Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy gondolnám, hogy ezt inkább tapasztalat alapján tudná megmondani az ember. Na ez az ami nekem nincs, ezért gondoltam, hogy itt már sok-sok éve pályázóknak talán van némi tapasztalata és tudnak esetleg konkrét példákat mondani, ajánlani valamit, ha lehet. Ezek az olajak meg nem az én pénztárcámnak valók sajna, bár nemtom mennyi különbséget érezne egy átlagmotoros ilyen versenyolaj és normál olcsó olaj között, sztem semmit.
Ezt szakemberre szoktuk/szokták bízni aki öhlins vagy racetech olajat használ.És abból az 5w-t.
Pályára első telóba milyen olajat szoktak/tok tenni? Sűrűségre gondolok, gyárival megegyezőt, inkább hígabbat vagy inkább sűrűbbet? Vagy motorja és egyéne válogatja?
GSX-R 1000K5-höz keresek komplett kipufogó rendszert. Aki tud ebben segiteni dobjon egy mailt. gixxerke@freemail.hu
Eladó új, idei gyártású Continental gumik:
1 pár Race Attack (medium, 120/70ZR17 + 180/55ZR17) : 59.000HUF
1 db Sport Attack 2 (180/55ZR17): 35.000HUF
Köszi, majd meglesem mi a szitu és fotózok és kalkulálni:)))
Én is akörül gondolkodtam, mondjuk 5,50 hogy legyen miből engedni 1 50est:)))
Alu vagy réz?
5 kiló körül...
Gyári állapotból indulj ki évjárat és futásteljesítmény a közép árból kezd vonogatni a gyári cuccok hiányát a sérülés mértékét stb
Csak a műanyag sérült,a fejidom nincs rajta csak az óra, és a farokrész nyilt szét, de kis foglalkozást igényel, nincs időm rá ....
A "sérülések vannak rajta" elég tág kategória.
Matt fekete,Jó gumik,a fejidom lóg semmi más gondja nincs,vidéken van jövő héten tudom fótózni,valaki lógott zsével és a motort adta,annyira nem néztem mi van rajta.Mit keressek?mi számit ilyen gépnél?
kevés az infó kép felszereltség stb
Sziasztok,Van egy 2005-ös Yamaha R1 pályagépem,papirja nincs,sérülések vannak rajta.Kb mit érhet?
Köszi a választ.
Francos 22 euros értéktől már csengetni kell vámot is meg az áfát.Néha átcsúszik néha nem.
Itthon azert annyi, hogy a szegeny kereskedo is meg tudjon elni valamibol.
Gyári yamahát, sumitomot. Én 2005öshöz rendeltem és már csak egy szett van az eladónak, szóval tőle biztos nem tudsz már 2 szettet rendelni no meg nem tudom, hogy jó-e neked a radiális féknyereghez való betét, lehet ugyan az, passz.
Szia, Milyent rendeltél? Kitől? Engem is érdekelne 2003-as R6hoz. Köszi.
kíváncsiságból kértem árajánlatot a yamahától gyári fékbetétre, a válasz: 18420 Ft / pár AZTAKURVA!
Most rendeltem ebayről nem egész 15ezerér KÉT párat szállítással együtt! Van némi különbség. Amcsi oldalakon is kb 35 dolcsi körül van egy pár első gyári fékbetét R6-hoz. Itthon mi a faszér kerül 2,5-szer annyiba?
értem.
amúgy te melyik ebc betétről beszélsz? az epfa-hh-ról vagy a sima fa-hh-ról? nekem a sima nem jött be annyira pályán, még a gyári suzuki fékkel egy fos volt az egész, de lehet a suzuki fék miatt.
meggyőztél. ahhoz képest jó ár persze. megszámoltam, 22 h.ringes 20 perces menet van kb a yamaha gyári betétjeimben (amikor megvettem már használt volt, de csak kicsit, sztem max fél mm hiányozhatott belőle), +utcán max 1000km. ránézésre kb feléig van elkopva, de meg kéne mérni. és eddig nem romlott a teljesítménye. kíváncsi vagyok meddig lehet használni.