
Nem belevau, de nekem sincs melegítőm, nem is nagyon lesz mostanság, mert úgyis lábon "hordom" ki, 2 kört melegíted, de a másodikban azért agresszívebben, borogathatod is, gyári lábtartót nem most kell még szikráztatni:) , 3. körtől meg mehet ami a csövön kifér....
Gumimelegítővel is csak II.tól lehet, illetve érdemes (az már mért :) ) tempót menetelni...
Sokat tulajdonítunk ezeknek az abroncsoknak 1 pályán, de utcai gumival is nagy pofont kapnánk CHROBÁK féle tudásúaktól :)
Ettől függetlenül a saját magam megnyugtatására én is csak és kizárólag (vágott) SLICK-el megyek föl, azon belül is SOFT elsővel ! :)
Figyeld meg milyen hideg nyomásról indulva éred el az üzemi nyomást a te tempóddal és akkor nem kell lejönnöd.
Csak az a baj, hogy én is ugyanebben a cipőben járok
És már le is cuppant a 20 perc
A két kör alatt persze nem kakucsi kört értek hanem normál nagy pályát.
Két kör gumimelegítő üzemmód, utána ki a boxba, nyomásbeállítás, majd mehet a menet.
Sziasztok,
mennyire celszeru slick gumit hasznalni gumimelegito nelkul?
Kezdo palyazo vagyok es vettem egy garnitura slicket, de gumimelegitom az nincs....
Pannonia-Ringre megy valaki augusztus 20-an Budapest kornyekerol, akihez felferme esetleg +1 motor?
Aki tisztán látó:
Holnap, és végül is 27 -én lesz nyíltnap még Ringen ?
Illetve feltételezem, hogy a most 7végi futam(ok)ra ingyenes a belépés, de mégis jó volna ezt 100%-ra tudni, boxokat esetleg lehet látogatni stb ? Danke
Nem reklámozom csak info hátha valaki nem tudja még.
http://www.mams.hu/hu/versenyk... ez hihető oldal?
Hétvégén akkor versenyt nézhetek a ringen?
Szia
Köszönöm szépen az ajánlatot.Csak a motort kellett volna felvinni(én Salzburgban vagyok)onnan hozták volna tovább nekem Somogy megyébe!
Ha az ajánlat részedről áll,és 27én is mész a ringre,megpróbálok a ringről ismét egy fuvart intézni!
Várom a válaszod!
Üdv.András
Szia!
Hamarabb olvasom elvittelek volna,majd legközelebb
Sziasztok!
Hétfőn valaki délelőtt lesz kecskeméten pályán? Mennék szívesen, de egyedül nincs kedvem. Unalmasak lennének a pihenő idők :)
CBR 1000 RR 2008 utánihoz keresek jobb oldali KORMÁNYCSUTKÁT!
Sziasztok,
Sajnos holnap csak a délutáni időpontokra érek oda. A délelőtti foglalásaimat szívesen átadom másnak. (K1)
9:00; 9:50; 1:40; 11:30
Sziasztok
Vasárnap, Miskolc vagy környékéről megy valaki a Ringre?
Szabad helyet keresek a motoromnak,aki esetleg tudna valami megoldást, dobjon egy emailt ! andraskorosi@freemail.hu
Természetesen nem ingyen kérem,te mondod az árat én fizetek!
Köszi
KÖZÖS MOTO GP NÉZÉS NAGYKÉPERNYŐN 80" ?
Vasárnap ismét Moto GP verseny. A nyári szünet után az Indy GP-n folytatodik a Rossi - Marquez -Lorenzo -Pedrosa viadal. Az időeltolodás miatt az élő közvetités hazai idő szerint most vasárnap este 8 kor lesz .
De tudom hogy jópáran szeretik a MOTO3 (17:00) és a MOTO2 (18:20) viadalt is ezért 17:00 órától miénk lenne a nagyterem.
A helyszín a Hotel Walzer Bp. Németvölgyi ut 110. Ha valaki szomjas lenne, 20% kedvezményt kapunk. www.hotelwalzer.hu
Viszont szeretném tudni hogy jó-e az ötlet:
Irdd meg hogz hányan jönnétek vasárnap. felsved@gmail.com