Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tönkrement? Ha igen, akkor van rá ember aki megcsinálja
Első működőkepés gumimelegítőt keresek.Köszönettel Kaszás
Szerencsére csak picit szivárgott
Jaja!
Ha már ennyien vagyunk (innen forumról is), legközelebb lehetne boxot bérelni szerintem.

Amúgy nem blokkvédővel volt a baj. Legutóbbi buktánál elrepedt a generátorfedél és onnan szivárgott . Csak ugye azóta nem ment a motor, és ez nem derült ki.
Jó volt találkozni személyesen is :)
Nemakartok inkább holnap (is) jönni? Kedden szar idő lesz.
Mondjuk ahogy elnéztelek múltkor.. Lehet valami abba amit mondasz!
No de erre kapsz garit, cserélem ha eltörik
Amire az évek alatt rájöttem, hogy nincs olyan dolog, amit én netudnék összetörni!
Figy.. ezt neked fejlesztettük ki... Nem tudod összetörni Hülyebiztos
Igen megyek. De csak akkor hozd ha Xenon van benne.
..de 20.-án jössz a Pringre? Viszem a lámpamatricád
Nem tudom milyen GPS-el hasznalod, de tul nagy csodat azert ne varj a telefon beepitett GPS-etol.
Köszi az infót!ma kipróbálom délután
nekem sem volt eddig szerencsém ehhez a programhoz,de remélem müködni fog!
több mérési pont csak érdekesség miatt
Net csak addig kell míg magát a programot letöltöd és a pálya infókat. Utána nincs szükség internet kapcsolatra csak GPS re.
Tudsz benne magadnak új pályát létrehozni, ahol annyi pontot adsz meg amennyit szeretnél, de soha nem csináltam ilyet így nem tudom a pontos menetét.
(Kérdés van e érelme azon a picike pályán túl sok mérési pontot megadni?)
Szia Pici-R!
Tudnál több infót mondani?
Milyen motorban volt,vagy való?
Gátló típusa?
Lyuktávolság?
Előre is köszönöm.
szervusztok!

olyan kérdésem lenne:
letöltöttem a racechronot androidra,itt biztos többen probáltátok már.kell hozzá net kapcsolat vagy elég csak a Gps is!
és az lenne még a kérdésem hogy pl a kakucs pályán csak a cél és kb középen van 1 mérési pont,lehet még beállítani több pontot?ha ebben tudtok segíteni megköszönném!
2 centi az rengeteg ;) :) s igen, fejebb, hátrébb
Szia!

Sajnos ki kell hagynom most, talán szeptemberben megnézzük. De ha te elmennél itt a szervező, tudsz regisztrálni: http://www.grandysduo.com.pl/t...
Köszönöm, most ami rajta van még jó pár menetre, van még egy medium (amiről beszéltünk a múltkor), és legközelebb kipróbálok egy új gummát remélhetőleg, de lehet hogy fog még kelleni idén, nemtom. És ha jössz, mehetnél egyet a motorommal.
Van most több KR108-asom...
Mostanság elgé gyakran leért a gixxeren a lábtartó, a csizmám is megkopott már alaposan, a lábamat el tudom onnan venni persze, de a lábtartó attól még leér. Amikor állítják a lábtartót, hogy ne érjen le, gondolom feljebb meg hátrébb teszik. Pl ha 2centit hátrébb és mondjuk 2-t feljebb raknám, akkor lényegesen messzebb kerülne a lábtartó vége a talajtól? Vagy elég kisebb módosítás is, vagy akár még nagyobbat is lehet? Kényelem nem érdekel.
hali áll még az ajánlatod a slovákia ringre? add meg a számod,csá
Mihez?
ELADÓ! Típusváltás miatt, tökéletes állapotban lévő futómű - frissen szervizelve.
FIX: 100.000,-
hali engem érdekel a dolog,tel 0670 592 49 19 laci