Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnapi pályanappal kapcsolatban mi a meglátás?
Érdemes ilyen időben motorozni?
Sziasztok!

Nincs szüksége valakinek pályaidomra GSXR-hez? Y-K1-K2-K3-hoz jó. Whiteboytól vettem, de nem lett felrakva a motoromra, mert időközben lecseréltem a gépet. Fényezni kell, a sérülései javítva vannak.
Üdv. Írj elérhetőséget.
Sziasztok
Ismeri valaki ennek a gepnek a tulajat? köszi
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja_
mo.-i_1.tulaj_szervizkonyv-7541165
Hali.
Elkelt mind a 2.
Szia! Igen még megvan.
Üdv: Attila
Szia!
Megvan még?
Hi
Engem is érdekelne,ha még megvan.
email adatlapon.
köszi
Bye
Szia. Válaszoltam de akkor lehet nem kaptad meg, probaltalak hívni de nem volt jó a megadott szám.
0620 449 5415
Szia. Engem érdekel a gumimelegítő, írtam is levelet az adatlapodon lévő email címre (nem tudom azt használod-e).
Üdv.:
UKB
Eladó 2 pályanapot használt irc gumimelegitő 35.000 huf és köridőmérö örök garanciával zselés akkumulátorral 25.000 huf. posta megoldható utánvétellel is.
Ok. Köszi..
Nem jó a link, a Gyorsasági Motorversenyzés Szabályai 2014 kell.
Egy kérdésre sem adtál jó választ?
Talán itt.
Helló Mindenki...
Hol találok megfelelő válaszokat erre a minimumvizsgára.
Lehet hogy hülye vagyok de eddig 3-ból semmi....
Szevasztok!
Szezon nyitó első pályanap.
Mindenkit sok szeretettel várunk.
A tervek szerint el indúl a Kaloring kupa is.
Ha sokan jelentkeztek akkor 2 csoport lesz. (egy kezdő és egy gyors)
Köszi meglesem
küldtem privit másik fórumon ezzel kapcsolatban.
Sziasztok!

Erre a csodavizsgára van valami tananyag, hogy ne csak találgatni kelljen amíg rá nem jövök mi is a jó válasz?

Másik:
A paksi Márkamotor nevű kereskedéssel van valakinek tapasztalata, van bent 2db 04-es R1 azokból lehet érdekelne az egyik ha tudnám az előéletét.
Nekem ugyan ez volt az x-spirittel....el is adtam a pitsába...
Mondjuk nem náluk vettem...de egy top kategóriás búkóba ne legyen már begyulladva a szemem a széltől
Szánalom, b.meg szánalom...
"Magyarország én így szeretlek..."
Hátha valaki sisakvásárláson gondolkozik, egy jó tanágy:
EZT A SISAKOT NE VEDD MEG! ezt itt ni

Az ok: A sisak hibás, befúj a szél a plexinél. Nemrég vette meg valaki, többszöri állítás után is rossz maradt (boltban állítgatták). Mondta az illető, hogy ki szeretné cseréltetni, mert hibás a siska. természetesen nem akarták neki kicserélni (két ilyet vett, otthagyott egy kis pénzt aztán kb leszarták az illetőt), ment a harc, végül egy ügyvéddel ment oda a sisak gazdája, az ügyvéd kioktatta a bolt főnökét hogy mi a szitu, erre visszavette a sisakot, az illető meg választott helyette egy másikat. Ez tegnap történt, mára a hibás visszavett sisakot kirakták akciós áron! Szóval vigyázzatok! Gusztustalan népség!