Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elhiszem, csak azért kérdem mert nekem az egyenes rész első harmadában kéri a 4.-et 2:10 feletti időnél
Nem dadogott, gps szerint tudtam menni így is 200 fölött ott 3-ban. Elég volt a jó köridőhöz, nem ezen múlik, hogy ott felgyorsítok 215-re vagy nem.
De ahogy jössz vissza a házhoz végigdadogta a fél egyenest?
minek annyit gépészkedni?
Ez valóban érdekes.
Kösz. Tudod mi az érdekes? Hogy 3-ba körbementem váltás nélkül. Célegyenesben 4-5, végén vissza 3, és onnan nem váltok egyet sem a célrará kigyorsításáig.
04? Le a kalappal!
Mondjuk ez igaz, erre nem gondoltam, de azért még így is meglepő, hogy rajtam kívül senki de senki nem volt itthonról sztem. Mindegy, próbáltam megvédeni a haza becsületét, de lecsúsztam a dobogóról, 4. lettem csak a versenyben, sajna az elején lerajtoltak ketten és mire visszaelőztem őket a 3. már jópár mp-re volt tőlem, így nem tudtam tapadni rá, bár egész nap gyorsabb volt kicsit. Azért jó volt, 04-es időnek így 2. P.ringezés alkalmából meg kifejezetten örülök, ha nem jut eszembe az elhagyott gps.:)
Nem tudom miért csodálkozol. Egy nappal előtte Phoenix racinges pályanap volt és mindenki arra ment aki nem a hungaroringen volt.
Tegnap Pannóniaringen a Fiala Motorsport által szervezett motoros napon meglepődve tapasztaltam ill láttam, hogy egyetlen egy magyar sem volt a résztvevők között rajtam kívül, tegnap előtt meg egy sem volt közülünk. Nem értem miért, Fiala napok mindig nagyon jók sztem és nincs elszállva az árakkal sem, elővételben még jobb, és sokat lehet menni, verseny is van... tök jó volt.
Viszont sajnos lerepül a motoromról a Qstarz BT-Q818XT gps vevőm és nemtaláltam meg, pedig sokat kerestem, mobilon láttam hol szünt meg a jel. Nincs valakinek elfekvőben egy ilyesmije használaton kívül olcsóér? Fájna megint 18ezerér rendelni egyet.
Köszi megtaláltam :)
Arra gondolsz, hogy sajtó és az alatt a fotók? Ha arra akkor ott sajnos nincs
Csak menj rá a fotókra!
Sziasztok! Hungaroringen 06.10-én a motoros nyiltnapon láttam pár fotóst nemtudjátok, hogy a képeket hol lehet megnézni ? Annyit tudok, hogy a Hungaroring által nem készültek képek. Köszönöm!
Engem is a távolság fogott meg :) Ugye ez sem egy elhanyagolható szempont.
Nem feltétlenül. Ha megnézed az Sring honlapját - mivel nagyon közel laksz - a Public Ride-ba így késő délután, nyáridő lévén, bármikor elugohatsz. Én legalábbis ezt tenném.
akkor amatőrként kis csupasz SV-vel, hátul 5foggal nagyobb lánckerékkel lehetséges hogy nem lesz az én pályám? :D bár először bármilyen pálya jó lenne tapasztalatszerzésnek
Szerintem a magyar pályákkal összehasonlítva idegesítően jó minőségű és gyors, amit kérdeztél az viszont mindig a szervezőn múlik.
Slovakia-ringről tudnátok írni néhány sort? Még sosem voltam pályán, de mostanában tervezek kimenni. Győrhöz nagyon közel van és egész jó árakat lehet kifogni, ha jól néztem 20euró/30perc. Hogy zajlik itt a nevezés, hogyan kéne nekiesni?
Akkor hungaroring van. 12-re meg már decemberben befizettem.
Mé nem 10-én?
Sziasztok!

Hungaroringi nyilt napon lehet kötni a helyszínen kiegészítő biztosítást?
Sziasztok! Hátha valaki ilyet keres,nem fog csalódni.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Továbbra is keresek uti(motoros)társat június 12-re Pannóniaringes pályanapra!
itt a link, talán lehet 80Euroért még jelentkezni egész napos motorozásra versennyel. Transponder plusz 15 euro.
Budaörsi indulás vagy nagyon kora reggel vagy előtte nap lemenni Fűzfőig, ott lehet aludni és reggel onnan tovább.
Ha nincs esőruhád akkor nézz körül hogy van e az ismerőseid közül aki festő vagy valami vegyészeti munkahelyen dolgozik, ott szoktad ani ilyen fehér overállt, kezes lábast ami vékony müanyagbol van, kapucnis, az néhány menetet kibir esőben, semmi sulya nincs.
Mégegy ötlet: ha valakinek van esőruhája de nagyon nyügös a felvétele akkor előbb bujtassa bele a börcuccot az esőruhába, igazitsa szépen el és csak ezután bujj bele a börbe