Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló,
én egyszer voltam, akkor a "Public" volt és nem "Event". Ettől függetlenül írtam nekik, hogy ekkor meg ekkor mennénk fél órát.
Most 17-én is lesz egész nap "Public ride", de az idő szerintem nem lesz kedvező...
Rendezvényes napokról nem tudom írni. Sorry.
Június 10, 23 időpontok vannak a Hungaroring lapján, de nem lehet még jelentkezni.
Sziasztok!
Pályázással kapcsolatban kérdezem tud valaki infót Slovakiaringről,hogy lehet regisztrálni kell-e előre fizetni,mikor vannak pályanapok? Köszönöm előre is a segítséget! A Hungaroring úgy látom idén nem kényeztet sűrűn minket pályanapokkal!
Állítólag valami ukárn leányzóé
Miért, EU ring ukrán tulajdonú?

Noh de ez így működik? Mondjuk most szar a helyzet Ukrajnában!
Lehet, ha a kaputól elmentetek volna egy 2m és felhívjátok a kontaktot, hogy be szeretnétek jelentkezni mostra, akkor 20perc múlva már gurulhattatok volna.
Berik mega race overál sérülés mentes 48. 60000
Shark rsr2 verseny sisak 2 plus plexi 50000
Tegnap jártunk az euro ring felé, de zárva volt... kijött egy szimpatikus srác hogy csak bejelentkezés útján lehet bemenni... ez most hogy van ez? Aztán beugrottunk kecsóra, na ott meg gokart nap volt
sziasztok, keresek 2002-2003-as R1-hez pályaidomot, megfizethető áron
6.Metzeler Racetec Slick "új"
120/70 r17
Dot:4906 Kev:k1

7.Metzeler Racetec Slick "új"
120/70 r17
Dot:4407 Kev:K2

Eladó! Érd:ladamycar@freemail.hu
Június 12-én Pannónia ringre Fiala napra megy valaki Bp környékéről, vagy érintve Bp-et? itt a link a rendezvényhez
Én már befizettem, remélem az idő kegyes lesz hozzánk, nem úgy mint holnap , utiköltség felesben jobban hangzik, mint ha egyedül mennék.
Ez már motorasszizmus határát súrolja.
Vasárnapra megint elromlik az idő?
Nem lehetett kihagyni.

Egy havernak volt ilyen sportcsoppere Suzukiba. Ránéz, azt mondja:
- Annyit azért tud, mint egy hétötvenes.
- Ne túlozz - mondom neki.
- Jó, de a haccázast megeszi!

Aztán annyira berágott, amiért minden motorozásnál várni kellett rá, hogy vett egy Hayabusát.
https://www.youtube.com/watch?...

8:18
Mondjuk fölösleges bizonyítgatni mert úgyis tudom hogy csak a vérem szííívod
Meg ugye ekkora egyenesekben nyilván nem jön ki
Pilótafüggőőő
Látom az RSV pont úgy lép, mint egy jó kajak 600-as! El ismerem alá becsültem, én azt hittem annyit sem tud.
https://www.youtube.com/watch?...

itt is egy májusi pééring videó
De van pár, amiben sosem lesz egyetértés.
Nem hiszem, hogy itt lenne olyan téma amit már nem beszéltünk meg.
Ezt már megbeszéltük.
Májusi Phoenix P.ring Video itt