Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És készülj fel a Féktelenül 4 castingra...

Bocs.. de ezt nem tudtam kihagyni..::))))
1. Felejtsd el az utcai motorozást.
2. Szerezz pályamotort amit nem sajnálsz.
3. Fogadd el a tényt, hogy el fogsz esni.
4. Fogadd el a tényt, hogy soha nem leszel Moto Gp világbajnok és mindig lesz nálad gyorsabb versenyző.
5. Készülj fel, hogy havi 500e nettó lófasz ebben a sportágban.
6. Menni, menni, menni és nem csüggedni.
Ismerős helyzet. Hasonló cipőben jártam én is, mondjuk bennem nem volt azért akkora vágy arra, hogy motorversenyző legyek, inkább csak a motorozás vonzott mindig. Nálam is mindenki ellenezte, nem is támogatták soha 1Ft-al sem. Így hát én pl 25 éves koromra tudtam venni először komolyabb motort (19évesen volt egy kis 125-ösöm pár hónapon keresztül, de igazából még azt sem nagyon tudtam volna fenntartani akkoriban). 1 év után, a következő mocimmal (gsxr) kezdtem belemélyedni a pályázgatásba, 3 évet nyomtam vele, évi 5-6 pályanapot mentem, ennyire tellik kb. Most már ha akarnék, elindulhatnék akár versenyeken is (akarok is indulni majd, csak idén nem jött össze sajna), nem biztos, hogy a legvégén kullognék. Szóval ha komolyan ez a célod, akkor elérhető sztem gond nélkül. Te még fiatalabb is vagy nálam jópár évvel, simán fölfejlődhetsz magyar szinten a legjobbak mögé. Mondjuk aki motorral a segge alatt született, és irgalmatlan anyagi háttere van és éjjel nappal motorozik, azt nehéz utólérni.
Ha komolyan akarod csinálni, sztem legyél türelmes, lehet előnyödre válik, ha egy gyengébb motorral megtanulsz nagyon jól menni 1-2 év alatt, majd utána váltasz csak erősebb gépre. (anyagilag is kedvezőbb egy kis szekeret hajtani)
Minél többet mész, gyakorlosz, annál jobb leszel! Csak légy óvatos és maradj a határaidon belül, akkor nem lesz baj!
Sziasztok, szeretném a segítségeteket kérni (megkérnék mindenkit, hogy ne hordjon le). Gyerekkorom óta motort szerettem volna, amit végül 1 éve tudtam beteljesíteni. Kb 15 éves korom óta az a vágyam, hogy motorversenyző legyek, de szüleim tekintve hogy két halálos kimenetelű baleset is volt motorral a rokoni körben ezért nemhogy a motorozást nem engedték de a versenyzői ötletem még jobban törölni akarták a fejemből. A motort is, a szerkót, a bukót is rohadt nehezen megszerzett pénzből sikerült megvennem tekintve hogy fiatalként nem lehet az embernek jól fizető munkája ugye (vagy ahoz nagyon sezrencsésnek, okosnak, stb kell lennie). Lényeg a lényeg, sok víz lefolyt a dunán gyerekkorom óta, egyszer hallottam egy neves ember beszédét aki megkérdezett másokat, mit tennének ha a pénz nem számítana, mit kezdenének az életben. Én MINDEN tőlem telhetőt megtennék azért, hogy versenyző lehessek, de egyszerűen nem tudom, hol kezdhetném el az egészet. Sajnos vagy nem sajnos nem "motoros családba" születtem és ebben a jövőben se fogok támogatást kapni, de kézzel lábbal harcolnék az álmomért. Segítsetek kérlek pár jó tanáccsal, tiszta szívemből ezt szeretném. Köszönöm mindenkinek akitől bármi építő tanácsot kapok!
Nincs is anyósod.
Ja de Meklau felnin meg 53-at. Úgy egész más ám a rugózás!
A legjobb a használt étolaj a frituból! Anyósom üzemi konyhán melózik,hoz ha kell.Írj privátba,hogy mennyi kell.Ja,Meklau is ezt használja!
Öhlins a legjobb, de drága. én motul factory 5w-t használok az r1-be.
Első villába csak pályahasználat mellett milyen olajat érdemes tenni? ki mit használ? most lesz csere.
De de azért te figyelsz a részletekre
Nem csoda hogy nem tudod az én email címem !
A sajátodat se
Nem hiányzik egy S betű ?
E-mail elküldve
szia, szerintem igen, de a biztonság kedvéért kérdezz meg egy bontóst.
Kellene a pontos email címed írj a KASZASTAMAkukact-onlineponthu ra
http://www.youtube.com/watch?v...
Jók a motorok, gyárilag is
Eladó gyári motorszálíltó utánfutó! Stema MT0750, saját tömege csupán 154 kg, össztömege pedig max 750 kg. 2 db motor szállítására alkalmas, sínek tetszőlegesen variálhatók. Ára fix: 180.000 Ft. 0630/9797-391 vagy david46@vipmail.hu
Kellene a pontos email címed írj a KASZASTAMAkukact-onlineponthu ra
Akkor maradjunk a törött lábúaknál :)
Törött lábú Dodorral egy kis Hring gyorsulás..
Az öreg csótánnyal 201m 6.54 mp 193km/h
Sziasztok! GSXR 750 k6-ba kellene nekem első fékbetét, lehetőleg olyantól aki jön holnap h.ringre. Tud valaki ebben segíteni?
Hali, engem is érdekelne, ha küldesz dobj már egyet pls ide is: lancus1010@gmail.com thx
És köszönöm a linkeket is!
Köszi! Ebc-ről már hallottam igaz auto-nál.