Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van, mind a két irányban egy-egy, és az E-ringen is van egy. Ezek 220 V-al üzemelnek.
Sziasztok!
Szayer féle köridőmérőt szeretnék vásárolni hamarosan, az lenne a kérdésem, hogy Kakucson van beépített jeladó? 2008-as posztot találtam, ahol Géza írta, hogy lesz beépítve mindkét menetirányhoz.
Valaki mindig rak ki jeladót. Ha a Sayer féle cuccot veszed + akkor az szinte minden jeladóval kompatibilis scan funkcióban rááll az első jeladóra. Jeladót sztem nem is kell megvenned, teljesen felesleges. Egyébként jól működik, nem szokott vele baj lenni csak ha összetöröd, de még akkor is szokott működni, powe tape mindent +old...
Köridőmérőben tudtok segíteni ? Hova szoktátok ezt rakni a célegyenesen belül, ha nem bízzátok senkire (tudom ne gondolkodjak magyarosan), de úgy hogy ez ott is marad, és jellemzően pályanap végén is ott van MÉG! ?

Hány méter távolság kell neki kb, a jeladót miről üzemeltetitek ? Betonfal(ak)at az infra gondolom nem szereti, és ha táskában hagyom a boxban, akkor olyan gyors vagyok minden körben, hogy ERROR ?

Gondolom ha kimegyek egy délutáni kezdőbe, akkor ott már gondolom ne nagyon számítsak (ott felejtett) jeladóra, és önmagában kevés leszek a vevővel ? Mi a helyzet 1 kis pályán, KAKUCS, ott nem kavar be neki, hogy viszonylag végig közel tekergek hozzá ?

Egyelőre nincs több kérdésem :)

Főleg egyelőre ezt a GENERÁLIS MEHATRONIX -ot olvasom, és lehet emellett is döntök... Akinek vagy hasznáttba az szójjon !

Tenkjúinödvensz !
okééé, beszámolokkk...
Majd beszámolol hogy a gyárihoz képest hova tologattátok a futóműved ?
ÚJ Continental Raceattack 120/70r17 32000Ft
Contirace Attack
2014 es gyártás
SOFT és MEDIUM keverék
R17 en 44000Ft!
postázom is
Tel: 30-5183461

Igazi verseny abroncs a közúti használatot tiltó jelzés nélkül. Minimális mintázottság, változó keménységû futófelület, és három választható keverék garantálja a lenyûgözõ teljesítményt. A gyors irányváltások, és megfelelõ érintkezési felületet érdekében extra hegyes profil kialakítás jellemzi a Race Attack Competition kivitelét.
Eladó a képen látható köridőmérő! Érdeklődni emailbe..
Ha valaki olcsó,de megbízható pályagépet keresne:
gsx-r
Először csak megszakérti és állítunk ha lehet . Ezutárn próba és kiderül mi lesz...
Beszéltem vele , jövő héten átviszem hozzá és átnézzük a lehetőségeket.
köszke
1186 Bp. Ipacsfa u.10. Legalább is tavaly még ott volt.
Egy kisebb ipartelep néhány céggel. Hívd fel előtte mindenképp. 30/9639033
Nem tudod pontosan hogy holvan a műhelye (utca házszám)? Nekem azt mondták a 18. kerületben van, de ott nem találtam meg.
Bajo.
Tibi!Te kivek mókoltatod a futóművet?
Köszönöm a segítségeket!
Hagyd a telefonos segítséget. Majd kint a ringen egy szakember megtekergeti. Így csak elrontani tudod.
Az előfeszitést hagyd gyári értéken (4.-vonal látszik)

Tekerj be mindent koppig(ird fel mennyin voltak), majd alul tekerj ki 13 kattanásnyit fent pedig 1 kattanást.
Ha nem tetszik tekerjd vissza arra ami előtte volt, vagy a gyárira ami 16/11 Alul/Felül.

A hátsó tagon Fent 13-at tekerj ki, alul pedig 8-at. Itt a gyári értékek 14/12.

Ha nem tetszik ne szidd az anyukám.
Hívd fel Bájo-t.Profi futóműves,biztosan tud neked segíteni.Nyílt napokon is kint szokott lenni.
Ez a száma:309639033
Más típusok vagyunk. Én nem kérdeztem volna semmit, három okból:
1. Úgyis bonyolult, a gumitól, a súlyodon át mindentől függ (még az alapbeállítás is).
2. Ha érzem, akkor tudom is (tudni vélem) hova kell tekerni.
3. Ebből kifolyólag úgysem érdekelne mit mondanának.

De most már megvárom a választ, kíváncsi vagyok. Hogy Neked mit mondanak.