Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A B-king-et eladtam. Nehéz szívvel.
Vettél egy gsx-r-t? B-king?
Ha a Ferodo X-Rac-ra gondolsz, van az is 10700 Ft.
Bár nekem nem jött be, én a helyedben maradnák a Brembo SC-nél a kettő közül.. Olcsóbb is, jobb is
Ja, amúgy az X-Rac 8mm, a Brembo 9mm
Szia!

Esetleg X-Race is lenne nálad?
Az mennyibe kerül?
Mégiscsak 1mm-el vastagabb
Hja amúgy meg hátsó fék úgyse kell pályára.
Ha csak ennyi baja van az nem gond. Inkább tartok olyantól h túl gyenge, eltörik elgörbül sima ránehezedéstől... Ilyen jellegű gond nincs vele? Strapabírónak néz ki?
Szia,
Sikerült egy olyan k8-at vennem amin kb. egy ilyen van: lábtartó
A hátsófék pedálján pl. nincs oldalsó nyúlvány, ezért spéci alkatrészt kellett hozzá készíteni ami normálisan nyomja a fékmunkahengert. Szóval óvatosan.. :)
Senki nem próbált még ilyen olcsóbb állítható lábtartószettet?
Szia!
Ha GSX-R re kell, nekem van raktáron hozzá Brembo SC fékbetét (9500Ft)
Sziasztok! Van egy pár 48MM-es átmérőjű állítható hosszúságú kormánycsutkám fényes feketére eloxált befogóval occsóér!:)
Csak visszafog. Meg hat kellően nagy testtel simán elég a vitorla hatás, amikor leforog az 5-ik a célegyenesben, aztán be kell fordulni az 1-esben.
Egy havertól, aki mellékesként ilyenekkel foglalkozik. motoralkatresz_kukuccc_gmail_pont_com.

Nem emlékszem a mátrázásra. Elég ritkán járok arra. Egyszer töltöttem ott néhány napot, azon kívül évente 1-2-szer keresztülmegyünk max.
Lehet,hogy nem rakok be semmilyet 2:05-ig fék sem kell
Szia!

Ha nem titok hol lehet olcsón beszerezni ezt az SC-t?

ui: Régebben motoroztunk együtt a mártában...
Kíváncsi vagyok, neked mi lesz vele a tapasztalatod. Én eddig ezen a motoron az EBC HH-t utáltam a legjobban.
Köszi,szerintem kipróbálom ezt,most elég jó az ára,ha nem jön be,akkor pedig amit Jani ajánlott.
Köszi.
Tudom, nem ezt kérdezted, de nekem ugyanolyan motoron, mint ami Neked van a Brembo SC jól bevált utca-pálya vegyes használatra. Gyors hobby csoport "ovis" szekciójában szépen helytáll.

Ja, és kb. fele ennyiért jön.
Szia!

Az EBC-ből melyik típust használtátok,a simát,vagy a versenyváltozatot?
Üdv. Nem érdekel valakit egy köridőmérő?
30-7283620
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Fő az egészség!
Köszi! Nem hittem ,hogy ma ennyit fogok röhögni.. Eszem meg áll
Pálya már lessz hozzá, elkezdték épiteni a Hell ringet , csak be is fejezzék
Tudom erre mondják b...meg (ha lessz motor jelentkezem)