Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ki sz..r motorral megy sz..rul, az mekkora élmény?
Meg persze 3d és 1000 herccczes!
No meg kurva nagy.
Meg led!
Fasza motorral szarul menni is nagyobb élmény!
Persze Full hd:)
1millióért legyen már full HD!
de mégis mennyire gyors?megy 300-al?
Nem értem a hozzászólást.Persze mindennel lehet gyorsan menni,akinek megvan hozzá a tehetsége.Aki béna,vagy kezdő, extra szuper géppel sem tud jó időt menni.Viszont ha megvan egy bizonyos tudás szint,nem mind1 a komfortérzet,és a tovább fejlődés lehetősége, egy maximálisan jól ,és fullra megépitett modern pályamotorral sokkal biztonságosabban elérhető.Tv-t is nézhetsz junoszty tévén, és 1 milliós hd tévén is,de mégsem ugyanaz a feeling,pedig a műsor ugyanaz.
És van aki azt hiszi,hogy egy ilyen motortól lesz gyorsabb. Pedig egy 1,5 millás GSX-R K5 is rettentő gyors tud lenni.
Úgy vagyok vele, ha vki akar megtalál máshol. Én meg bármit megtalálok anélkül. Nem hiszem h valah is fogok oda regisztrálni.
előbb-utóbb úgyis regisztrálni fogsz... én is sokáig kitartottam, hogy "áá kell a f@szomnak" "nincs értelme" "sok majom faccabukkozik" de sajnos bevonzott magába hogy szomorodjon meg... digitális világgá vált és rájöttek az emberek, hogy ott tudják először közölni a szarságaikat mindenkivel. Ott jut el az infó leggyorsabban midenkihez...legyen az hirdetés, kép, fájl, alkatrész, mifaszom
Mondja ezt az akinek nem esik le a poén.
andRis6R akkor talán a motorozás mellet meg kéne tanulnod olvasni és értelmezni
Na de azzal még egy akárki vagy talán még egy bárki is tud menni. Az annyira jó gép. Magától körbe is ér a pályán.
Jah persze
Akkor az nem lehet valami jó gép. Nem rég azt olvastam hogy a zx9en semmit nem kell!
bmw s 1000 rr
milyen motor az ami 4 milla és még költeni kell rá 1,5et hogy jó legyen pályára?
Ja tényleg:)
Naaaa. Nem kell azt túlcifrázni . Dobsz az új cangára egy barum gumit aztán Gooo.
Elvileg,csak mire pályamotor lesz kb 5,5.
Szerintem kintről 4misi + 1-2 kilóból meg lehet hozni.
Lehet az lesz.
Vegyél egy úúúújjjat.
Annál nincs fiatalabb.
RS125 munkaszoba kialakítás miatt eladó