Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerdai 2013,09.11 Pannonia Ring 600as verseny, hátha van itt érintett
Érdekesség kép van benne két próbálkozás higside -ra, egy majdnem össze is jött

http://youtu.be/8YwL7UnKqdw
Ne morgolódj, köszönöm amit írtál csak nincs időm foglalkozni most a motorral, még a tökömre is viharlámpát akasztottak a munkahelyen...

Keresnem kellene egy jó bontóst Budapesten aki nem átverős és megtudakolni hogyért adja a főfékhengert.
Hello!
Érdeklődnék, hogy zala közelében hol van a legkozelebbi pálya, agol lehet motorozni, kibérelni?:o
köszi!:)
Láttad, hogy 20ér hirdetem. Ha ennyiért (16e) be tudod szerezni, akkor miért írtál egyáltalán? Nem értelek.
Amúgy meg a cikkszám tuti más úgyis, ettől függetlenül még jó lehet bele, de akkor lényegtelen igazából.
5SL-W0045-10-00 asszem ez az én betétem cikkszáma. Kb 16ezer a két pár amcsiban, plussz akinek nem hozzák haza az sokezer Ft-ot kifizet postára. Tőlem megkapja annyiért, vagy kicsit még olcsóbban is, mintha esetleg rendelné magának és ezt átveheti egyből itthon. Viszonyítás képpen írtam oda, hogy 37ezerbe kerül itthon márkakereskedésben ugyan ez.
Nekem az alábbi cikkszám kell.
Brake Pad Kit - 5SL-W0045-00-00 - $33.47
Tavasszal rendeltem USA-bol gyárit (van aki hazahozza, nincs szállitási költség), igy ~16e HUF-ból itthon volt. 20-ért nekem sok...
amúgy sok utángyátott betétet hirdetnek úgy, hogy 99-től minden r6-hoz ugyan azt, ebből gondolom, hogy jónak kell lennie hozzá.
Sztem egyféle gyári van, nincs olyan, hogy szinter vagy nem szinter. Én ilyennel pályázok 2 éve. Nem kopik gyorsan és nagyon jól fog. Sztem jó bele méretileg igen. Ha elviszed és mégsem megy bele, akkor visszaveszem természetesen.
Szia, 2003-as R6-hoz jó? Szinter? Kösz.
YAMAHÁSOK! Vagy yamaha fékesek!:)
Van egy szett első vadonat új GYÁRI R1 fékbetét garnitúrám! Radiális 4 dugós nyereghez, de sztem a korábbi nem radiálisokhoz is jó lehet. 20ezer ft-ot kérnék érte, tehát a 2 párért. (37ezer szalonban amúgy)
Üdv
Imádom, ha van értelme írogatnom...
Hali!
Eladó pár holmi Gsx-R 1000 K7-K8-hoz!
-Pályaidom (a hátsó idomon bal oldalán van egy kicsi horzsolás, de nem törött)
-Valter Moto Verseny lábtartó
-Qstarz BT-Q818XT GPS -vevő ( Race Chrono)
-Bodis dob összekötő csővel
Érd: 06306403604
Emmán szög! Jo kép.
Itt is csak azt tudom írni, hogy lényeges a főfékhenger dugattyújának átmérője. Ezt illesztik a nyergek fékfolyadék igényéhez. Onnan tudhatod, hogy milyen van most rajta, hogy ráírják a főfékhenger külsejére valahová. Ilyenek, hogy 14, vagy hogy 5/8. Az előbbi mm, az utóbbi coll. És kb. ilyet keress, ha cserére adod a fejedet.
A fékkar recsegve bejövésére pedig próbaképpen tedd meg, hogy a fékkart leszereled, a tengelyét megtisztítod, a kar furatát is, majd bezsírozva összeszereled. Ugyanígy tisztítsd, és kend meg a kar, és a dugattyú érintkezési pontját.

A koppanás pedig nem biztos, hogy probléma. A betét is lötyög a nyeregben, és a tárcsa is a belső részén. Hirtelen fékezéskor ezek a normális lógások koppra kerülve adhatnak hangot.

A dugattyú szorulás gáz. Sok ekkori évjáraton találkoztam vele. Igazán nem tudom a megoldást így látatlanba...
Köszönet a képért Herbi 81-nek.
Sziasztok!

Hátha valakinek aktuális:
Holnapi Stardesign nyíltnapra van egy kis jegyakció magyaroknak, legalábbis én kisírtam magamnak .
100€(140helyett) transzponderrel együtt, 7x20perc és 3 verseny. És holnapra mond a legjobb időt a héten.
Hello! Szept. 1-en (vasarnap) lattam 2 embert aki a palyan belulrol fotozott a kakucsringen. Esetleg elerhetők itt a forumon?
Nem tudom ezzel megnyugtatlak-e, de az én motoromnak is koppan-roppan néha egyet az eleje. Igaz nem annyira, hogy menet közben is feltűnjön, de amikor 5-el gurulok föld úton vagy tologatom az udvaron hallatszik. Amióta megvettem ezt csinálja. Azóta volt szétszedve a teló, volt szétszedve a fék kismilliószor, még féktárcsa csere is volt és bizony a kormány csapágy is volt már kiszedve és beállítva. A koppanás csak nem szűnt meg. Mivel a dolog fékezés nélkül is is kiváltható (csak nehezebben), az a gyanúm, hogy amikor berugózik a teló, akkor egy ponton helyezkedik benne a rugó és az csapódik. Én mondjuk idegbajt nem kapok tőle, mert ezt leszámítva jól működik a motor eleje.
lehet nem lesz, nemtom. Ismerősnek 65ér ajánlottak újat zx 10r-hez, gsxr-hez is láttam 50-60 körül újat hirdetve régebben. Még az is lehet, hogy a mostani lesz megcsinálva, de elég ramaty állapotban van, ha lenne jó áron másik akkor lehet inkább azt venném.
uj palyaidom ennel olcsobban mar nem nagyon van szerintem, hasznaltra meg nem igazan lehet epiteni, hogy lesz-e elado x honapon belul vagy sem...de ahogy gondolod.
Valahogy sejtettem nem egy kinai csoda lesz...

Köszi az infót!
Szia!
Go pro hero2-es. 720p-ben szoktam használni de képes 1080p-re is.
Az új (wifis) változat még sokkal érzékenyebb, sötétben is szép felételt képes összehozni.
üdv.
R
Köszi. Ahogy látom ugyan ezt árulják itthon, amit linkeltem, ~3ezerrel drágábban.
Kicsit fájna 100ezret kifizetni egy sima fehér pályaidomszettér, mikor gyönyörű utcai idomot lehet ennyiért kapni, jobb lenne valami szép használt.:)
szia

link
magyarországi lehetőségnek jobban örülnék.:)