Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy egy másik szám: 06 30 779 7924
Szia!
Egy jó cimborámé, itt a száma: 06 30 482 4114
Helo !
Ezt neten találtad, vagy személyes ismerős ?
Mennyiért hirdetik esetleg tudsz róla valami ?
Köszönöm !
Nem, ezt nem ismertem, szétnézek rajta ezer köszi !
Mátészalkán, ami hozzátok nincs is olyan messze tudok egy fasza k5 1000 pályagépet!
Sziasztok !
Pályamotor vásárlás előtt állok, itt a képesmotoron és a HA-n nézelődtem, de elég gyér a felhozatal. Valaki közületek esetleg tudna ajánlani valami másik oldalt ahol érdemes nézelődni, vagy esetleg külföldről behozni érdemes lenne ? Nézegettem német oldalakat, de ott se igazán találtam
Szóval bármilyen ötletet szívesen fogadnék !
Megvan még a száma a tulajnak. Eltűnt a hirdetés :( Most aktualizálódna és én hülye nem mentettem le a számot.
:(
 pénteken (február 20-án) 11.30-kor, a Fiumei úti temetőben veszünk búcsút szeretett barátnktól Kupeczki Istvántól!Aki úgy érzi ott a helye, legyen is ott. A család kérésére ne gyertek feketében, csak egy sárga rózsát hozzatok, kedvenc színét!
Qpi temetèse pènteken 11:30 kor lessz !
Nem engedélyeztek több drift napot, de azt már tavaly óta, mert utána sokat kellett takarítani, meg a pályának(aszfaltnak) se tett jót. Ugyanez volt a sorsa a roncsderbinek is, sőt ha jól tudom idén RallyCross se lesz, mert azt a volt üzemeltető szervezte.
Ennek örülök. Azt hallottam, hogy betiltották a driftet, mert tönkrevágta a pályát
Beszéltem velük telefonon. Azt az infót kaptam, hogy a mi szempontunkból semmi változás nem lesz.
A korábbi üzemeltető valóban elment, de a személyzet egy része maradt, ők most a tulajnak dolgoznak.
Amit megtudtam, hogy idén kevesebb lesz az autós nap, több motoros napot akarnak, és motoros hétvégéből is többet terveznek. (rájöttek, hogy motorosokra kell gyúrni )
Mindemellett motor/gokart vegyes napot is csinálnak néha csoportbontással, de legalább a gokartok felgumizzák a pályát, szóval az nekünk is kedvez hosszabb távon.
Árak tudtommal nem változnak a tavalyihoz képest. Viszont a nyitvatartás állítólag igen, nem 10-kor, hanem már 8-kor nyitni fognak.
Én egyenlőre ennyit tudok, majd tavasszal meglátjuk hogy mi a helyzet, remélhetőleg a honlapot is összeszedik addigra, és minden megy a régiben, és karcolhatunk mint eddig
Tudtok valamit a Kakucs ringről? Új vezetés van?
A holnapon más elérhetőség van mint eddig és "fejlesztés" alatt.
sziasztok

CBR1000RR 2008- ( SC59) vaz palyazashoz -igazolt szarmazassal, de forgalomba nem helyezheto - elado
Kösz kolléga Ott kezdtem
Megijedtetek ugye, hogy már megint adományozni kell? Na jó.... belepótolok valamennyit
Szevasztok Menők!
Valakinek nincs elfekvőben uj vagy használt gumimelegitője "ingyenben" adományként? Na, de ha ingyért adjátok nehogy már valami noném szart adjatok ami rá olvad a gumira hanem valami márkásat. Postaköltséget vállalom
Még nem vetted észre, hogy ebben a világban brancs alapon működnek a dolgok?
Érdekes, tőlem kérték. Amikor először voltam a "vizsgás" rendszerben a pályán, akkor megnézték a gépben a nevemet, hogy megvan-e a vizsga.
Nem kérték tavaly.
Mikor tavaly hívtam a ringet, akkor is azt mondták, hogy "kell a vizsga" de a kutya sem fogja számon kérni, és ez gondolom idén is pont így lesz :)