Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motor nagyon jó volt.1.56 3 első versenyen,,pedig ezressel sosem mentem addig.Eladtam,mert fiatalabbat szeretnék.
Megtárgyaltuk.
persze hogy szól....
És mielőtt indulsz, szólsz.
Nem értelek. Ilyet keresel. Ha olyan jó volt miért adtad el?
Dehogy, kurva jó volt.
De én nem teszek ellene.
Az a Te géped volt? Miért? Szar vagy mi?
Ezért fogok inkább a SK ringre menni. Inkább oda viszem a pénzem, ezek meg húzzák bele a faszukba a pályájukat...
Nekem sincs. A múltkor azt mondták, h én akkor nem is élek...
Svéd te már szerencsésen találtál egy megbizható fullos s 1000 et:)
Te egy beteg fasz vagy!
Svéd ZX-10R -e nem érdekel?
Üdv.2011 évjárattól teljesen felkészitett pályamotort keresek.Bmw s 1000 rr ,kawasaki zx 10 előnyben.Csak rendezett okmányokkal.
csak memória kártya kell bele.;) Sztem ennyi pénzt simán megér, nyilván nem egy gopro, de inkább vennék 5 ilyet annak az árából és még a kipuffba is dugok egyet a poén kedvéér.
kircsi azt a pénzt amit legutóbb kiírtál simán megéri, nézegettem a videókat róla
Naaa nagy királyság akkor biztos találkozunk, mert kinn leszek én is minden hétvégén, amikor nem dolgozok 22-23 tuti biztos ;) 16 még kérdéses, de a 17 az tuti.
Na jó fej vagyok, berendeltem egy kamerát. Ha neked nem kell majd, elhasználom én, vagy megkapja más.
Február 16-17! Az első kétnapos szenvedés. Idén lehet lesz több is, tavaly is kettő volt amúgy!;)
Rendelek én bármit, amit csak szeretnél, csak nem hitelbe. Még ismerősnek se, sorry.
De ha megjön az enyém majd írok saját tapasztalatot is róla, esetleg saját videót is csinálok autóba, aztán ha kell tudok segíteni a beszerzésben.
amúgy innen rendeltem
ne lázadozzá vaze nem kő neked fhéjjszbukk, akkó se maradsz le semmiről, de legalább nem is tudod
inkább szerezzél nekem is legyél oly kedves olyan nagyon olcsó fedélzeti kamerát amilyet magadnak sikerült, mer qrvára 30 ezerbe kerül mindenfele és annyit nem ér , legalább is nekem 22-23 már hozhatod is tudod hova, remélem idén is szenvedsz egy kétnaposat
Faszomat a fészbúkba! Miért mindent ott kell kitárgyalni? Csakazért se fogok regisztrálni, szánalmas ez a fészbúkmizéria.
A témában igaza van a többieknek. Van bevált megoldás, nem kell feltalálni a spanyolviaszt mégegyszer.
A magyar mentalitás meg tényleg szörnyű. Ahogy ezt is már leírták, "ha nem tetszik..."
meg kell kérdezni sonájt hogy hogyan tovább.
Én már nem motorozok,és az sem érdekel ha valaki motorozik,és szopatja Őt a mams.
mi az hogy 1-5-2 milla?!normális vagy Te!?akkor miért nem 2-6-9? paraszt
Látod, baszod, pont olyan vagy, mint a mams: ők se motoroznak... Teccik érteni?!
Van aki hoz magával transzpondert(stardesign), amelyik szervező meg nem, az kötelezővé teszi a bérlést a pályán(régebben moto academy). 10€, ami azért nem annyira veszélyes.