Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

Eladó GYÁRI és üvegszálas idomok 2004-2005-ös évjáratú 1000RR-hez ! TELJES SZETT ! Amennyiben valamelyik felkeltette érdeklődésedet,keress bizalommal, megegyezünk :) Elérhetőségek: 0620/411-7338-as számon vagy az adameg6@vipmail.hu e-mail címen !

Link: http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Üdvözlettel: Kónya Ádám
Hát mivel mondtam hogy nincs tapasztalatom benne nem volt nehéz kitalálni.
A te hozzászólásaid meg nekem tünnek olyan ki ha én nem mindenki hülye csak én vagyok a fasza gyerek.
Szal kicsit mintha magas lóról szólnád le a másikat ha nem éjjenez.
Ebből a hozzászólásodból látszik igazán, hogy tényleg nincs mögötted sok pályán eltöltött kilométer... a "mégis ugyanott van" dolgot is sikerült félreérteni elég szépen... hét az gyönyörű lenne ha kerék-kerékre feljönne a régi...de ilyet senki nem mondott még mindig

@
higany-nak van igaza, köszönöm, hogy valaki érti is amit próbáltam megosztani itt mindenkivel, nemcsak a faszságot tolja orrba-szájba
írtam, e-mailt.
Szia!
Tudsz adni egy email címet? Lenne pár kérdésem, vagy írj egy mailt légyszi az enyémre, ott van az adatlapomon.
üdv: Sifi
Neszivass.
Sztem meg de.:)
Ez megint sokmindentől függ, tudás, kanyarív, gumi, bátorság... simán kijöhet a hátsó gyorsabban a kanyarból.
Hurrogta a fene.
Sose hurrogok.
Kicsit volt nekem fura.
Mivel az újabb megy elöl az olvasatomban kanyarból kifelé ezért ő előbb rakja rá a gázt a régi meg később mégis ugyanott van tehát erősebb.
Vagy rosszul gondolom és a régi már kanyar közben is nyélen megy.


És te se hurrogd le a tapasztalatlanabbat ha lehet.

próbálom a nagyoktól felcsipegetni az info morzsákat.Má az is baj?
Hozhat a tuning összesen 20 lovat simán. De sok múlik a súlyon, áttételen is meg h ki hogy gyorsít ki a kanyarból, már az egyenes elején simán lehet 10-15kmh-s különbség amit lehet tényleg nem tud ledolgozni az újabb gép. Szal nem kell lehurrogni a srácot, mert simán lehet igaz amit mondott. Én is mentem 750-es géppel ezres gépek picsájába végig a célegyenesbe holott azok sokkal erősebbek voltak.
Neked meg ha nincs nagy tapasztalatod ilyen téren akkor pláne nem kéne lehurrogni másokat meg kötekedni. Sztem.
Őőőő sok közöm nincs a pályázáshoz és le is lettem baxva hogy fingom sincs még a motorokhoz se.
De a srác kerek perec elmondta hogy egyenesben ugyanannyit megy mint az újabb gépek.
Célegyenesben.Tövig rácsukott gázzal.
Ha azt mondta volna hogy kanyarban elmegy a kevésbé ügyes pilóták mellett de sajnos erőből picit kevesebb van ezért egyenesben elnyúlnak mellette akkor nem is lepődtem volna meg.
Mert tény hogy tehetséges ha ilyen köridőt tudott menni a régivel.
A vezérműtengelyek hoznak plusz 20 lóerőt szerinted?
Gyerekek, nemtom mit izéltek itt! Nem azt mondta a kollega h f3as odabasz minden motort, csak annyit, h simán alkalmas élménymotorozásra, pályázásra, ügyes pilótával simán lehet vele újabb, erősebb gépeket alázni, ha azon kevésbé ügyes az illető. Motorja bírja, futómű és fék ha rendben van mehet a móka. Attól h régi motor nem kellene sztem sem lefikázni, lenézni.
Nemám megsértödsz te kis f3 maki,gyere ki jövőre a ringre aztán mutassd meg mit tudsz.
A Vágási Feri lesz a csapattársa,beszáll a Moto GP-be,meg az internetbe.

http://youtu.be/gJEkYg0TOT0
Ne vedd magadra, szeretünk viccelni. Te erősködtél azzal hogy az f3 olyan jó. Ráültetsz egy embert egymás után egy f3-ra, és mondjuk egy 3éves RR-re, nem kérdés melyikkel lesz gyorsabb. Ezt el kell fogadni
Az meg hogy lassúak vagyunk nem a motorjainkat minősíti
Igen én is hallottam Biaggit, hogy F3mal indul el. Úgy látom ez a fórum tele van sok kötekedő mindenkinél okosabb tapasztalt pályamotorossal, tisztelet a kivételnek, amikor meg kell menni egy értelmes kört akkor meg nem tudnak... meg szerettem volna osztani a tapasztalataimat, erre jött a lehurrogás, meg a kötekedés meg a kifigurázgatás azoktól akiknek nincs egy valamire való időeredményük valamelyik pályán... erre megint csak ezt tudom mondani ---
További jó csacsogást
mi a faszomaz a biaggi és kiaza f3?
Gumi nékül könnjű asztat bárki megcsinyájja....
Biaggi jövőre egy F3assal tér vissza a WSBK-ba. Ismét vb esélyesként.
Én 2:02-t mentem elsőre a hungaroringen úgy,hogy nem raktam fel gumit.Én ezt tudom,és pont.
Álmossal beszéltél már? Ő biztos tud.+36205804474. Hétfőn hívhatod.
bammeg akadj már le erről a témáról. Fogalmad sincs semmiről, a pályázáshoz elmondásod szerint közöd nincs és még mindig ezen kattogsz, hogy "lehagyja a 600RR-eket az öreg szar" ... ki mondta, hogy lehagyja te nagytudású? Elég szép lenne ha csak úgy "lehagyná"... én azt mondtam, hogy tud úgy menni az enyém, ha CSAK húzni kell egyenesben, mert TAPASZTALTAM SOKSZOR. De olyat nem mondott senki, hogy lehagy akármit is.
Egyébként ha a komplett pályát nézzük, jöttek pálya S1000RR-rel meg minden műszerrel meg istenkirályfasza cuccokkal és több mint 1mp-et kapott az F3-astól 1 körön. 90%ban pilótafüggő. Erre se mondom azt, hogy az F3 lehagyta az S1000-et...
Mindenképp.Csak rendeznem kell a soraimat.
Gondolom Street triple enyhén hajlott teleszkóp cserébe nem játszik.
csörögj meg....