Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvinném, csak kellene hozzá egy motor amire felteszem . Telefonra várok, hogy a span eladja vagy sem . Még agyal rajta, de jövő héten már rákérdezek, hogy mivan. Addig gondoltam érdeklődök
Nincs miért.Elviszed?
Tudod csak az izgalom
1.Igen
2.Nem
3.Nem
Megvan ugye az oldalsó spoiler is? Nincs kitörve belőle? Tankboritást nem tudsz valahol?
Sziasztok !

2004-2005-ös CBR 1000RR-hez gyári és üvegszálas idomok várják új gazdájukat ! Fej idom,tank idom,első sárvédő,farok idom,has idom,oldalsó/felső idomok szóval egy teljes szett ! Az idomok már matrica nélkül vannak,fényezéshez előkészítve ! Ha érdekel valami keress nyugodtan,megegyezünk ! csere is érdekel,akár ráfizetéssel is ! Ami érdekes lehet: Gumi melegítő,DynoJet univerzális gyorsváltó vezérlő,2004-es 600RR-hez fokozat kijelző,állítható lábtartó,gyors gáz,K&N direktszűrő illetve 54-es méretű egyrészes,púpos NEM NONAME bőrruha,gerincprotektor !

Előre is köszönöm a segítséget illetve a fáradozást :)

Szép napot !

Üdv.: Ádám
20/411-7338
adameg6@vipmail.hu
Van....valahol ,előkeresem
Van még valami eladó hozzá?
Esetleg valami kép róla?
40000-ft ért van jó állapotú használt tankburkolat nélkül.Ülésszivaccsal plexivel .
Szevasztok Fanok!
Szerintetek, hol érdemes szétnézni K6 600-as gixxer pályaidom után? /ami árban is jó ill. nem törött/
Valaki próbált már ilyen 30-35ezer Ft-os ebayről rendelhető állítható lábtartószettet? Használhatóak az ilyenek vagy ha nem, mi a gond vele?
nincsen
ja hogy az 2 éve volt :) csak a hónapot néztem :)
Szia!

Megvan még a gumimelegitő?
A többi része nem érdekel csak ne kajla vázas egyhengeres legyen.
szerintem ha még meglesz december végén visszatérünk rá.
Pláne hogy RR gyilkos.
Megvan a többi testrése is. De azokat nemadom....
Ez megy?
Nem kígyózik.
Szal nem félhulla csak negyed?
fő a biztonság, vagy nem?
Arról nem beszélve, hogy hány ember van aki az egyenesben sem húz nyélgázt. A célegyenes közepétől meg egyenesen stabil gázzal utazik.
Hibátlan pályamotor alap! Vegyétek vigyétek!
RR-gyilkos fenevad....
http://racing-bazar.hu/motorke...
a kigyorsítás azonos, az általam állított helyzetekben, tehát nem rágyorsítva, meg 30km/h különbséggel indulunk a célegyenesre...

Hagyjuk már ezt a témát a f.szomat se érdekli már
Nem tisztem Zoli32-őt védeni, de:

A botrány onnan indult hogy az F3 tudja-e azt amit az RR?
helyes válasz: NEM

Fel lehet-e hozni az F-et az RR szintjére?
Helyes válasz: IGEN

Ha mind a kettőből kihozzuk a maximumot technikailag pariban lesz az F az RR-el?
helyes válasz: NEM

az hogy ki hogyan gyorsít ki, mekkora a kanyarsebessége annak semmi köze az eredeti kérdéshez

Ha valaki a 200as táblánál fékez nem biztos hogy rosszabb a féke mint aki a 150-nél, de az biztos hogy tapasztalatlanabb, esetleg parásabb.

UFF