Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali, Gsx-r 600k5-re pályaidomot tud valaki? hol érdemes körbenézni? ezt találtam a neten: http://www.motostyling.hu/webs...
vélemények? esetleg valami olcsóbb megoldás létezik? mire kell odafigyelni?
Juuj nagyooon jo lett!Kosziii hogy felraktad oket!
a 8 év edzés nélkül már alakul
Köszi de szerintem idén már nem változtatok.
3 hete várom a 8 napra ígért felújítókészletet a nyergemhez, aztán mire megjön és készlesz tehetem le a motort, 1 hónapja megy a mizéria...
Főfékhengert tudok adni ujabb tipusokhoz is!
Majd ha jobbat csinálsz 8év edzés nélkül szólj!;)
hátte he, következő pályanapra viszek neked lapos korongot, azt megtanuljuk elvetni me látom az nem sikerült valami fényesre, a második nap első számát meg áhh következő alkalommal mássz át alattuk köztük hihihhihi de azé királyfi vagy
Képek a mai pályanapról Kakucson
http://amotorozasfilozofiaja.b...
Majd jövőre kiderül h jó vétel volt-e. Egy ismerőstől vettem.
Hondás lettél? Jó vétel volt? Kitől,ha nem titok..
Nem kell az ördögöt a falra festeni! Én úgy állok hozzá, h nem lesz rá szükségem. Meg nincs kedvem javítgatni se, de ha így nem kell senkinek akkor majd egyszer megcsinálom.
jó lesz az még neked szerintem tedd el
CBR 1000RR 2008-tól motorhoz van egy sérült, de javítható pályaidomom occsóér. Akit érdekel, annak küldök róla képet.
Akkor jobbulást!
Ez most nagyra sikerült, kivontam egy jó időre magamat meg a motort is. egykézzel tudok most gépelni, majd ha visszatér a másik leírom.
csak nem megint valami zakó volt? most az r1-el? de akkor nincs nagyobb baj ezek szerint. hogy sikerült?
eskü hogy az volt ez első dolgod hogy nézz nekem valami jó kis gumit!?
Viccet félre téve, jobbulást!
Ma engedtek ki, első utam a garázs volt:
kb így zajlott.
Tenksz...
Téged meg visszavárunk!
szép menet volt!
Hello!

komplett pályaidomot ha tud valaki használtat 2009 utáni R1-hez, ne tartsa magában!
újat én is tudom hol lehetvenni!
A Ricsi nagy király bontott gixer cuccokban. Vagy nem kellene itt emlegetnem?
Tenksz!
Csak nagynak tűnik, de nem az..
Kuplungolok, de már nem mindig! .. gyakorlok még

Első verseny ahol nem fékeztem a hátsó fékkel
Szóval vannak hiányosságok.. de igyekszem..
Időközben annyit sikerült kiderítenem külföldi fórumokból hogy a 2004-2008 közötti 600/750-nek és a 2005-2008 közötti 1000-resnek ugyanaz az első főfékhengere (radiális), ezt szokták felrakni régebbi GSXR-ekre, állítólag nem kell faragni semmit.

Persze a 2004-2008 R1 brembo-ja a tök ász de az ára is olyan.

Itthon még nem sikerült bontóst kerítenem, így hazai árakat nemtudok :(
Jó kis videó :)
Mekkora lób@szó kormányteló
Felfelé váltáskor minek kuplungolsz?