Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen
én is a közepesbe mentem
De de... Közepes csoport első edzés, másodikba 1 kört és egy esést , Plusz a 600as versenyt..
Ott voltál valamerre?
Pénteken nem videóztál pancsi ringen ?
na és új gumit is rakjál fel a biztonság kedvéért
Snake tedd fel az igazit
hehe, tegnap még a dobogos kép volt a linken, de ugy látszik automatikusan cserélődik
okos
Töltsd inkább a Vimeo-ra, ott jobb a képminőség.
Hát Te vagy! R1-el nyered a V2 kupát.
Svéd, ez amúgy ki a linkeden?
Kösz, ezt tettem, csak gondoltam, van megoldás a gombokkal is. Amúgy a feszültség 3V felett van, szóval a másik bajomra nincs még megoldás.
Szevasz, Cserélj benne elemet,mert gyenge és a vevője 3 volt alatt nem érzékel csak a kijelző fut. Valszeg ha kiszeded ki is nulláz mindent belőle és eltűnik a régi best lap is ;-)
A youtubon is lehet állítani a felbontast! Vedd legjobbja, úgy nézd meg!
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy vettem egy GoPro Hero 3 Silver edition kamerát és amit készítek vele videót, az gépen visszanézve éles és nagyon jó minőségű, de youtube-ra feltöltve már gyengébb a minősége. Mi okozhatja ezt?

Előlre is köszönöm a választ.
Szayer Géza féle laptimer tudorok! Segítségre van szükségem:
1 - hogyan lehet kitörölni a tárolt köridőket, hogy ne még egy tavalyi Hringes best time-ot mutogasson nekem a Pringen...?
2 - 95%ban egybe méri az időt . Ahelyett, hogy minden kör külön lenne. Vagyis nem áll meg és kezd újra mérni 0-ról, hanem van 2:15, aztán 4:30, stb...
Köszi előre is, ha valakinek van használható válasza!
Hát legalább azt elértem, hogy újra hallatsz magadról!
Amúgy még a szervező sem tudja, mert nincs még tabella...így a 4. futam után az 5-ből. De ez így passzol: a mezőny is hasonlóan komoly
szerintem ennél sokkal olcsobb: Ikeában veszel egy rácsos szemetes kosarat fillérekből és méretre kivágsz belőle szükséges felületet és azt vékony drottal elhelyezed
Gratula Snake nek, hogy egy fordulóval a vége előtt már V2 1000 bajnok:
http://www.pannonia-ring.com/i...
Hát nem tudom... ezen is elég nagyok a lyukak, amilyen szerencsés vagy mostanság ez sem biztos megoldás nálad
Na a mai után ez lesz első dolog amit megveszek
http://www.ebay.com/itm/R1-Sil...
lancus fizess be Chrobák Jani féle oktatásra úgy jársz a legjobban.
Van kedve valakinek segíteteni egy pár dologban vasárnap délután a kecsóringen? Szeretnék belekóstolni a pályamotorozásba. Egy naked SV-m van nem igzán egy sportmotor... Tanácsotokat kérném helyes testartásban, futóműbeállításban, keréknyomás helyes beállításában, hasznos tanácsokat valakitől aki tapasztalt ezekben.
Elküttem ugyanazt ugyanoda hátha az elözönél éppen szabin volt a komplett brigadéros.ha igy nem értik,akkor majd csinálom máshogy.azt biztosan fogják.
Messzire elér a mams keze. Agilis, korrekt, sportot szerető emberek vannak ott.
Kérdezzed Svédet.
Te figyelsz figyejjmááá... aztóriát intézted? Képben vannak?
Nem vettem annak,saját véleményként nem követendő példaként irtam.
És mivel használt gumival járok olyan mindegy hányszor hült már ki,mivel semmit nem tudok az előéletéről.
És a hóban kinn telelt gumit is felraktam...az is tudott 00 -át mindenféle csuszka nélkül.szoval ezek a dolgok csak az élmenőknél számitanak.
Nem az én véleményemtől fog vagy éppen nem fog valaki gumimelegitőt venni.én azt a pénzt inkább uj gumira költeném,de kétség kivül jogosak az érveid.