Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a köridőmérő rendszert valamiből fent kell tartani. Nem véletlenül nincs a Hungaroringen sima pályanapon.
"Olyan elvi lehetőség talán van, hogy te a saját tranyódat beregisztráltatod az ő rendszerükbe de akkor is elkérik a 20 eurót."
Én erre az opcióra gondoltam, csak úgy, hogy nem kell érte fizetni. Na mindegy, akkor marad a bérlés az ilyen napokon.:)
Snake-nek van igaza. A mérés 20 euró. Ha a tranyót lezúzod az még 300 euró. A te saját tranyód, hogy kerülne bele a az időmérő-rendszerbe? Amikor bérelsz egyet az meg van számozva, össze van párosítva a számítógéppel. Ha esetleg fognák a jelét akkor sem tudnák összepárosítani senkivel. 50-en kivisznek saját tranyót és kisorsolják a köridőket. :D
Olyan elvi lehetőség talán van, hogy te a saját tranyódat beregisztráltatod az ő rendszerükbe de akkor is elkérik a 20 eurót.
Mondom: a szolgáltatás 10-20 euró, mert ők üzemeltetnek egy rendszert. Az egy dolog, hogy ehhez kell egy transzponder. De azért önmagában nem fogja neked mérni az időt. Többet nem oktatlak, mert az is pénzbe kerül.
Köszi az oktatást. Azért ha rákukkantottál volna az adatlapomra látnád, hogy nem vagyok tök kezdő a témában, csak most merült fel bennem, hogy hátha van ilyen lehetőség és nem kell napi 4-5ezerér bérelni náluk. Kauciót visszaadnák, de emlékeim szerint ilyen rendezvényeken ha akarod hogy mérjék az időd, akkor kifizeted a 10-20eurót érte, de azt nem kapod vissza a végén, szal bérelni kell a cuccost.
Ott a szolgáltatásért fizetsz, a tranyóért meg kauciót adsz. Ha versenyen akarsz indulni, úgyis kifizettetik veled. Ha meg az érdekel, hány fertályóra alatt érsz körbe, vehetsz köridőmérőt újat 20k körül, használtat meg a feléért.
Nyilván olyan adóra gondoltam, ami kompatibilis azokkal a rendszerekkel, amiket ők használnak.
A 480 USD annyira nem is sok! Viszont korán ki kell majd menned a pályára és elég macerás lesz behúzni a vevőcsíkot az aszfaltba, meg valahogy meghekkelni a rendszert, hogy a te jeled is rögzítse, és még akkor mindig ki leszel szolgáltatva a srácoknak, akik az eredménylapokat nyomtatják. De hajrá!
Srácok, kérdés. Olyan trnspondert, amit általában pl az ilyen osztrák szervezésű napokon használnak, 10-20euróér kell végülis bérelni, olyat nem lehet szerezni valahonnan? Olyan áron, hogy megérje persze, mert találtam 480dollárért, az elég lassan térülne meg.:)
Hello!
Eladó Honda Cbr1000RR keveset használt K&N sportlégszűrő 15eft és pályaidom 35eft
Tel: 06706336366
Ha már felniről van szó,nekem is van egy. Zx6r-hez. 25 pénzért.
Elsőt tárcsákkal 50000ft ért tudok
GSXR 600 K7-hez keresek felnit 06 30 287 43 62 Első hátsó érdekel.
Van hozzá felnim ha ugy alakul... 70/6321-829
Sziasztok

Eladó CBR600RR-hez

WP 4618 hátsó futómű 100-as rugóval

HRC ECU - kábelköteg (Végh Tech programmal)

Starlane váltóelektronika

Új vízpumpa

Gyorsgáz


email: adriangyutai90@gmail.com
Felnit kell cserelnem es ez az opcio is felmerult, mint lehetoseg.
Evjaratot nem tudok sajna...de ahogy nezem 2004-2010 kozott tok egyformak
Erre gondoltam: zx10 felni
Minek neked szélesebb felni és szélesebb gumi egy 6 kilósba? Mindkettő plusz súlyt fog eredményezni, ami, köztudottan ront a kezelhetőségen. Csak érdekességképp a 180/55-ös (ez való 5,5"-os kerékre) Pirelli Diablo Supercorsa 5,8 kg, míg a 6,0"-osra való 200/55-ös 6,5 kg, de a 190/55-ös is 6,2 kg, tehát ezeket a plusz súlyokat "magaddal cipeled" és "forgatod-mozgatod", amit a ~120 LE-s motor és te is megérzel.
Melyik 10-es? Van 4-féle. Nem mint ha tudnám a választ de némi pontosítás ráfér a kérdésre.
Hali,
megtudna nekem valaki mondani, hogy 07es Kawa zx6r-be belemegy-e a 10es hatso felnije? Annyit sikerült kideritenem hogy az egyik 5,5" szeles a masik meg 6", ranezesre tok egyformak. Illetve hogy a szelesebb felni elony vagy inkabb hatrany egy palyamotornal?
Vagy ez nem ilyen egyszeru?
Koszi!
Írj mailt, vagy
Ár? Vagy hívjalak?
Van
Enyémhez is van olyanod? Mármint a brembo.
Akkor mihhez képest +1mm az X-Rac, a FerodoSt-hez?

Köszi, hogy felvilágosítottál!

Emailben megkereslek a részletekkel.