Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

,én inkább a drágábbat venném nem mindegy milyen minőség
65 dolláros, feketeében is van.

80dolláros 6 fajta színben. A motortípus ne tévesszen meg, szinte minden motorra fel van sorolva külön külön..
Nézd át a Big Buli listát, ha ismerősőddel akarsz ülni azt még jelezheted, uj felajánlás is érkezett

http://fekezzrovidebbet.blog.h...
vagy festett alu árban
Nemsokára ingyen lesssssz
sőt ahogy nézem találtam már 65 dollárért is. Az kb 14ezer Ft.
ebay-en 80 dollár párban.
az ár:200.000 Ft,ha te nem tudod belerakni,akkor Fehérváron bele rakatom neked jó áron(meg kell kérdeznem az árát,ha komolyan érdekel) és ha szar annak az árát is visszakapod természetesen a blokkéval együtt...
így még a kawasakinál sem vásárolsz
mit takar a garancia?és mi az a korrekt ár?sosem értettem miért nem írja ki az eladó az árat?igen nagy jelentőséggel bír ez az adat,az esetleges adás-vétel létrejöttét illetően.a másik a garancia,milyen meddig,mire?megveszem használom pályán 2000km-t tönkre megy,adsz egy másikat,felújítod ezt,esetleg visszaadod a pénzt?persze plusz költség a ki és beszerelés.papír van éééé róla?
érthető,és indokolt,hiszen rengeteg baleset történt hazai versenyeken ennek hiánya miatt,mert annyira kiélezett a verseny,és olyan nagy a tét hogy mindenki lökdösi,centizi a másikat.

mondjuk ahogy téged ismerlek,majd szerzel 15.000-ért párban.
hajrá svéd
Engem érdekelne!
De csak ha nem eladó.
25000-be tudok párban,(fék,kuplung)!
Ha csak fékre kell 16000.
Sziasztok!

Eladó olcsó pénzért egy 2005-ös zx10r patika állapotú blokkja,nevetséges 12000km-el,garanciával,korrekt áron.
és ráadásul kötelező lesz itthon a bajnokságban, tegnap derült ki
Valamennyit biztosan ér. Más nem súlynak sem rossz.
Sziasztok, szerintetek ér ez a termék valamit vagy felesleges pénzkidobás? http://kormanylengescsillapito...
22.000-
Megérkeztek a PP Tuning fékkarvédők.
Fekete színben, többféle kormányhoz, távtartó adapterekkel:

http://www.agomotors.hu/websho...
a kötelen beszélgetés stimmel, ha van hozzá bátorságod beszélgethetsz Rizivel, Kispataki Viktorral, Németh Balázzsal, Talmával, Mekaluval
de természetesen velem is
Vigaszdíj? kötetlen beszélgetés a esemény főszervezőjével?
Helló!Ktm Rc8 hoz keresek pályaidomot!Ha valaki esetleg tud valamit a moharossi2246@gmail.com -ra jelezze!köszi előre is!
A tombola az nem a belépő
jelenleg ha jol számoltam 67 db nyertes lesz sorsolva, ha mindenki vesz egy tobolát (500 ft) akkor statisztikailag minden harmadik ember nyer valamit, vagy másképp fogalmazva minden asztalnál hárman nyernek valamit
De lesz aki nem vesz tobolát, lesz aki 4-et vesz stb, az tény hogy értéktelen nyeremény nincs
ha valakit érdekel a tombola bevétele, abbol finanszirizom hogy meghivhassam a VIP vendégeket, az élversenyzőink kréme javát, a zenészt, és egy stand Up-ost aki egyébként Trabarna lesz ezuttal
Hát szoktam venni a poénokat . Csak most munkát akartam neki ajánlani. Egy szervizben. Ezért keresném. Mert engem keresett meg csak sajna elvesztettem a papírt amit adott az adataival. Vagyis nem találom. Pedig szimpi volt a srác. Ha esetleg valaki tud róla valamit és esetleg közölné velem annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm.