Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyorsváltója esetleg volna valakinek eladó?
Szia! Strandkorlátkék hibátlan idom,több darab is van.Kicsit körülményes a kép róla mert nincs "okostelefonom" időm meg nincs arra,hogy fotózgassam és töltögessem. Fejidom plexivel,hasidom,tankburkolat,faridom szivaccsal,undertail,elsősárvédő 60000ft.Ha érdekel hívj.
Szia az a baj hogy azt kérik mert azzal bizonyítod hogy tudsz motorozni.
Sziasztok,
tavaszra szeretnék összehozni magamnak egy SM pályagépet, a költségvetés max 300eft, ezért nincsenek nagy igényeim, úgyis első pályagépem lesz. 200-300ccm 2T -re gondoltam, mert sokkal olcsóbb mint a megegyező teljesítményű 4t, és súlyban is kevesebbek.
Ki mit ajánl?:)
Köszi!
Szia. Tudsz nekem képet mutatni és árat mondani róla? Vagy email címre vagy ide. Köszi
Akkor ez csoportfüggő lehet, mert tőlem az esti kezdőben mindig elkérték.
Feltétel:sok péééénz
Nem szokták.
Szia! Nekem van.Plexivel,ülésszivaccsal komplett,fényezve.06306166088
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni tőletek GSX-R 600 K7 hez keresnék pályaidomot ha valaki tud ebben segíteni kérem jelezze. Előre is köszönöm.
Remélem nem kérik
mukesz18
Csak hobbi szintem szeretném kipróbálni..... A saját utcai motorommal szeretnék menni. A hungaroringen gondolkozom. Bőr ruhám, normális bukóm, csizmám mindenem megvan...... Az ilyen nyílt napokon mennyit kell fizetni? De ha kérik a jogsit akkor felejtős lesz....
Hungaroringen kb. annyi az előírás, hogy legyen rendes bőrruhád sisakod stb. Én még senkit nem láttam jogosítványt lobogtatni bár a felelősségvállalási nyilatkozaton rajta van.
FZRes

Milyen motorral szeretnél motorozni?milyen kategóriába?Melyik pályán?Azért kérdezem ilyen részletesen mert elég sok a feltétele a pályára lépésnek.Viszont ha csak hobbiszinten akarsz motorozgatni akkor vannak nyílt napok pl: Pannónia Ring, Hungaroring,Sk Ring.És ott csak odamész és bármikor felmehetsz a pályára ha van érvényes jogsid,és aláírsz 1papírt hoy saját felelőségre használod a pályát.
Milyen feltételek vannak?
Szarok.
Helló!
A következő szezonban szeretném kipróbálni a pályamotorozást. Az lenne a kérdésem milyen feltételek vannak? Ja és kell jogsi hozzá, mert azt egy kis időre visszavették
A "FIM nagyfőnök" nevébe a hiányzó betűt szúrd majd be illendőségből.
Ha valaki épitene pályára...
Magyar forgalmi, törzskönyv, plusz adok hozzá egy zsir vázat. 5 kiló az ára.
70/6321-829
kösz a segitséget, béna voltam hehe
.
Na akkor újra mert ez nem látszódik
Na akkor eldőlt a Big Buli dátuma, nemcsak aktiv pályázóknak :)
Akik csak prédikálják, azok is bulizhatnak velünk :)

http://fekezzrovidebbet.blog.h...