Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Brian!
Ez a baj h nem te vagy a szervezők közt ,akkor gondolom ez a story nem fordult volna elő.
Adj nekik tanácsokat jó pénzért (sokszor rájuk férne)
üdv.
Igen itt élek!
Melyik jött be úgy isten igazából, egyik sem,mert mindig hibáznak,illetve 1héttel előre meg szép időt ir,3nap múlva már változó,és aznap esik!durva az egészben,h a heti előrejelzés szinte soha nem válik be.
2011 nyarán 4 vasárnap volt jó idő,de 10-re irt kiváló naposat(ez csak nekem fontos mert minden vasárnap szabad vagyok)!
http://www.wetter.at/wetter/oe...
mondjuk még ez elmegy!Merre akartok menni,és mikor?Ha gondolod dobok egy mailt és tájékoztatlak a tényleges időjárásról?
Kawasaki ZX10R 09 alkatrészeket,vagy donort keresek.
Szia!

Képben vagyok teljesen, a személyeddel és keverékkel kapcsolatban is
Egyre inkább beigazolódik a feltevésem a kispályás felhasználás kontra hard keverékek ügyében és ebben jelen esetben te is tesztalany voltál
Hy Brian!

Jó lett a 302-es keverék , már ha emlékszel hogy ki vagyok...
mondjuk nem bírt csak egy délutános E-ringet + egy Kakucsot... és elkopott... de a gumikép jó lett...
Én momentán FBS-es szolkam, vagy Loctite blokktömítő-ragasztó pasztával, éppen amelyik van otthon... Eddig még mindig rajta maradt perec közben...
Én még sosem ragasztottam ilyet, de láttam, hogy sziloplaszttal tették fel.
A Honda nap se maradt el eső miatt.
Jól emlékszel! Én is voltam ott csöpögő esőben.
És akkor mi van? Nem vagyunk cukorból, max másik gumi kell a pályagépekre...
Háji,
FBS... 3 pötty alá és kész is!
Szia!
Nem tudod véletlenül,hogy a lengőkar védő,vagy vázvédő karbon,vagy műanyag elemeket mivel szokták rögzíteni a csavarozáson kívül?Szokták esetleg ragasztani valamivel?
Vagy ha esetleg valakinek van tapasztalata az írja meg.
Köszönöm
Részvétem!

Ha már időjárás, és az adatlapod szerint pont azon a környéken laksz, ahova jövő hét elején menni tervezünk, melyik időjós oldal vált be Neked legjobban ottani előrejelzéshez? Köszi!
Én úgy emlékszem - javítsatok ki,ha nem így volt - de Bulcsú Rezső idejében, úgy 09-10-ben nem igazán számított,hogy esik-e vagy csak lóg a lába, volt pályanap.Bátraké a szerencse,és mentünk - volt jópárszor szerencsénk .Eszünkbe sem jutott azon gondolkodni,hogy elmarad.
Nem én vagyok a Hungaroring sem a szervező
Hy Brian! Akkor légyszi ha tudod elmarad a pályanap legalább te küldj e-mailt,sms-t vagy füstjeleket! Remélem a közfelháborodás hatására jobban odafigyelnek ránk,vagy én vagyok megint optimista?
Hello,

