Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az van.
És ha igen?
Jogom van hozzá?
és te ezt onnan tudod hogy rendszeresen használod magadon?

ne is válaszolj,nem akarom tudni
Ezt se tudod, úúúúristen, hát ezért mar meg mindenki.
Pedig mindenki tudja mi az a krova.

Kromofág és vazelin keveréke, főleg azokhoz a seggekhez használják, amit nem töröltek ki rendesen.
az egy tengeri kagyló féle
Marjál belém.
Mit kell engem állandóan lejáratnod?
Mi az a krova?
Sziasztok!
GPT köridőmérő eladó!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Az a krova teeee, lütyő.
Hogyne lenne.
Hasonlít a pezsgősüvegre.
Tőlem tanultál mindent.
Hamar felejtesz.
Mit várhat az ember egy ilyen ..................?
na meg a 2.00-ról sem tud túl sokat.

ez ki volt?
Elsőnek Rád gondoltam de aztán eszembe jutott,hogy fingod nincs mi az a villáskulcs...
Engem nem szopacccc meg!
Pontosan tudom hol van.
Lent Alsóbivalybasznád mellett.
egy versenypája szlovákiában mogyoródnál...
Mi az a kakucs?
pannónián 2 perc alatt ... nem a kakucson.....
Én!
Van valami probléma?
Metzeler Racetec Slick FR CompK N RS NHS
120/70 R17 14000 ft /5mm/
180/55 R17 Hátsó gumik 20000Ft /6mm/
Gumik 80% os!
30/815-3350
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Hein Gericke Pro Sports Protektoros váll, könyök gerincvédővel. Szinte új, karcmentes állapotban! Le zipzározható kabát résszel méret probléma miatt! Olcsón eladó! 48eft kb 50 es méret!
Na,ki az a villámgyors szerelő?
nem a szereléssel van a problémám, akármit megcsinálok magamnak. sőt másnak is szívesen, némi ellenjuttatásért cserébe. A kérdés csak az olaj sűrűségére vonatkozott, de akkor megy bele majd kb gyári sűrűségű átlagos olaj aztán jó lesz az nekem.
Ismerek olyan embert aki a létező legolcsóbb 5W első villaolajjal 2:00 alatt megy a Pannoniaringen,és maga cseréli mindig.Nem bonyolult,bárki meg tudja csinálni aki tudja mennyi kell bele és látott már villáskulcsot.Már ha azzal nyílik a teteje.
A lényeg a gyakori csere,nem az hogy 10000.-be kerüljön litere.Minden olaj gázosodik,savasodik,vizesedik stb.,csak valamelyik lassabban.
Természetesen nem értek a futómű szereléshez ne higgy nekem.
Kéne mennem rajta, mielőtt átépítik.
A telókba évente illik az olajat cserélni még hobbi szintű pályázás esetén is. Ha szimeringet is kell cserélni huszon párezerből meg van az eleje (Bájó,Déczi,Zenith) amelyik szimpi. Ők már a racing olajat rakják bele.Hogy érzel e majd különbséget passz.Az biztos,hogy nem fog az öledbe pottyanni a 2:00