Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mittomén.
Olcsó legyen.
Váz blokk működőképes segédváz legyen min ülni tank.

Futómű nuku azt valami jobb kéne.Azt kiötlöm.

De távlati.
gombokért működő szóval ilyen mukulásajándék jó lenne.
F-es váz vagy Res?
Válaszoltak. Június óta nem tudtak ők se rendelni ilyet és nem tudják mikor tudnak ilyet szerezni. Szal kb felejtős. Ha ilyen kerék kell marad az 520-as láncszett.
Simán lehet, sőt sok más hondának is. Gondolod ahány tipus annyi féle lánckerék?
Vázad lenne?

Van futóművem.Vagyis lessz.600RR.
Szia! Nem tudom, mi számít nálad réginek, de esetleg SC57-es blokkod van? Köszi!
Nem ezt mondtam! De tudod mit?! Hivjon fel a srác! Én adok neki egy ciberét ingyen! És jövő ilyenkor ujrabeszéljük mit kellett rajta csinálni, költeni rá, stb...
Van kb 10 régi cbr blokkom. Tudod miért? Mert sosem mennek tönkre... Ha csinálsz futómüvet meg féket, semmire nem fogsz költeni kopórészeken kivül.
ráugrasztanék egy kis pézt, és mehet a buli

nem kell sajnálni... ha széthullik, akkor is ki lehet(talán) árulni belőle valamennyit


Nekem elég lefosott kilóméterkő utánérzésnek tűnik.

De én kétballábas vagyok ehhez.
És lehet egy meg nem értett gyöngyszem is.
jabocs nem néztem
Ezt már láttam.A srác linkelte.
Mé nem kapkodnak érte?
a 200as büdzsé egy kicsit alacsony
Te találkoztál már itthon legallyazott évek óta papír nélkül pályán használt 20 éves motorral amit a legutsó tulaj 2 kiloért hirdet a hahun tök patent gyári blokkal?
Olyan megy mint a doxa és lehaggya az új 600 RR-eket félére gondolok.
Amire egy fillért se kell költeni olajon és gumin kívül?
CBR 600 F1 F2 F3 F4.....
Ezek közül még az 50 ezret futottak is tovább fogják birni pályán is, mint a 2001 utáni sportmotorok bármelyike. Ha valaki nem az időt hajhássza csak örömmotorozik, annak teljesen okés!
Az meg, hogy minél fiatalabb, erősebb, extrásabb legyen, csak magyarbetegség.
Osztrák ,német, akinek van pénze miért öreg vasakkal jár pályázi? (persze mindig uj gumát rak fel)
Mert nincs szükségük faszhosszabbitóra... És nem hiszik azt ,hogy egyszer elpicsázzák még a Rossit.
Itthon meg a ruppótlan veréb behitelezi az uj ezrest. (ami szintén nem megy el annyit pályán mintha egy 50 ezret megélt 20 éves motorral menne pályázni) Amit ha nem is tör ketté, akkor is arra költi a fizetését. (persze a motorhitel mellett) Aztán még megpróbál spórolni is, hogy tudjon venni a homasitába csecse eloxbuzis csavarkákat. És ha ezután még le tudja venni a nagyit, akkor befizet a pancsin 2 havonta, hogy tudjon kukázni gumikat, amik majd jók lesznek még...
Ha márciusig nem tud a 200 mellé még annyit összespórolni felesleges pályázásban, vagy egyáltalán motorozásban gondolkodnia.
Szia,
Létezhet, hogy a 00-03 Honda CBR900 RR -nek is ez a lánckereke? Legalábbis én ezt találtam "Aluminum / Alloy Rear Sprocket 40-45 JTA1306"
Üdv.: Ukb
Írtam nekik, még nincs válasz. De kb mindenki más tőlük szerzi és azt mondták mindenhol h nincs. Szal sztem nem lesz tőlük.
pinkmotors ?
Nem tud valaki 2008 utáni CBR 1000 RR-hez 45-ös hátsó lánckereket 530-as lánchoz valahonnan? Eddig sehol nem tudtak adni/rendelni, csak 44-est, pedig létezik 45-ös is, JTA1306.45 a cikkszáma. Más márka is jó, csak legyen 45-ös.
Ha mar eldontotted hogy ketkiloert veszel mert kerdezed?
Sziasztok!

Hátha érdekel valakit.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
ezzel nem teljesen értek egyet. kb azért vesznek az emberek használt terméket mert az új, garanciás árának a töredékért meg lehet venni, de ez nem azt jelenti hogy szar... az hogy kinek mi a szar az egy másik kérdés. nem egy embert láttam 15-20 éves motorral pályázni "amatőr!" szinten és lehet sokkal jobban tud menni mint egyesek a millás motorral. Egyébként milyen garanciát tud valaki adni egy 5-700 ezres pályamotornál? Semmit! bármikor ugyanúgy darabjaira hullhat mint egy 200 ezres (persze nem olyan nagy valószínűséggel ).
Új termék.Bútoripar.
Általában ami olcsó arról lesír hogy olcsó és sz...r.
A jónál meg általában látszik az ára a bépített anyagok ára miatt.
Nem mondom hogy nincs garis a drágánál de arányaiban kevesebb és van garanciális szolgálat nem úgy mint az olcsónál ahogy a pofámba mondta a gyártó hogy ennyi pénzért ez van old meg magad.
Nálam nem mindig. 500-ért adtam el én is egy fordított telós 600RR-t pályaidommal, forgalmival. A gyári matricák még rajta voltak kb. 20,000km volt benne.