Mit értesz Esőnap alatt? ha esik akkor is meg lesz tartva?(ezzel szeretnétek elkerülni a tegnapi történteket) ha nem esik akkor fellocsoljátok a pályát?
Remek ötlet! Remélem, hogy ezek után közvetlenebb lesz a kapcsolat a rendezők és a motorosok között!
Emailt küldeni 150 embernek,hatalmas feladat lett volna,és kb 3hét szervezési időt igényelt volna számukra!
Ilyen húzásért Ausztriában megkövezték volna a szervezőt!
Szevasztok
Legnagyobbat talán a szegény szomszédom szopott,a 4.-ei pályanappal kapcsolatban. 1120km-t ment,hotelt foglalt,és majdnem szivinfarktust kapott,amikor megtudta!Tudom ez senkit nem vigasztal,de gondoltam leirom!Hivott magával ,h menjek vele(hála égnek)megúsztam,mivel engem nem engedtek el a munka helyemről.
Augusztus 10-i pályanapra új gumival!
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Utolsó postázási nap: 2014. augusztus 8-ig!
Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán kitették reggel 9 körül, hogy elmarad. Májusban is hasonló volt a helyzet, 10 körül elállt az eső, 12-13 körül szárazak voltak a nagyfalu környéki utak, de már 8-kor tudták, hogy aznap nem lesz semmi. Se sms, se e-mail, pedig mind2-t meg kell adni reginél. Sőt haverom hívta is őket de nem vették fel. Portánál elvileg mindenkit visszafordítottak, mi valahogy mégis bejutottunk a parkolóig
Tisztelt Motorosok!
Sajnos a szeszélyes idõjárás a hétfõi találkozónkat meghiúsította, de vasárnapra (08.10.) esõnapot hirdettünk. A regisztráció kinyílt és örömünkre nagy számban már igénybe is vettétek. Azért, hogy a késõbbiekben gyorsabban tudjunk Titeket informálni létrehoztunk egy Facebook csoportot (https://www.facebook.com/group...) amit szeretnénk, ha minél nagyobb számban használnátok. Így azonnal értesülhettek az esetleges változásokról vagy új rendezvény idõpontokról.

Az augusztus a Hungaroringen már-már a motorosoké lesz, hisz megrendezzük jövõ héten az Alpok-Adria futamot is. Ennek keretében csütörtökön (08. 14.) is biztosítunk számotokra egy fél napot, amire várunk Titeket! Ennek a napnak az idõterve hétfõn lesz elérhetõ.

Az augusztus 27-i motoros nyílt nap újra egész napos lesz és a nap végén várjuk a kezdõ csoport résztvevõit is.

Terveink közt szerepel 2014. szeptember 04-én az elsõ amatõr 12 körös háziverseny megrendezése idõméréssel. Szeretnénk az ezzel az ötlettel kapcsolatos véleményeteket és észrevételeiteket meghallgatni, így ha bármilyen ötletetek és meglátásotok van írjatok a nyiltnap@hungaroring.hu-ra vagy a már fent említett Facebook csoportba. Mindenképpen szeretnénk, ha ez a rendezvény a Rólatok és Nektek szólna.

Üdvözlettel:
A Hungaroring Csapata
Ha számít valamit, én is autóztam potyára 500 km-t, +szabi, +duzzogás... Tényleg legalább egy e-mail-t könyörgöm!
Atis
van biztos a világvége alatt egy kicsillagozott és 2es betűmérettel közzétett kibúvójuk ez alól, amiben a következő áll: "a programváltozás jogát a meghirdetett pályanap napján is kedvünkre módosíthatjuk, amit a résztvevők kötelesek megérteni"

Egész 1xűen nem fontos a motoros közönség a pályának, a vezetés nem érzi, hogy fontos lenne, nem érzi, hogy máshogy kellene összeállítani a napirendet és azt sem hogy rendszert kellene vinni az egész hacacáréba. Nem hoz annyit egy motoros nap, hogy foglalkozzanak vele, megrendeznek néhányat, mert "muszáj", mert miaz, hogy a Hungaroringen nincs motorozás... felháborodnának a kitudjakicsodák.... nem a motorosok, hanem valami f1-es főfasz, aki szeret motorozni.

Bravó kedves Hungaroring, így tovább, ezért elég volt 1 alkalom részemről, a pálya is szar, a szervezés is szar, az árról meg ne is beszéljünk... aki teheti E-Ring... igaz h kisebb meg húúbazdmeg nem 280ról féktávozol, de a hangulat és kötetlenség kárpótol