Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hja, értem, ezt már te vagy valaki más írta. Ukb nem tudom, hogy mihez keres betétet, pályázni vagy utcára, ezért írtam, amit írtam. A gyári jó pályára is, az tuti, nekem legalábbis bevált.
Hát a dubla HH (FA---HH) és GPFA(EPFA---HH Extrem Pro ) között
bocs, megnéztem még egyszer, valóban olcsóbb az EBC, ~10,5 egy pár betét, a versenybetétből ~17,5e egy pár, az a drága. Akkor 21 a pár. Akkor odaadom 22,5-ér a gyárit, csak hogy nagy legyen a kísértés.
Melyik kettő között nagy a különbség?
Ami írtam árat a gyári betétekre (24e), azt 2 párra írtam. EBC-t nemtom pl te milyen kedvezménnyel tudsz, de abból (HH) a linkelt oldalon a 2 pár ilyen 36-37ezerre jönne ki, ha nem néztem félre valamit.
nem ugyan az a kettő nagy a különbség
Hát talán majdnem esetleg Ha az árat nézed az is kedvezőbb mint a gyári (ha azt nem 1 pár árára értették ) na meg azért mert itt szépen össze lehet hasonlítani mindet 2003-2005
Lehet. A pályára való EBC-t nemtom milyen, még nem próbáltam. A sima HH-s szinter EBC pályára nem jó sztem, utcán meg gyorsabban kopott nekem, mint pl a gyári betét. De úgyis mindenkinek más a tapasztalata meg véleménye, mindenki olyat vesz amilyent akar, én csak ajánlottam valamit sztem jó áron azt ennyi.
A burkolt üzenet: EBC jobb mint a gyári. (nem én állítom, csak értelmezek, remélem jól!)
én nem értem ezt a hsz-edet.
Nem gyári de talán jobb
Rendeltem közben még egy garnitúra gyárit, de sajna az már kicsit drágább volt, ugyan olyan olcsón nem volt. 24 ezerért nem kell?
Szia!
Valamelyik fórumon keresték a gazdáját.Megpróbálom megkeresni.
Üdvözlöm!

Tudok Önnek új fékbetétet. Ha küld egy üzenetet a redlinemotorskft@gmail.com - ra , akkor leírom pontosan milyen fékbetéteket és milyen áron tudnánk adni.

Üdvözlettel:
Red Line csapat
Köszi szépen, de mindenképp újat szeretnék.
Tudok neked jó állapotú használt betéteket, ha érdekel az is. Jó áron. Ha érdekel hívj fel 06 harminc 47 48 9hetvenhárom
Tudok segiteni!
Nekem irhatsz , megcsinálom :-)
bajic@trix.hu
Szia!

Tudok segiteni Afatlap!
Szerintem, ha komolyan gondolod, akkor telefonálj!
Oké, köszi az infót, dobok neki egy mail-t,h miről is lenne szó.
Jól mondja brian!

Vidd Lacihoz! Nagyon jó szakember, hatalmas tapasztalattal.
És az árakkal sincs elszálva! (Fontos kishazánkban)
Sziasztok.
Zx6r-en újíttatnám fel a hátsó telót. Tud valaki infót,h hova érdemes küldeni?
Köszi!