Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövő héten szerda-csütörtök megy valaki slovakiaringre? Vagy esetleg van kedve jönni valakinek? Én csak csütörtökre mennék. 4x20perc +verseny 100€
vagy nem volt megfelelő a nyomás,vagy nem ütötted eléggé,hogy tapadjon,vagy a szar nyomés miatt esetleg tulmelegedett.nem fasz mindegy,a másik jó volt és kész.
én is így gondoltam, de mégis a másik sokkal jobb volt és szebb is maradt. tény, hogy ez volt a legjobb állapotú használt gumim, de 3mp-el jobbat mentem vele, annyival jobb volt.
sziasztok 08 08 án csüt a ringen csinált valaki képeket?
A 7813 nekem nagyon jol mukodott, de 1,45- 1,5 barral forron.

Monyuk jo lassan
Pedig elvileg a 7813 volt a jó csütörtökön.
Hungaroringen gumikeverékkel kinek mi a tapasztalata? Utóbbi három nyílt napon mindig nagyon meleg volt, főleg most csütörtökön. Minden alkalommal 7813-as Dunlop KR108 volt fennt, ami elvileg medium/soft, igaz használtak voltak, de amikor felraktam nem volt még olyan rossz állapotú. De csúszkáltam velük, volt, hogy megtépődött, állítottam nyomáson utána gumikép jó volt, de csúszkált... Aztán lecseréltem 7712-re, ami elvileg medium, hidegebb aszfaltra való, márpedig csütörtökön is 50fok fölött volt az aszfalt. Kicsit jobb állapotú volt mondjuk ez a gumi, mint a másikak, de 100x jobban tapadt és a gumim is szép sima maradt, amilyennek lennie kell. 93fokot mutatott a hőmérő a jobb szélére, amikor lejöttem a pályáról. Máskor 75 körül szokott ez lenni amúgy, persze több mindentől függ, leggyorsabban is most mentem. Valakinek vélemény, magyarázat, tapasztalat?
marhaaaaa.
Hello! jön valaki az euro ringre vasárnap?
Álliccsad lejebb a fékkart rendőrbátsi
Fényképezett valaki?
Jól jártál, dög meleg volt...én sem élveztem most annyira...
Nem voltunk, mas program van a hetvegere.
Szia giszo!

Voltál kint? Hogy sikerült?
Nekem 2.10.82 lett a legjobb..... nem rossz ahhoz képest, hogy a 10 éves technikával most voltam először ott.

Egyébként elmentek a fenébe , annyit beszéltek a csukló fájdalomról, hogy végig fájt a jobb csuklóm. Alig bírtam húzni a gázt .
gyógyszertárban kapható gumis fásli,80mm-er széles,ezt használják akik szeretnének valami hatást elérni a bandázsolástól.gumírozott,puha,vékony anyagból van,jol igazodik a kézre,és legalább 300Ft.profi bokszban is ezt használják.
a bandázzsal azért figyelj mert ha teljes kezeset veszel az nem fog bemenni a kesztyűd alá, jó esetbe nincs akkora cúg a kezed és a kesztyű között... mert ügye nem boxkesztyűbe motorozunk! :D
Már hozom is
Ez a csuklóbandázs dolog használhatónak hangzik, köszi!
Áhh ezeket mindig összekeverem
Annyira szerencsére nem tré a helyzet hogy motorozás közben zavarjon, inkább az volna a cél hogy lehetöleg ne romoljon, vagy ha mégis akkor minnél lassabban.
Csuklóbandázs, biotech.
De van más ötletlem. Hozz be angilából egy motort, az ugye balkormányos és ott balodalt van a gáz
Nekem a bal csuklóm szar, amióta egy félbolond holland széttépte egy edzőtáborban. Én a motor utánfutóra feltolásához veszem fel, mert vhogy ott tud hülyén terhelődni, amikor a gép már félig fent, de én még lent. Ez is ilyen súlyzós, masszív izé, és szerintem sem lehet ebben húzni a gázt.
Szóval légy férfi! Először felejtsd el az affektáló, buzoid "ügye" szót (magyar ez "ugye"), aztán meg tűrd a fájdalmat, vagy nyeld a Cataflam-ot motorozáshoz!

Esetleg egy jó csontkovács tud vmicskét javítani rajta (egy darabig).
Na ez az hogy valami olyan kéne amivel a gázt tudom húzni, ügye a jobb csuklómról van szó szerencsére
Amúgy melyik volt amit próbáltál?

Nem nekem lesz végülis, de ha nagyon szép megtartom
Kicsi a vilag, faterod pont most vitte el a gumit tolem.
Bekötöttem biztosra mentem
Köszi!