Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



elado ket garnitura vadonat uj Continental RaceAttack 190/55 / 120/70, az egyik Medium a masik Soft (a kep nem pont azokrol keszult, de abbol az adagbol) 2012-es (meg talan van egy 2011-es is)

Egy garnitura 55e, a ketto egyutt (2elso+2 hatso) 100e
azt tudom, pl fiala napra akarok menni majd augusztusban mindenképpen, az még nem olyan drága, de van, hogy rohadt drágák ezek a külfödi szervezésű napok. P.ringen több ilyen nap van amúgy, csak az meg rohadt messze van, túl gyakran oda nem fogok menni, 1x-2x azért ellátogatok sztem oda is.
A Hringen szokott lenni külföldi szervezésű pályanap, ott szoktak lenni versenyek, de hazai nincs szerintem..:(
Az engem is érdekelne, vagy ha nem is sorozat, hanem akármilyen egyéb verseny vmelyik nagy pályán.
Magyarországon nincs valami hasonló versenysorozat?
Sziasztok !

Segítségeteket szeretném kérni! A téli álom idején unalmamban elkezdtem netezni és felkeresni a klasszikus oldalakat,hátha frissültek valamit az általam érdekelt programok és szomorúan láttam,hogy amit tavaly még megtaláltam amatőr versenysorozatot a szlovákiaring oldalán az mostanra elveszett,illetve nem találtam ... :( Nem tudja esetleg valaki,hogy mi volt ennek az amatőr gyorsasági versenynek,azt hiszem 4 vagy 5 versenyt magában foglaló sorozat neve ? Ha emlékeim nem csalnak talán FUN volt a fantázia neve,de sajnos nyáron néztem utoljára és nem memorizáltam megfelelően :) Köszönöm előre is ! Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek ! :)
Köszönöm Mindkettőtöknek az infókat!
Csao! Nekem van egy gyári Stema utanfutóm, nincs mokolva, már egyáltalán nem használom, ez miatt eladó. 2006-os, júniusig van rajta műszaki, rozsdamentes, kb 120 kg az egész, irányára 180ezer.
Szia !
Néhány hozzászólással lentebb hirdetem a futóm.
Kérdezz bátran.
Tomi
De.
nem.
elérhetőségem: mocis@t-online.hu
Sziasztok,
Két motor szállitására alkalmas utánfutót keresek. Ha tud valaki, kérlek irjon.
Köszi.
K. I.
Igen.
Szia! Meg van még az idomgarnitúra?
Hello! 2007 CBR 1000RR komplett festett pályaidom eladó.35eft Tel:06-70-633-6366
Sziasztok. Valaki tud cagiva mito evo-hoz pályaidomit?
igen
Hát beszarok......... "dnor" válaszára is azt irtam
Most nézem, hogy miért irtad idézőjelbe "csinál"?
Visszanéztem amit kérdeztem és leesett . Azt a paraszt kurva életbe
Te azzal csináltad?
Pásztor Robi "csinál" olyat.
wwwpascalplastsk/272814490397" title="https://www.facebook.com/pages/wwwpascalplastsk/272814490397" target="_blank">https://www.facebook.com/pages...
FBS?