Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

EBC és a Vesrah nagyon jó. 1:54 et lehet menni vele gyári GSX-R fékkel.
Köszi, majd utánaérdeklődök, mennyibe is kerülne ez a mutatvány.
Köszi még dolgozok de ha van idöd egy linket képet megtekintenék. gyula5@hotmail.com
Üdv.: Gyula
Szia!

Tudok egy 636 os Kawasakit, ami belefér a paraméterekbe, ha kitolod kicsit a köbcentit .

Ha érdekel, a hirdetéseimnél megtalálod a telefonszámom!
Annyira azért nem drágák sztem, simán megér annyit, hogy utána ne legyen gondja többet az embernek a fékkel.
Nemtom neked hogy van, de jó szokott lenni a yamaha nyereg a suzukira simán, max alátétezni kell a nyerget, hogy jó helyre essen a betét a tárcsán, ill nekem pl le keleltt szedetnem a nyeregből. De ezek apróságok.
Az a baj, hogy itt vannak az új tárcsáim, idén vettem őket.
Ha yamaka nyerget rakok fel akkor kell másik tárcsa is vágy távtartózgathatok.
Ráadásul a yamaha esetében illene a felső munkahengert is cserélni.
Azt meg ugye tudjuk, hogy arányárban mennek a szettek mert az eladók tudják, hogy a gsxr-esek szívesen lecsapnak a cuccra.
Akkor próbáld ki azt. Ha nem jön be, majd kipróbálsz mást és így tovább. Sokan végigjátszották már ezt és a végén lecserélték a féket teljesen. Én megelőztem ezt a játékot úgy, hogy lecseréltem egyből yamahára. Persze van olyan is, akinek épp működik, de ez a kevesebb sztem.
Haverék 2:03-06 köröket futnak fékproblémák nélkül úgy, hogy kiszedték a rezgéslemezt + fémfékcső + sport betét konkrétan ferodo racing, de kíváncsi vagyok más márkákra is betét terén.
ja meg Motul 5.1 olajjal.
Szóval először ezt próbálnám meg.
Pályázni? Semmilyet. Cseréld le az egész féket.:) utcára mindegy.
please help me!
Pályaidomhoz milyen ülést javasoltok és hol lehet ilyet beszerezni?
Nem kell, hogy csili-vili legyen, tehát ~20e Ft-ért bolti nem érdekel.
Sziasztok!

Radiális nyerges gixerbe milyen fékbetét ajánlotok?

Hallottam olyat is, hogy a rezgéscsillapító lemezt ki kell szedni akkor jobb a hűtése a féknek ez igaz? Bevált dolog?
Szia. gyula5@hotmail.com
Köszi hp tudok írni és beszélünk
Szia, eladnám a pályagépemet. Aprilia RS 250, 2001 évjárat. Hova küldhetek képeket? Balázs
gyulavar KÜLDTEM MAILT
Üdv. Érdeklődnék hogy valakinek van e eladó pályamotorja. Elképzelésem 125-600ccm között max 700e ft ig évjárat típus bármi érdekel.
Fel. Méretileg ugyan az a két motor.
Hi,

Ez 750-es gixerre való, szerinted felmegy 600-ra is?

Köszi
Köszi
Bocy,

Telefonon az AGO Motors központi számán!
Mr. Ago
Hol lehet regisztrálni?
Teszteléshez keresünk japán motorokat:
szia, tegnap dobtak fel egy komplett szettet k4-k5 600-750 re. Véleményem szerint jó vétel.

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok !

Eladó GYÁRI ÉS ÜVEGSZÁLAS idomok 2004-2005-ös évjáratú HONDA CBR 1000RR-HEZ ! Mind a két hirdetés az enyém,csak több variációban tettem fel,hogy könnyebben átláthassátok !

1. Gyári: http://www.kepesmotor.hu/idomo...

2. Pályázáshoz: http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Köszönöm a figyelmet,jó nézelődést !

Üdv.: Ádám
Sziasztok,
Volt kint ma valaki fotózni?
üdv.

R