Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ.
Sziasztok!

G.P.T. Köridőmérőhőz keresek olyan egységet ami adja a jelet a pálya szélen! Sajnos ott maradt nekem a pálya szélén!
99-től mostanáig mindegyik kompatibilis, az R1-nél trükkösebb, mert ott már nem jó a 2007 utániakhoz. Egyszerűbben: amelyiken 4 dugattyús Sumitomo monoblokk fék van, legyen az radiális vagy axiális, abban egyforma a betét.
Sziasztok,
Tud valaki abban segiteni, hogy a 2003-as R6-ba jó-e a 2005-ös fékbetét? Én sajnos nem értek hozzá.
Köszi szépen.
K. I.
na meg a dzsípíkrono,az mekkora szar,lukival vettünk kettőt,mind a kettő röptetve lett.az mekkora selejt cucc,de legalább drága,ja a szayerg féle kiváló.
Nem tudom, hogy jó-e a 2003-as mociba a 2005ösbe való betét, de ha igen, akkor lehet még rendelni hozzá. Kinézetre eléggé olyan, cikkszámban van egy kis eltérés, nézz utána, mert ha jó, akkor jó áron juthatsz gyári betéthez nagyon.
azt irja ki hogy érvénytelen cimzett a mailcimre amit adtál.
deszka2009@yahoo.com,dobj egy mail had válaszoljak rá:))
el kell mondjam ez az egyetlen köridőmérő amit nem basztam még földhöz.Géza összerakta oszt működik.nincs rajta 28 gomb meg színes gépété felirat meg tökömbojtja-ugy jó ahogy van.
Helló. Nekem küldhetnél egy pár képet illetve vmi rövid leírást. Köszi!
xcivic92@citromail.hu
ok, felírlak, ha összejön pár ember, akkor írok majd még ez ügyben. gondolom nem sürgős most novemberben senkinek.:)
Hali, engem is érdekel!
Ha jó fékbetét kell nekem van Vesrah Racing betét. A legjobb amit vehetsz. Több versenyző/pályázó is igazolhatja itt is a fórumon.
Sziasztok,van egy 2005ös Cbr1000RR pályamotor eladó ha valakit érdekelne,Uj idomszett kéne rá,power commanderes. kérésre küldök még mailben képeket
még úgyis drágább kicsit, ha odaadják nettóba 15ér. mindenki olyat vesz, amit akar, mutattam egy lehetőséget, akinek kell kel, akinek nem nem, ennyi.
Az igaz hogy nem egy kategória.
De ebből elég csak a vevőt megvenni, mert scann-elni tud bármely jeladót ami ki van rakva a pályára.
Igy meg már csak 15ezer.
nem egy árkategória. Ennek az árából kijön bőven 2 olyan, mint amit én mutattam. Akkor miről beszélünk? Nem mondtam, hogy a legprofibb cucc, inkább a legegyszerűbb, legolcsóbb, lehet sok embernek tök jól jön ez is, mint pl nekem is jól jönne. Amúgy meg amit linkeltél lényegében ugyan az, csak máshogy néz ki.
Én inkább ezt választanám:
http://www.generalmechatronics...
kinézet és leírás alapján ugyan az, szóval ott el tudod olvasni. már scak 6-8 ember kéne akkor és rendelek többet.
Engem érdekelne! Lehet még tudni róla valamit? Vagy nézzem meg Ago-nál,mert annyira ugyanaz?
Ja,Asti Cinzanora leginkább
Szokásos! Hangemberek bla bla bla
Ilyen köridőmérő nem kell néhány embernek?
12.000Ft-ért tudnék, ha 8-10 embernek kéne, abból én vagyok az egyik. AGO-nál 20rugó ugyan ez, csak viszonyításképp.
Én mindig megkérek valakit, hogy nyalja tisztára. De akkor mostantól veszek krovát.