Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.szon.hu/hell-ring-n...
most ezen meg kellene lepődni?
repsol82kukacgmailpontcom ide dobj egy mailt.
Sziasztok,
Eladó a pályamotorom GSX-R 1000 K8, sok extrával, Bazzaz Z-FI TC kipörgésgátló,
gyorsváltó + kézi potmeter a TC érzékenységhez.
Állítható versenylábtartó + teljes idomgarnitúra, öhlins rugók + gyári, sok pótalkatrésszel,
nagyon kevés km-rel, ár: 1.3m
üdv.
R
Köszönöm, és a rohatt Q élet akko, most az 1x fordított áldozatául estem annak, hogy soha semmilyen hírlevelet ne küldjön senki...
Pont 1 ringet bírt volna a hátulja, utána cseréltem volna, most meg akkor ezek szerint várhatok augusztus elejéig... Egyébként is nekem például jobb lenne, ha lennének ilyen 18-kor kezdődő tökmind1, hogy kezdő, de legalább menések... (akár többx is, lehet igény lenne is rá, + mintha talán régebben lett volna) Na Mind1 !
Kozben megneztem en is, igazad van. Arra emlekeztem, hogy juliusban meg mintha lett volna valami, de ez igazabol nagyon az elejen volt.
Volt egy 3-án. Utána aug.8 volt a következő.
En ugy emlekszem, hogy tavaly peldaul volt juliusban nyilt nap.
A szerdai egy rendkívüli pályanap volt a hétfői nagy érdeklődés miatt. 19-én jött róla a mail. Az idő jó volt. Tudtommal júliusban nem lesz pályanap a Hungaroringen mert 1 hónappal az F1 előtt már nem rendeznek. Augusztus 6. ill. 25-ről tudok.
Hai, a Kakucsos kergelőcskét majd - ha lesz időd - ne felejtsd el valahogy közzétenni...
Illetve szerdán ilyen - soha nem hallottam még róla - "csúsztatott" csak délutáni menés volt Ringen, ahová nem is kellett volna elkunyizni magam melóhelyről ?! (mert már most unják, pedig csak 1x tettem idén) Volt már ilyen tavaly is ?
Időjárásra nem MléxM szerda du., de én barom nem is figyeltem erre, hogy késői program is van...
És nem tudja esetleg vki a következő nyíltnap(ok) időpontyát júliusban, feltételezem min 1 lesz még F1 előtt ?!
Ez a poén már nem aktuális. Ha járnál a fansra tudnád.
Jó,de legalább az enyémen van fék
Sziasztok,
a motostyling-os pályaidomokról vannak vélemények?
Hát mert kisebb a súlya. Azért egy 600ccm-es motor jóval kisebb, keskenyebb, bicikliszerűbb. De nettó súlyban nincs nagy különbség. Kivétel a te motorod mert az a legnehezebb ezres!
természetesen csak úgy , hogy a hatos megy és az árát kipótolom valamennyivel...
Szia Vegyigyümi!
Kék CBR600rr-el mentem (K1 10:40-es csoport).
Ha esetleg feltennéd nagyon megköszönném.
Kutya,
A bukás amit felvettem a 11. kanyarban volt, szóval lehet mégsem te voltál az.
Köszi!
Én utcán probáltam szinte az összes 600-ast,közvetlenül az RR után felülve,és sokkal könnyebb volt vele menni,olyan érzés ,mintha kisebb lenne a súlya.
Ha van rá KP,akkor hajrá
Szia!

A lassú csoportot is fotóztad?
Rólam nincs véletlenül képed?
http://www.sportmotor.hu/motor...
Ez lennék én, aki kéri a sört. :)
Szia Kutya!

Szerintem én le is videóztam az esést. Nekem szúrtál be belülről, majd a rázókő mellől kezdted a kanyart és nagyon kisodródtál a külső ívre, pont hupli környékén egyszer csak eltűnt a motor eleje. Hétvégén megpróbálom feltölteni a videó ezen részét, aztán kiderül hogy te voltál-e.
Amit első alkalommal tudtam menni az r6r-el ahhoz kellett 4 pályanap az R1-el. Azt az időt amit meg a 750-el tudtam elsőre( na jó, 2.ra) menni az tavaly szezon végére sikerült még csak megközelíteni. Pedig jobb gumi van a motoron mint akkor, és több km bennem. Mondjuk esés is sokkal több
A kigyorsítás persze hogy jobb az ezressel, ha meri az ember. Én mondjuk nem
Nem fog , de ha mégis akkor visszacserélem...