Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már reggel 3/4 5-kor tudtam, hogy nem lesz nyílt nap
Na nem a "kedves" Hungaroringes szervezőktől, hanem a hajnali felhőzet és eső mennyiségéből, mivel a pálya közelében dolgozom és munkába induláskor számomra egyértelmű volt, hogy ebből nem lesz száraz pályanap, mindinkább vihar, zápor és a velejárói. Szerintem is az lenne az alap, ha a regisztrált résztvevők e-mail-jére (az nem kerül pénzükbe), vagy esetlegesen SMS-ben (mondjuk ennek a költségébe belehalnának) értesítenék a jókedvükben a világ végéről a pálya felé tartó motoros "társakat" az elmaradás tényéről.
Elég nehéz 1 ilyet lereagálni, de én valahogy elég késői időpontra emlékszem, hogy kikerült az "elmarad" felirat...
Szóval ennek valóban lenne 1 "más" módja, gondolom Borsodból még megtévesztőbb lehetett hogy király idő volt egész nap ?!
Régen olyan is volt az oldalon, hogy a "hungaroring időjárása"...
Most meg Gödöllő, Kááló, + ami éppen aktív próbálja kisaakkozni, hogy vajon csepereghet-e ez a xar a pálya fölött, vagy sem...
Én buktam 1 szabit, amit majd hallgathatok is, és még külön neheztelek is magamra, ehhez a ringnek természetesen semmi köze, viszont baxxák mos'má' kismértékben az időjárás jelentők, nagy mértékben pedig aki esztet csinyájja ! Múlt 7N pénteken még űbergyilok kánikulát mutatott hétfőre, ami szombat-vasárnapra már átment "lehet itt - ott esni fog" , erre bazze mittomén mikortól kezdett esni hajnalban, de konkrétan leszakad az ég az ország középső részén... Most is az időjárás és időkép is kiváló (felhőmentes) 30 fokos időt jósol a vasárnapi ismétlésre, kibaxott dühös leszek, ha helyettünk kacsák fognak körbeúszkálni a pályán eggyötve alatti köridővel
Akkor nem csak én jártam így...
Én reggel 9re már mentem volna ki, de mivel itt esett (Székesfehérvár), gondoltam várok. Közben sűrűn néztem az időkép radarját. 10körül itt már nem esett, a radar azt jelezte, hogy Mogyoródnál is kezd OK lenni a helyzet. Gondoltam, hogy akkor GO, mire oda érünk fel is szárad a pálya. Mikor oda értünk, 12körül, akkor nedves volt aszfalt, tehát ott még előtte is eshetett. Aztán az, hogy délutánra milyen lett volna a pálya nem tudhatom.
Az viszont fix, hogy mielőtt elindultam még megnéztem milyen időpontokra reggeltem be magam. Az is fix, hogy azt mondta az őr, hogy 8kor már döntöttek, hogy elmarad a pályanap.
Én nem vagyok egy HTML zseni, de egy címlistát a regisztráció alapján még én is össze tudnék hozni, ha nagyon rámennék. Mert egy e-mail, az a minimum lenne....

A véleményem megírtam a Hungaring nyílt napos e-mail címére is. Bár nem várok választ...

"Címzett: nyiltnap@hungaroring.hu - 2014.08.04. - Nyílt nap

Kedves Hungaroring,
sajnálattal tapasztaltam, hogy mai motoros nyílt nap elmaradt.
Még jobban sajnálom, hogy ezzel a Hungaroring főkapujánál kellett szembesülnöm. Igazán elvártam volna, hogy legalább egy e-mailt kapjak: "Ne is reménykedj, ha kisüt a nap, ha nem ma nem lesz nyílt nap!"

10óra körül indultam Székesfehérvárról, bízva abban, hogy mire Mogyoródra érek jobb idő lesz. Itt, akkor már kezdett felszakadozni a felhőzet. Indulás előtt még ránéztem az e-mailjeimre, hogy mikorra regisztráltam.
Nem gondoltam, hogy felmegyek a Hungaroring honlapjára megnézni, hogy ugyan írtak-e ki valamit, mert gondoltam 2014-ben már minimum, hogy egy ekkora szervezet el tud küldeni egy levelező listára egy e-mailt, ha valami történne.

