Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

idén van még ez a pályamotoros minimum vizsga?
tavaly kérték egyáltalán valakitől?
Sziasztok!

Eladó pár szett vadonat új Pirelli Diablo Superbike 180/55 R17 Sc2 és 120/70R17 Sc2. A szett ára 72.000 forint. 2013-as gumik rendesen tárolva.

Norbi
06-20-231-5840
Azért nem vettem meg mert van két motorom egy 1100xx illetve egy cbr600f2. Mindkettő magyar papírral és úgy véltem nem kell mellé egy pályamotor mert ha mégis pályáznék akkor lehet a 600-ast beáldozom erre a célra. Amúgy jónak tűnik a képek alapján. (szerintem)
Miért vetetted el?
Elég jó áron van és a képek és a leírás alapján tényleg rendben van.
Szia
Én fel is hívtam és majdnem meg is vettem, de aztán inkább elvetettem a dolgot. Azt mondta hogy nem sokat használta és hogy Ausztriában építették át a motort így osztrák papírjai megvannak.
Engedni nem engedett az árból és azt is mondta ha ennyiért nem viszik el marad nála.
HA netán megvennéd írd meg milyen a gép.
Pályamotor vásárlásán agyalok. Fazerem szeretem, rendszeresen járok Kakucsra és a Ring-re, de féltem. Sokszor észreveszem hogy mehetne jobban is de ott a majré hangulat, hogy ha nem jön össze akkor egy vagyonba kerül. Gondoltam vennék egy pályamotort amit ha eldobok nem sírom el magam :) Betolom a garázsba és majd apránként összerakom, addig pedig ott a Fazer.

Milyet ajánlotok? 400-600 közötti-t gondoltam. Érdemes venni egy öreg régit majd átalakítani vagy már kész pályamotort nézzek?

Van Sopronba egy (hahun rajta van) egy piros fekete épített CBR. Tudtok róla valamit? Árban is bejönne.

CBR 600 F2 Pályamotor
Brembo rcs 19:

http://olx.hu/hirdetes/brembo-radialis-pumpa-rcs-19-ID33Jft.html
Nem felejtünk Qpi:(R.I.P.
Nyaralás közben rosszul lett és a kórházban elhunyt.
Isten veled Qpi.
Hogyan ?miben?
Qpi barátunk tegnap elhunyt.Isten Veled mókamester :(
cbr 600rr pályaidom szett eladó ára 20000
Elég kevés olyan ruhát láttam amibe gyárilag volt kemény gerinc és mellkas protektor szóval igen így fullprotkós a ruhád feltéve ha a felsorolt protik nem szivacsból vannak!
Lehet hogy valaki pont ilyet keres ?
helló milyen gumid lenne pályára?
Üdv Srácok!

Mit neveznek full protektoros bőrruhának?

Az enyémben térd, sípcsont, könyök, alkar, vállvédő van, valamint a gerincénél van egy puhaprotis gerincvédő, illetve még a melkhasnál van még egy puhaprotektor.

Ez a ruha így full protektoros? Vagy ha nem akkor mi a full protektoros bőrruha?
Sziasztok,
Raktam fel néhány fotót 2014.09.28-as Hungaroring K1-es csoportról.
Hátha valaki magára ismer.
A képeket Pap Viktor készitette, ezúton is köszönet érte.
Kellemes Ünnepeket!
Ha esetleg valaki Ducati 848-1198-al szeretne pályázni és még nincs idomja hozzá, akkor nálam van egy klt. ( farok-, alsó-, fej idomok, plexi és karbon beömlő)
részletek itt:
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Eladó 1db új Pirelli Diablo Supebike slick 120/70-es méretben. SC2 keverék. Motoron még sose volt.
DOT: 3312
Eladó egy nagyon jó állapotban lévő (csúszás mentes), komplett pályaidom igényes gyári fényezéssel (lámpa kivágott, elöl hátul és a hátsóülés helye is).
Érd:06705645571
Utcára kellene, küldesz képet árat?
rinko_balint@freemail.hu
Helló! Keményebb utcára, vagy versenycélra puhább kell! Vagy esetleg havas jeges útra? Minden területre tudok adni!
Helló!
160/60 17-es használt esőgumit keresek, ha vkinek van vagy esetleg tudja honnan tudok beszerezni irjon.
Köszi
Szevasztok.

Keresnèk 1998 évj. Kawasaki ZX6R hasznàlt,sérült idomokat vagy pàlyaidomokat..slick gumit,kormànystabilizàtort.....
Ha tudsz segíteni, àrat is kérnék.

Üdv.:Joe