Ezúton kérdezném, van-e esetleg lehetőség, a nyilvánvalóan gyenge kommunikáció fejlesztésére, hogy a jövőben ne forduljon elő (esetleg másokkal) ilyen.

Előre is köszönöm!
Tisztelettel,
Pál Attila"
Egyébként tökre igazad van. Min. egy e-mailt - pénzbe se kerül - kaphattunk volna. A Hungaroring FB oldalán mindenféle F1 bulvárszart fel tudnak tenni, fontos infot sajnos nem. Nekem szerencsém volt, annyira szakadt, hogy el se tudtam indulni, felmentem a Hring honlapjára és ott találtam az infót (halkan jegyzem meg, hogy azért nincs kiemelve)...
Ezúton is csókolják meg a Hungaroring szervezők! Ha már eső miatt elmarad legalább egy SMS vagy E-mail a regisztráltaknak. Volt aki Szeged mellől érkezett meg Miskolcról a kapuban meg közölték hát elmarad kitették a honlapra! És akinek uram bocsá nincs okostelije,vagy nem azt nézegeti vezetés közben? Nekem 15000ft üzemanyag bukta+1 nap szabi+bosszúság! Különben 15 óra körül csont száraz volt a pálya,úgylátszik nem kell pénz! Idén összeszedték már a sok pályanapon,pár napja olvastam kértek 600milliót működési kőccségre! Ezek szerint a Forma1 se nyereséges?
Sziasztok! A mai napot esőnappá nyilvánították és elmarad. Viszont helyette 10-én vasárnap kerül megrendezésre és lehet már rá regisztrálni. Üdv:T
Sziasztok!
Ha esetleg érdekelne valakit...

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Hali úgy emlékszem 20-25 ezer körül volt
2 éve, semmi baj nem volt F1 után a ringen. Még lehetett látni a guminyomokat.
Veled sem lettem beljebb. Vagy, bár kitudja...
Ha feljön az aszfalt nincs pályanap. Tavaly az utolsó is úgy ért véget ha jól emlékszem. Az utóbbi 1 hét zivatarjai rendesen kimostak mindent azt aszfaltból. Majd jó poros lesz esetleg. Bár kitudja. Majd ott kiderül.
Mennyibe került?
Nem a gumi darabokra gondoltam. Hanem az aszfaltra / bele kent gumira. Illetve, hogy az F1 autók nem-e barmolták még jobban szét az amúgy is sz@r állapotban lévő aszfaltot.
Pl, úgy tudom, hogy a DTM-kor kellett pár rész újra aszfaltozni, mert féktávon kitörtek darabok az aszfaltból...
Lehet hogy rosszul tudom, de én meg úgy tudom (és gondolom is), hogy ilyenkor komoly a pálya (nem az evezésre gondolok a gumitörmeléken)...
Kérdés, hogy ezt már 2x elmosta olyan vihar, hogy bexa - behu..
Nedves körülmények között persze 2x rosszabb, de az 1xűen 7főn nem fordul6 elő !
Sziasztok,
szerintetek a hétvégi F1 befolyásol valamit a 4-ie nyílt nappal kapcsolatban? Pl. tapadás a sok gumi az aszfalton?
Azt hallottam, hogy így egyből utána nem olyan jó a ring.
Valakinek erről tapasztalata?
hahahahaha
Na, mentem ma két kört és megégettem a kezem a tárcsával. :D
Elnek a lehetoseggel, hivni foglak a mai nap soran.....
THX!
Szerintem eléggé jellemző.
szevasz. én regisztráltam de nem tudok menni átadom ha kell.
Szia!
Én voltam az euroringen a Chrobák Jani oktatásán, tényleg jó, sokat lehet tanulni! Ajánlom
Szia,
Ha kezdő pályázó vagy, akkor én egy kisebb pályát javasolnék elsőre. Kecskemét, Kakucsring vagy Euroring. Utóbbi már kicsit gyorsabb. Kakucson és Euroringen Chrobák Jani szokott oktatást tartani, de mielőtt oda jelentkezel tudjál guggolni vagy 200-at egymás után :).
Üdv.:
UKB
Az elso menetben vannak meg helyek, de aztan tele van sajna. 20 perc miatt meg nem utaznek 2*200km-t.
Ha a délelőtti első két menetre jössz ott tuti lesz hely. Az első menetben 10-15-en szoktunk lenni.
Csak ne úgy legyen az oktatás mint május 4.-én!